Forumas • Temos rodymas - Lenkas - žmogus ar profesija?
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Lenkas - žmogus ar profesija?

2006 11 11 11:08

Kaip manote: Lenkas - zmogus ar profesija?

Re: Lenkas - zmogus ar profesija?

2006 11 11 12:42

Egidijus rašė:Kaip manote: Lenkas - zmogus ar profesija?

lenkas....( tokios net profesijos turbut nera )

2006 11 11 15:05

O lietuvis yra diagnoze ar profesija? Siaip, pagalvoju, kad gerai, jog lietuviu yra tik 3,5 mln. O tai butu Vakaru Londonos Lenkijos dalimi, o Rytu Londonas - Pakistano ir Naujosios Akmenes ar kokiu Siauliu dalimi :shock:
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 11 11 15:42

Borat yra pasakęs: Jei esi lenkas, tapk santechniku, nesvarbu kad neatskiri šalto nuo karšto čiaupo, anglai mano jog visi lenkai yra geri santechnikai ;)
O jei rimtai tai Lenkai galėtų netgi kompensacijos paprašyti už tai ką anglai jiems padarė karo metu. Juk Anglai pardavė rytų europą rusams gelbėdami savo kailį.

2006 11 11 17:26

Oj, Skristi, baik tu jau viena karta mus savo istorijos ziniomis zavet... :lol:
Jei i tema, lenkas - zmogus, kaip ir lietuvis, latvis, rusas, kinietis ir t.t.

2006 11 12 11:38

[Jei i tema, lenkas - zmogus, kaip ir lietuvis, latvis, rusas, kinietis ir t.t.[/quote]

nesamone. jei lenkas su tarbele ant peciu ir ne lenkijoj - jis tikras profesionalas.

2006 11 12 13:47

smerkit nesmerke, bet pradejau neapkest lenku ir babaju labiausiai :evil:
gerai taip kaip yra

2006 11 12 14:55

Edmundas rašė:
nesamone. jei lenkas su tarbele ant peciu ir ne lenkijoj - jis tikras profesionalas.

O tai pats Lietuvoje esi? Ne? Tai tu irgi ne zmogus? :wink:

2006 11 12 18:45

turbut ir lenkai is musu saipos ir nekencia kaip ir mes ju. asmeniskai man ju kalba labai nepatinka, tiesiog ausi rezia :?
Musu liepto trapios lentos

2006 11 13 10:37

Taigi nemegt ir juoktis is kaimynu yra budinga visoms pasaulio valstybems. Lenku nemegstame, latvius zirgo galvom vadinam, baltarusius - bulbiasais. Lygiai taip pat ir jie visi juokiasi is musu. Bet cia lygiai tas pats kaip kanadieciai saiposi is amerikonu ar suomiai is svedu.

Siaip, aisku uzknisa, kai kalba aplinkui visi lenkiskai. Bet lygiai taip pat uzknisa kitus kai kokiame Plaistowe visi lietuviskai kalba.
Asmeniskai nauduojuosi sena gera taisykle, kad zmones reikia ne pagal tautybe vertinti, o pagal ju asmenybes/sugebejimus ir pan.
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau
Puslapis 12   1, 2    Kitas