Forumas • Temos rodymas - Mitai, kurie griuvo...
Puslapis 15   1, 2, 3, 4, 5    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Mitai, kurie griuvo...

2006 11 05 22:26

[b:aa1f814781]Mitas pirmas: Anglija graži šalis. [/b:aa1f814781]

Jooooo...

[b:aa1f814781]Mitas antras: Anglai stori.[/b:aa1f814781]

Nifiga, jei ir stambesni nei lietuviai tai tikrai ne ką daugiau.
[b:aa1f814781]
Mitas trečias: Anglijoj merginos negražios.[/b:aa1f814781]

Jei čia fyfų nėra, tai dar nereiškia kad negražios, man asmeniškai jos labai gražios

[b:aa1f814781]Mitas keturi: Anglijoj mokintis lengva.[/b:aa1f814781]

Hah, koks naivuolis buvau, kai pasakiau jog man užrašų universitete nereiks, po savaitės ieškojau kur galėčiau juos gauti :-)

Re: Mtai kurie griuvo...

2006 11 05 22:56

Skristi... rašė:[b82]Mitas antras: Anglai stori.[/b82]

[b82]
Mitas trečias: Anglijoj merginos negražios.[/b82]

Jei čia fyfų nėra, tai dar nereiškia kad negražios, man asmeniškai jos labai gražios

Gal anglai ir ne stori, bet anglės tai tikrai. :!: :shock: Ir negražios jos visai. Yra visokių, visur aišku, bet dauguma tai negražios.

P.S. Į ginčus nesileidžiu. Mano nuomonė ir taškas. :lol:
[url=http://www.zalias.net][size=10:bc6462d598][b:bc6462d598][color=#7aa103:bc6462d598]ŽALIAS[/color:bc6462d598][color=#666666:bc6462d598].NET[/color:bc6462d598][/b:bc6462d598][/size:bc6462d598] [size=11:bc6462d598][color=red:bc6462d598]- draugiškas forumas visomis temomis[/color:bc6462d598][/size:bc6462d598] ;)[/url]

2006 11 06 09:41

quote06]Mitas antras: Anglai stori.

O tai kodel britu armija verkia, kad truksta zmoniu ir viena is pagrindiniu priezasciu - nutukimas. Nemaza dalis norinciuju nepatenka i armija del virssvorio. O praeita savaite paskelbe tyrima su nieko nestebinancia info - britai yra storiausi Europoje.
Faktai yra faktai :twisted:
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

Re: Mtai kurie griuvo...

2006 11 06 10:39

Skristi... rašė:[b84]Mitas pirmas: Anglija graži šalis. [/b84]

Jooooo...

Tai kad grazi! Tu kur nors, isskyrus f**king Londona, buvai? Vat pasivazinek, i Anglijos Siaure navaziuok, prie klifu nuvaziuok - netikiu, kad tu ten buvai, ir sakai, kad negrazi salis!

[quote84="Skristi..."][b84]Mitas antras: Anglai stori.[/b84]

Nifiga, jei ir stambesni nei lietuviai tai tikrai ne ką daugiau.[/quote84]

Na, Anglijoje storu zmoniu tikrai zymiai daugiau, negu Lietuvoje!!!

[quote84="Skristi..."][b84]Mitas trečias: Anglijoj merginos negražios.[/b84]

Jei čia fyfų nėra, tai dar nereiškia kad negražios, man asmeniškai jos labai gražios [/quote84]

Cia fyfu nera?!?!?! Yra!!! Tik jos cia kitaip atrodo! :) Lietuvoje tai peroksidines blondinkes ant aukstakulniu, ruzavom lupom ir ilgais nagais, o Anglijoje - tiesiog kitokios fyfu "mados" :lol:

[quote84="Skristi..."][b84]Mitas keturi: Anglijoj mokintis lengva.[/b84]

