Forumas • Temos rodymas - Mitai, kurie griuvo...
Puslapis 55   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2006 11 28 12:51

Na, cia jie bando apsimesti kulturingais. Sypsosi, pamirksi ar pamojuoja kai praleidi. Bet, kai reikalas daeina iki sankryzu piko metu, visa kultura dingsta :x
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 11 30 15:02

myself rašė:Na, cia jie bando apsimesti kulturingais. Sypsosi, pamirksi ar pamojuoja kai praleidi. Bet, kai reikalas daeina iki sankryzu piko metu, visa kultura dingsta :x

kultura dingsta ne tik sankryzose piko metu.jos nesurasi ir autobuse,ir metro tokiu laiku :evil: laimingi tie,kurie gali isvengt piko val :)

2006 11 30 23:14

myself rašė:Man galutinai baigia sugriuti mitas apie anglu vairuotoju kultura. Kuo toliau, tuo labiau uzkinsa, kai visokios moteriskes ir visokie diedai lenda i sankryzas net normaliai nepasiziureje ar kas vaziuoja pagrindiniu keliu.
orciau taves paklausti kiek laiko per diena tu vazineji su masina 3 val 5 val 8 val ar 12 val :) nes is tavo parasymo supratau kad tu tik vaziuoji i darba ir grizti is darbo su masina ir esi labai nepatenkintas :) as daleiskim vazineju i diena apie 12 ar 13 valandu ir is ju 8 valan vien tik po Londono centra ir pilnai galiu pasakyti anglai labai kulturingi vairuotojai to negaliu pasakyti apie atvaziavusius :) :) :) babajus , juodzius, lenkus, lietuvius nors dvi masinas atkreipiau demesi vazineja kulturingai :) nebuvai jauciu Italijoje, va patarciau nuvaziuoti su savo ar draugo masina ir pavazineti po Roma ar koki kita miesta tada pasakytum jo tikrai cia rojus del vaziavimo :) ir dar jau pavaziavus uz Londono apie 40 myliu , dar daugiau matosi jog anglai labai kulturingi vairuotojai :)
As neliudnas-As blaivas....

2006 12 01 12:47

Taip, jie kulturingi vairuotojai, bet, pvz, del seneliu-vairuotoju... Isvaziuoja i sankryza (vaziuoja salutiniu keliu) ir tik PO TO pradeda zvalgytis, ar nevaziuoja masinu pagrindiniu keliu!... Ir tokius bajerius as matau beveik kiekviena diena!...
Arba piko metu vaziuoji pagrindiniu keliu, ir staiga is salutinio kelio pries pat tave isvaziuoja masina, tu - staigiai ant stabdziu, visas persigandes - o tas vairuotojas dar tau ranka parodo - tipo, aciu, kad praleidai! :evil: :lol: Na, as suprantu, kad pikas, kad daug masinu, niekas nenori praleist ir labai sunku isvaziuot is tuo salutinio kelio - bet, kaip bebutu, tai tikrai ne pagal taisykles... :?

2006 12 01 18:08

Foxy beveik atsake uz mane :) Anglu kulturingumas pasireiskia tame, kad jie tikisi kulturos is kitu. Pavyzdziui, asmeniskai niekada nesiverziu is salutinio kelio i pagrindini vos tik privaziaves sanktyza. O va koks nors diedas jauciasi turintis teise taip daryti. Siandien taip buvo - isvaziavo i sankryza, o kitoje juostoje jo neileidzia, tai taip ir stovejo mano juostoje kokais 2 min, kol mano eileje kamstis susidare.
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 12 03 22:33

Skristi... rašė:paskartosiu: dėl skonio nesiginčijama :wink:

Paklausiau anglo kodel jis savo sodelio zoles nepjauna, atsake o man nerupi.
Tai va todel anglai grazei rengiasi tik penktadienio vakare, sestadieni ir sekmadieni , tik tada kai jiems tai rupi .
P.S anglu vyrai labiau rupinasi sukuosenomis, bei higiena.
Puslapis 55   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis