Forumas • Temos rodymas - svorio metimas
Puslapis 2326   1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2012 04 25 22:52

cic vaikai, nesipykit.
Gojus griaus savo morkas, Smurfa mins dviratuka. Kiti irgi turi megiamus uzsiemimus, tik pyktis nereikia - gyvenkime draugiskai...

Beje Gojau, as tau papriestarausiu ir pasakysiu kad nifiga tas tavo lopinelis nera eko labiausiai ir svariausias... Maniskis, esantis LT yra sities svariausias... :D Nera tyresnes vietos visoje LT. Vot taip :P

2012 04 26 05:32

Jeigu gali tai patvirtinti Vokietijos laboratorijų tyrimais tada tavo švariausias.

2012 04 26 07:30

gojus rašė:Jeigu gali tai patvirtinti Vokietijos laboratorijų tyrimais tada tavo švariausias.

O tai norit pasakyt, jusu zeme kazkokia stebuklinga Vokietijos laboratorija tyre? :)

As cia bandau sugryzt prie food obsession ir psychological disorder :)

2012 04 26 14:06

Tiesiog ant Lietuvos neliko laborotorijos kuri gali viską išrirti pvz sunkius metalus dirvožemyje,DDT liekanas,dioksinus rondup liekanas ir pan gėrį,o ekologinei producijai niekas visų tyrimų nedaro.

2012 05 03 10:22

icibici rašė:Kai darau joga, net prakaitas neistryksta, o kuno pokyciai akivaizdus. Kai aerobika, sirdies ritmas tankeja, metabolizmas greiteja, prakaitas szliaugia.

Icibici, ar namuose joga ir aerobika uzsiimi? Ir is kur pratimus imi: is interneto, ar koki DVD turi ar pan.? :) Klausiu, nes is tikruju LABAI reiketu man joga uzsiimt, ne tiek del kuno, kiek del dvasines pusiausvyros (darbe nemazai streso patyriu nuolat, ir siaip atsijungt nemoku.... :cry: ) Bet vis neprisiverciu. O vat jeigu kas patartu gera, isbandyta medziagele del pratimu, tai, manau, prisiversciau, nes dingtu amzinasis pasiteisinimas "nezinau nuo ko pradet" :)
Jeigu kiti turit patarimų, patirties, minčių ar pastabų apie jogą, būtų labai idomu.

P.S. o del svorio as dabar biski susiemiau :) Na, ir nebuvau stora niekada, bet kokius 4 kg numest nepamaisytu tikrai. Dietos - tikrai ne man, nes ir svoris po ju neretai grizta, ir sunku psichologiskai (daznai ir fiziskai :) ). Tai radau veiksminga buda tinginiams: tiesiog nevalgau po 6 val. vakaro. Atrodo, visi si recepta yra girdeje, ir as tame tarpe zinau ji nuo paauglystes. Be tik dabar nutariau ji rimtai isbandyt. Ir ka jus galvojat: valgau, ka noriu, saves neribuoju, tiesiog nebevalgau po 18 val. (na, irgi be fanatizmo - jeigu svente kokia, tai viena karta i savaite arba reciau pavalgau ir po 18 val., tik stengiuosi, kad nekaloringas maistas butu. Tikrai paprasta ir net nepastebejau, kaip per 2 savaites virs 2 kg numeciau!

2012 05 03 10:47

Nesamone tie visi svoriu metimai ir dietos. Del ko tai? Del saves? Gal, jeigu virsvoris 10+ kg. O siaip del "o ka zmones/vyras pasakys". Zmonem giliai dzin, kaip tu atrodai (ypac cia, UK), o vyrui zmonos kudumas irgi ne pati pagrindine varomoji gyvenimo jega. Man juokingai skamba intensyvus aiskinimai "numeciau 1 kg, tai dabar oi kaip fantastiskai jauciuosi" :)

