Forumas • Temos rodymas - svorio metimas
Puslapis 326   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2008 02 28 09:38

Aris rašė:
jeigu visą darbo dieną prasėdi prie kompo, tai nemanyk, kad gali sau leisti valgyti tai, ką valgo fiziškai dirbantis žmogus. Tavo maistas turėtų būti kaip coliukės.

Kaip tu ta supranti maistas kaip coliukes???Oij keistuolis tu man... pabandyk pats ant dietos menesi pasedeti, tada pakalbesim :wink:

2008 02 28 10:23

pats tipo gyveni sveikai :roll: turbut valgai ko norisi ir neziuredamas ar sveika ar ne 8)

2008 02 28 10:44

[quote="Aris] Viskas prasideda nuo smegenų... Man atrodo, kad nutukimas pirmiausia yra sielos liga.[/quote]

Nematau prasmes gincytis su tavim, nes tu remiesi teorija, kuri daznai gyvenime nesutampa su praktika...

2008 02 28 15:26

Aris rašė:[quote10="Agnieshka"]
Taip, kad nereikia lia lia.. Jei nezinai kas tai yra masti svori, tai nekomentuok....
As manau, kad storumas yra genetiskas... :(

kai prisiimi atsakomybę už save, tada ir svoris krenta. O jei manai, kad kalta genetika, belieka tik toliau negailestingai tukti ir vaizduoti genetikos auką...

jeigu visą darbo dieną prasėdi prie kompo, tai nemanyk, kad gali sau leisti valgyti tai, ką valgo fiziškai dirbantis žmogus. Tavo maistas turėtų būti kaip coliukės.
"[/quote10]
nu nezinau, kaip su ta genetika :) as nuo pat gimimo nesisikundziau apetitu. kas priartedavo link mano burnos, viska noriai prarydavau nuo pat pirmuju gimimo dienu. taigi, jjei kam kas budavo per riebu, tai as viska suvalgydavau :) buvau, kaip kokia siuksle deze :lol: o kadangi augau su ruspestinga mociute, o ne su uzimta mama, tai mociute pasistengdavo, kad mano zandai nuolat judetu :lol: ir kad graziai apvaliai atrodyciau ir dar didziuodavosi mano pustais rausvais zandukais :)
as jau vaikystej jauciau kompleksus, kad as stora. taigi nemanau, kad galejau tada prisiimt atsakomybe uz tai. paaugle budama emiau save alint. dabar bandau reguliuot maista, sveikai seima maitint ir save mylet tokia kokia esu. :) nespjaunu i ledus, pyragelius, sokoladus, bet stengiuosi nepersiryti, o skanauti. man maistas yra vienas is gyvenimo malonumu. as tikrai megaujuosi kai skanu, graziai patiekta, grazioj aplinkoj. bet taip pat skanu,kai iskepta ant lauzo, laukinej gamtoj :)

2008 02 28 15:40

oj tikrai sunku tiems zmonems kurie turi antsvorio :( as galiu pasigirti :D wisa savo gyvenima buvau ir esu liekna 8dydis ir nesilaikau jokiu dietu,valgau kada noriu ka noriu.bet esu uz sveika mityba,jokiu fish and chips jokiu burgeriu,nes ju nemegstu net :roll: bet jeiggu uzsinoriu nakty galiu valgyt traskucius ar kaip mama juokaudavo kad as galiu alieju gerti ir nieko :lol: dievulis dave matyt :roll: o svory mest sunku tikrai jei reiktu man riboti viska ir galvoti apie tai....siaubas :shock:

2008 02 29 08:52

Aris rašė:[quote34="Agnieshka"]

Nematau prasmes gincytis su tavim, nes tu remiesi teorija, kuri daznai gyvenime nesutampa su praktika...

jokia čia teorija. Storuliams rekomenduojama palankyti psichologo konsultacijas.

