Forumas • Temos rodymas - Ar mes rasistai?
Puslapis 55   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2007 02 08 19:57

monika rašė:o as daznai sakau: "ot kvailas anglas" :lol: :lol:

Jei kalbant apie anglus ir ju blogasias savybes,tai... man nepatinka ju,tas perdetas saldumas ,koktu darosi klausyt "sorry" 50 kartu per diena :x slykstus zmogus darosi,kai klausai liaupsiu i akis,o uz nugaros zinai,kad smeizia...

2007 02 08 20:56

butent, niekad negali zinot ka tie anglai is tikro mano, apsimeta draugu, o is tikro uz akiu apsneka kiek tik gali. :? :evil:
Musu liepto trapios lentos

2007 02 09 12:39

nu ka mano - sypsosi, o viduj galvoja "bloody immigrant".
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2007 03 14 18:27

Buvo darytas tyrimas, kuris irode, kad zmogui save laikanciu nerasistu reikia daugiau laiko suvokti klausima susijusi su rasismu ir atsakyti kaip nerasistui. Kitaip tariant kiekvienas esam dalinai rasistas ir tas rasismas susiformuoja kai nuo mazu dienu brukami stereotipai.

2007 03 14 18:50

Tai gal dar ne tik stereotipai, o paprasciausia isvaizda zmogaus ji daro atsumianciu. Vieniem nepatinka odos spalva, kitiem - kazkokia kalba, dar kitiem - kazkieno apranga ir pan.
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2007 03 14 20:53

O man, jei taip gerai pagalvojus :!: , labai gerai pagalvojus :lol: , odos spalva visiskai nieko nereiskia,ir draugu as turiu daug ir tarp indu,ir tarp juodu,ir tarp ukrainieciu,rusu,latviu,netgi tarp lenku yra nuostabiu zmoniu,bet va musulmonu tai as nemegstu,netgi nekenciu,labai veidmainiai zmones.Ir tas mano nemegimas arba neapykanta atejo tik per pazinima paciu zmoniu.Ir mano patarimas net didziausiam priesui -vengti musulmono.

2007 03 16 07:39

Supykau ziauriai, kai vaziuojant metro,juodziai is dukros kisenes istrauke mobilu telefona,smulkmenu nebepasakosiu,nes slykstu buvo.O kitas juodis sausakimsam metro vaziuodamas piktinosi,kad tipo jam smirda salia stovinti baltaode moteris, ir issitraukes kvepalus eme ja nuo galvos iki koju apipurskineti kvepalais,moteris stovejo pasimetus, ir niekas jos neuzstojo.Kitoj stotelej juodis issoko, vos negriudamas,rekdamas, kad jam nemalonu matot su tokiais vaziuoti.O is tikro nei ten smirdejo kas nei ka.Idiotas. :twisted:

2007 03 17 16:18

Eleina rašė:Supykau ziauriai, kai vaziuojant metro,juodziai is dukros kisenes istrauke mobilu telefona,smulkmenu nebepasakosiu,nes slykstu buvo.O kitas juodis sausakimsam metro vaziuodamas piktinosi,kad tipo jam smirda salia stovinti baltaode moteris, ir issitraukes kvepalus eme ja nuo galvos iki koju apipurskineti kvepalais,moteris stovejo pasimetus, ir niekas jos neuzstojo.Kitoj stotelej juodis issoko, vos negriudamas,rekdamas, kad jam nemalonu matot su tokiais vaziuoti.O is tikro nei ten smirdejo kas nei ka.Idiotas. :twisted:

Lietuvoje,vienas lietuvis uzkalbino,kitas istrauke mobilu.pikta,slykstu :evil: bet tai ka dabar nekest visu lietuviu :roll: ? o idiotu visur pilna,bet kurioj rasej,bet kurioj tautoj :(
o tam juodui,balta smirdejo,nebutinai del kitokios odos spalvos.gal jam abidna buvo,kad demesio neatkreipe ta mergina :wink:

2007 03 18 10:23

icibici rašė:[quote5e="Eleina"]Supykau ziauriai, kai vaziuojant metro,juodziai is dukros kisenes istrauke mobilu telefona,smulkmenu nebepasakosiu,nes slykstu buvo.O kitas juodis sausakimsam metro vaziuodamas piktinosi,kad tipo jam smirda salia stovinti baltaode moteris, ir issitraukes kvepalus eme ja nuo galvos iki koju apipurskineti kvepalais,moteris stovejo pasimetus, ir niekas jos neuzstojo.Kitoj stotelej juodis issoko, vos negriudamas,rekdamas, kad jam nemalonu matot su tokiais vaziuoti.O is tikro nei ten smirdejo kas nei ka.Idiotas. :twisted:

Lietuvoje,vienas lietuvis uzkalbino,kitas istrauke mobilu.pikta,slykstu :evil: bet tai ka dabar nekest visu lietuviu :roll: ? o idiotu visur pilna,bet kurioj rasej,bet kurioj tautoj :(
o tam juodui,balta smirdejo,nebutinai del kitokios odos spalvos.gal jam abidna buvo,kad demesio neatkreipe ta mergina :wink:[/quote5e]

Ne odos spalvoje esme buvo.kadangi situacijos nematei, tai ir nespeliok. Lygiai taip pat buciau pasipiktinusi, jei ir bet koks kitas butu taip pasielges.net ne tautybej esme, tik stai is tokiu pavyzdziu ir gimsta neapykanta, nepasitikejimas.Vieni lenku, kiti lietuviu,ar anglu ir t.t nemegsta, ir tam turi argumentu.Nesusidarau nuomones blogos apie tauta del kokio tai procento niekseliu,bet kad saukstas deguto, ir statine medaus sugadina, ne is pirsto lauztas posakis.

2007 03 19 14:14

quote7a]Ir tas mano nemegimas arba neapykanta atejo tik per pazinima paciu zmoniu.Ir mano patarimas net didziausiam priesui -vengti musulmono.

Cia man rodos del to, kad tie muslimai yra patys labai ziaurus rasistai. Jiems zmogus - tik vyras musulmonas. Todel ir elgiasi su kitais kaip su maziau issivysciusiais. Jie gi vis tiek i roju eis pas nuogas mergas :)
Puslapis 55   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis