Forumas • Temos rodymas - svorio metimas
Puslapis 126   1, 2, 3, 4, 5 ... 26    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

svorio metimas

2008 02 26 18:09

kaip jus maitinates kad svoris neaugtu,gal kokiu geru dietu zinote,kad butu lengviau ju laikytis?

Re: svorio metimas

2008 02 26 18:29

sportuot sportuot ir darkarta sportuot. as pvz sachmatais zaidziu :lol:

2008 02 27 08:20

dietu tai pilnas internetas, as tai tik paskaitau, bet nuo to svoris nekrinta, kazi kodel :roll:
cia labai populiarus "grupiniai svorio metimai" (mano sugalvotas naujadaras) weight watchers, slim world (ar panasiai)

2008 02 27 10:20

O kaip priaugti svori? :)

2008 02 27 14:40

Aris rašė: Čia tiesiog toks psichologinis žaidimas "ach, kokia aš nelaminga...". Ir [bd9]jokios atsakomybės[/bd9]. Tiesiog "sėdžiu namie, nieko nevalgau, kvėpuoju ir... tunku". Keista, ar ne? :roll:

Ari, as turiu antsvorio... Siaip jis man nemaiso, kol nenueinu i drabuziu parduotuve, nepamatau beprotiskai grazaus rubo ir nesugebu i ji itilpti....
Nuo nauju metu, nuosirdziai laikausi dietos, nevalgau duonos, bulviu, darbe tik sriubyte ir koki vaisiu, vazineju savaitgaliais dviraciu... Ir.... NIEKO... Rezultatas nulinis :x :x :x :x Aisku as ir toliau darysiu visus situs dalykus.... Bet kazkaip ziauru butu jei kas nors galvotu apie mane taip, kaip tu apie savo drauges galvoji....
Taip, kad nereikia lia lia.. Jei nezinai kas tai yra masti svori, tai nekomentuok....
As manau, kad storumas yra genetiskas... :(

2008 02 27 14:56

As manau kad reikia visokiu sedijimu zmoniu, negali gi but visos perkarusios perbalusios, issikisusiais sonkaulias anoreksikes...Ir tas ansvorid,,,Kaip kam jis atrodo didelis?Jei mergina siek tiek apkunesne,minkstesne, ir kas cia blogo?Juk ne visiems vyrams patinka vaikstantys skeletai..Tiesiog svoris turetu but tiek proto, tiek sveikatos ribose..Visi zinom, kad daugiau ligu gali susigaudyti turintys virsvorio, ..Tai pirma reikia pagalvot apie sveikata...Gal geriau keli paplidomi kilogramai, nei po visu dietu, ir neapsakomo saves alinimo atejusios problemos...
I would love to change the world, but they won't give me the source code.

2008 02 27 15:53

O mane tai nervuoja kai visi varo ant lieknu ir vadina sakaliais, anoreksikem ir t.t., nieko nevalgo, tik salota pietums...Kodel negali but zmogus naturaliai lieknas?
Ir apkunus zmones mano, kad tik jiems sunku del drabuziu. Liekniems irgi nelengva ir nevisada gali nusipirkti kas patinka.
Daug ka lemia genai, kartais gali stengtis nesistengt priaugti ar numesti svorio, bet neiseis.

2008 02 27 15:55

dziuljetux rašė:..Tiesiog svoris turetu but tiek proto, tiek sveikatos ribose..Visi zinom, kad daugiau ligu gali susigaudyti turintys virsvorio, ..Tai pirma reikia pagalvot apie sveikata...Gal geriau keli paplidomi kilogramai, nei po visu dietu, ir neapsakomo saves alinimo atejusios problemos...

oi kiek kartu ir visokiausiu as laikiausi dietu :) net badavau, kai jauna durna buvau :lol: kiek kartu buvau numetus svori ir kiek kartu vel priaugus! o rezultatas, tai sugadinta tulzies pusle, del kurios gan daznai turiiu virskinimo sutrikimu :(
siuo metu esu sveiko 12 dydzio, bet trokstu but 10, kaip kad buvau praeita pavasari :lol:
beje visada gerai jauciuosi, kai numetu svori ir visada bjauriai, kai vel priaugu :roll: visada gerai jauciuos kai sportuoju ir kazka del saves darau malonaus ir bjauru buna, kai apsileidziu. tada dazniausiai kencia mano draugas. nes jam tenka klausytis kokia as stora ir aiskint kokia as durna :lol: taip pat kencia ir seksualinis gyvenimas :) , nes imu danstyti savo apvalesni kuna ir traukiu jo rankas i sona, kai jo rankos paliecia mano isisokusi pilvuka :lol: ir visikai priesinagi jai as numetu svori :) drovumas tada isnyksta :oops: galiu tokiu pasirodymu surengt :lol:

2008 02 27 17:57

visad buvau normalaus svorio,po anglijos issiilgus visu gardumynu palepinau save pernelyg daug ir pasekmes tokios,kad po metu ir keliu menesiu ant manes 19kg. :oops: ,o tuoj pavasaris baisu daros paziurejus i savo kuna,visi drabuziai mazi.. :oops:
o taip sunku laikytis tu dietu....savaite ne ilgiau istveriu...neissivaizduoju kaip cia ta svory atstatyt i ankstesny...dar gal galima butu jai nedyrbciau su maistu...
dietos besilaikant kai uzeini i cecha atrodo viskas zymiai skaniau,seiliukas tik renkasi....akys laksto po skanius gaminius :oops:
kur cia iskesi...po tos dietos savaites buna saldumynu savaite.... :oops:
Puslapis 126   1, 2, 3, 4, 5 ... 26    Kitas