Hah, koks naivuolis buvau, kai pasakiau jog man užrašų universitete nereiks, po savaitės ieškojau kur galėčiau juos gauti :-)[/quote84]

Sito nekomentuosiu, nes Anglijoje (aciu Dievui! :) ) studijuot neteko. Na, bet zinai, "lengviau" - tai kada net uzrasu jokiu visiskai nereikia?! Na, tokio "lengvumo" gal vaiku darzelyje paieskok - kiek pamenu, ten nieko rasytis nereikejo... :lol:

2006 11 06 16:47

Sakydamas kad Anglija negraži šalis, trėjau omeny tik Londoną, čia jau mano gramatinė ir loginė klaida: Kaltas

Bet aš ne to norėjau, norėjau kad ir jūs surašytumėt savo mitus kurie griuvo...

2006 11 06 17:13

Siaip keleta mitu (t.y. ko tikejosi, ir ka realybeje pamate) aprasyta temoje "pirmas ispudis".
Siaip apie ruka anglijoje - mitu mitas! :) Nedaugiau cia to ruko, nei Lietuvoje :)
Arba vat mitas, kad Anglijoje daug lyja. Man tai atrodo, kad cia net maziau, nei Lietuvoj, lyja. Be to tas lietus nebuna labai jau ilgam, o Lietuvoj kartais buna, kad lyja visa diena be sustojimo, ir jeigu oras sugedo - tai cia jau visai savaitei! :)

2006 11 06 20:32

Didžiausias mitas, kuriuo niekas Jungtinėje Karalystėje netiki, bet kuris visur kišamas - rasinė draugystė ir lygybė.

2006 11 07 11:01

[color=black:6feabdfbfc][b:6feabdfbfc]kai vaziavau i Anglija man sake, kad pinigai ant medziu vietoj lapu auga[/color:6feabdfbfc][/b:6feabdfbfc]
nifiga, kai atvaziavau nei lapu, nei babkiu nebuvo :lol:
[b:6feabdfbfc][color=black:6feabdfbfc]kazkas sake, kad Londonas, Paryzius ir Milanas madu sostines[/color:6feabdfbfc][/b:6feabdfbfc]
nifiga, net Kate Moss apsipirkineja piguskese...ir gal kas penkta angle atrodo normaliai, bet paklausinejus isaisketu, kad ji ne is londono
[b:6feabdfbfc][color=black:6feabdfbfc]anglai nestori[/color:6feabdfbfc][/b:6feabdfbfc]
nifiga, jie antri po amerikieciu kenciantys nuo virsvorio, o ju vaiku skrandziai apart binsu ir fish & chips neatlaiko(suprask nuo kosytes ir sriubytes vemia)
[b:6feabdfbfc]ir galu gale visiskai sutinku su adminu[/b:6feabdfbfc]

2006 11 07 21:25

jurate rašė:
nifiga, net Kate Moss apsipirkineja piguskese...ir gal kas penkta angle atrodo normaliai, bet paklausinejus isaisketu, kad ji ne is londono

Ka turi pries Piguškes kaip tu jas vadini? Aš pats ten lankausi taip sakant Moss i dragiją :) O rengiasi anglės tai tikrai gražiai, nors prancūzės dar gražiau, o apie Lietuves ir kitas Lenkaites galiu tik tiek: van iš aprangos galiu pasakyti kad iš rytų europos :) Nors čia irgi nelabai sąžininga, juk gal daug tokių, kurių negaliu atskirti :) Tagi išvada tokia: Pigūškės šaunumėlis, arba dėl skonio nesiginčijama ;)

2006 11 07 21:39

Skristi... rašė:O rengiasi anglės tai tikrai gražiai

:shock: :shock: :shock:
Skristi, tu gal parasyk viena karta, kurioje tokioje mistineje Londono vietoje gyveni - kur angles grazios ir graziai rengiasi...
Puslapis 15   1, 2, 3, 4, 5    Kitas