Taip, esu iš tų žmonių, kurie gyvena sveiką gyvenimo būdą. Žmonės, kurių maisto racione kasdien daug šviežių daržovių bei vaisių, turi greitą medžiagų apykaitą, o tai reiškia, kad galima tada savaitgaliais maitintis įvairiais pyragėliais bei saldumynais - angliavandenių, riebalų bei kalorijų perteklius neįsisavinamas. Kai greita medžiagų apykaita, žmonės gali valgyti kalnus įvairaus maisto, bet nuo to netunka. Liaudyje apie tokius žmones sakoma "valgo ir tik maistą gadina..." :-)[/quote34]

Kiekviena storuli/e pas psichologa, kiekviena sveikuoli pas psichoterapeuta :lol: :lol:

2008 02 29 11:32

Vija rašė:O isivaizduokit, kaip as jauciuosi, kai po gimdymo niekaip pilvuko ir uzpakaliuko negaliu atsikratyt :( Apie krutine jau nebekalbu :cry: Dar kad viskas butu proporcingai padideje, bet dabar tik tos dalys, o rankos ir kojos liko plonos. Pries nestuma buvau 8-10 dydzio, o dabar 12. Aisku, tai nera laaaabai didelis skirtumas, bet psichologiskai sunku persiorientuoti. Anksciau valgydavau bile ka, ypac daugo visokiu sokoladu, dabar saldumynu visiskai atsisakiau, sportuoju, o rezultatu jokiu.

Vija, reikia maitinti krutimi nors puse metu ir vaikutis isciulpia visa virssvori. Jei ne, viskas kas jam buvo skirta lieka po oda. Jaunos mamos bijo sugadinti savo nuostabias krutis, nors jos skirtos ne vyrui, o vaikui siaip ir kai jos negauna laiku atlikti savo naturalios funkcijos, viskas issibalancuoja. Zinoma buna ir kitu priezasciu, bet kiek pazystu jaunu mamu cia, tai maitinancios jau po triju menesiu atrodo isciulptos kaip razinos ir sveiki vaikai. Motule gamta pati rupinasi savo vaikais, jei jie jai nesipriesina.
Kita versija yra liudnesne: - ko bijai, nuo to ir mirsi.... :lol:
Jei bijai priaugti svorio, tai butinai priaugsi. Reikia norus formuluoti be negatyvo, nes negatyvas prisaukia butent beda. Viska reikia formuluoti per NORIU. Tada visas kosmosas bando padeti norinciajam (belsk ir bus atidaryta), o jei formuluoji nora per NENORIU, butent taip ir atsitiks, kadangi nenoriu yra baime, o baime pritraukia negatyvia pasekme.
Pvz. As NORIU, kad mano svoris normalizuotusi ir atrodyciau patraukli. Va toks noras prades pildytis tikrai, jei pastoviai taip sau teigsite. As NENORIU priaugti svorio! Kuo labiau taip sauksite, tuo jis labiau augs, nes per negatyva formuojamos mintys sustiprina negatyviaja jega. O placiau galite zuzinoti apie tai parsisiunte filma ''The secret'' ten viskas apie musu laimes ir nelaimes. Belsk ir bus atidaryta! Nebijokim prasyti, nes per kukluma turtus prarandam visom prasmem.
Ps. dabar reiks surasti protinga zmogu, kad tas paciam isaiskintu ka cia parasiau. :lol:
Kas nori, tas girdi ir shnabzhdesi...

2008 02 29 12:03

icibici raso:
''nu nezinau, kaip su ta genetika :) as nuo pat gimimo nesisikundziau apetitu. kas priartedavo link mano burnos, viska noriai prarydavau nuo pat pirmuju gimimo dienu. taigi, jjei kam kas budavo per riebu, tai as viska suvalgydavau :) buvau, kaip kokia siuksle deze :lol: o kadangi augau su ruspestinga mociute, o ne su uzimta mama, tai mociute pasistengdavo, kad mano zandai nuolat judetu :lol: ir kad graziai apvaliai atrodyciau ir dar didziuodavosi mano pustais rausvais zandukais :)''

Kaip tau gerai icibici..., o as valgydavau ka rasdavau pakeliui i mokykla ir is jos. Koks nuspirtas balandis, ar cigareciu nuorukos, pamenu, buvo tikras dziaugsmas..... :lol: Karta radau kazkokiam vepliui iskritusi apciulpta ciulpinuka ''gaideli'', skanus toks buvo, su pagaliuku pamenu, net seiles tysta prisiminus... . Mokykloje jaunoms mokytojoms i krutis ziuredavau neatitraukdamas akiu ne todel, kad norejau ko tai,.... as gi buvau alkanas...Ets, ta vaikyste, kokia ji skirtinga... :lol:
Ps. as jau tada zinojau kas yra dieta, uztai dabar man niekas negresia.
Kas nori, tas girdi ir shnabzhdesi...
Puslapis 326   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26    Ankstesnis   Kitas