As asmeniskai nepavalgiusi bunu pikta kaip sirse ir jokiu dietu niekada nesilaikiau ir nezadu laikytis, valgau viska, ko noriu (lasiniu nemegstu), va dabar braskiu cheesecake tuoj bus sunaikintas. As zinau, kad niekada nebusiu liekna - o keli kg pliuso man gyvenimo negadina. Tiesa, koki karta metuose profilaktiskai padejuoju "OMG kokia as stora" :D cia "must say", kitaip moterys manes nesupras, gi mes visos visada privalom amziais skustis, kokios mes storos :D

2012 05 03 11:34

Ziuzia rašė:
O vat jeigu kas patartu gera, isbandyta medziagele del pratimu, tai, manau, prisiversciau, nes dingtu amzinasis pasiteisinimas "nezinau nuo ko pradet" :)
Jeigu kiti turit patarimų, patirties, minčių ar pastabų apie jogą, būtų labai idomu.

Ziuzia,

As ir uzsiimineju joga (ne taip daznai ir intensyviai kaip noreciau, bet geriau nei niekas) Einu i klase savo Gym'e ir kartais darau 45 min pamokele namuose is YouTube, ten daug visko galima rasti, priklausomai nuo to kokios rusies jogos nori. As darau sita http://www.youtube.com/watch?v=PcC8hZPwj6w bet kaip sakiau ten visko pilna, jei niekad nebandzius gali pasieskoti paaiskinimu kas ir kaip apie atskiras pozas, nuo ko pradet ir pan.....
Del svorio metimo, tai irgi visad norejau , bet kazkaip pritrukdavo valios/motyvacijos.... Isbandziau Dukan dieta, bet tik pirmaja faze ir po to nusprendziau tiesiog prisiziureti ka valgau, atisakiau duonos ir bulviu (labiausiai padanga ant pilvo augina), normalius ryziu pakeiciau i rudus... sportuoju ......Svoris siek tiek nukrito , bet svarbiausa kad pats kunas sustangrejo, nebera "bino wings" ir panasaus "gerio"...
Aisku viska gi reikia su "protu"... ir nelyst i krastutinumus....

Beje Ziuzia, jei esi Londone, galiu nusivest i Jogos klase Gym'e, pabandymui :wink:
Who was the first person to say, "See that chicken over there ... I'm gonna eat the first thing that comes out if its butt"?

2012 05 03 17:06

Smurfa, mars is cia!!! Cia mes padejuot susirinkom, kad bent sazine griauztu kai eilini karta saldumynus kimsim i save.
Esme ne i kiek zmogus numete ar kaip atrodo , o esme kaip jis jauciasi...:D

2012 05 03 17:11

[i:a058fd2e18]Smurfa isdidziai liuliuodama savo visais gelbejimo ratais islinguoja is temos[/i:a058fd2e18]

Ai biski ne i tema, biski i tema. Grupioke pasakojo, kad jos mokyklos direktore buvo tokia mazo ugio moteryte, bet su nu dideliais papais. Ir del tu papu nesisegdavo saugos dirzo. Nu ir syki ja sutabdo mentai, ima gedint, kad be dirzo vaziuoja etc. Moteriske nepasimetus - "o kam man tie saugos dirzai, pas mane oro pagalves yra! (isdidziai kresteli savo papus)"

Vat taip va.

2012 05 03 17:14

Smurfas rašė:[iab]Smurfa isdidziai liuliuodama savo visais gelbejimo ratais islinguoja is temos[/iab]

Ai biski ne i tema, biski i tema. Grupioke pasakojo, kad jos mokyklos direktore buvo tokia mazo ugio moteryte, bet su nu dideliais papais. Ir del tu papu nesisegdavo saugos dirzo. Nu ir syki ja sutabdo mentai, ima gedint, kad be dirzo vaziuoja etc. Moteriske nepasimetus - "o kam man tie saugos dirzai, pas mane oro pagalves yra! (isdidziai kresteli savo papus)"

Vat taip va.

nu prajuokinai :D :D :D
Puslapis 2326   1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26    Ankstesnis   Kitas