Forumas • Temos rodymas - Kokios aplinkybės jus paskatintų ar priverstų grįžti į LT?
Puslapis 14   1, 2, 3, 4    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Kokios aplinkybės jus paskatintų ar priverstų grįžti į LT?

2006 11 16 15:29

Kas turetu atsitikti, kad jus gristumete i Lietuva? Man, tai nieko neturetu, nes ir taip grisiu :)
O, siaip, tai terorizmo gresme vis privercia pagalvoti, kad Lietuvoje nesusprogsi....
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

Re: Kokios aplinkybes jus paskatintu ar priverstu gristi i L

2006 11 16 16:40

nu cia gera klausima iskelei "myself" :roll: nu visu pirma,man LT mokesciu inspekcija turetu sugrazint 15000litu,plius trigubai tiek turetu apmoket moraline zala uz pavogta gyvenima...nu dar turetu LT stipriai pasikeist teisine sistema,teisesauga turetu tapt pilieciu draugu,o ne priesu.nu turetu vyriausybe pradet labiau remt seimas norincias tureti vaiku,kad nereiktu lauk keturiasdesimt metu,kai jau busi viskuom apsirupines.o ypac vienisas mamas turetu remt.
nu ka dar,minimumas turetu toks but,kad uztektu sociai pavalgyt,uz buta susimoket,apsirengt ir dar vienai kitai pramogai liktu.
ech...nu dar negrisiu as i LT.neaaa...jau kazkur rasiau,geriau cia tualetus valysiu uz minimuma,nei LT vadybininku dirbsiu uz 1500lt.o biznio tai jau is principo nebedarysiu LT,nors galva ir pilna ideju.jei Lietuvoj susivarai finansiskai,tai tau kaip ir nera sansu greitai pakilt is naujo.jei cia susivarai,tai savaite kita,blogiausiu atveju pora men,ne ilgiau,ir tu vel ant koju...taigi...nebent senatve as LT praleisiu...myliu Lietuvele....bet savo gyvenima labiau :wink:

2006 11 16 17:37

icibici rašė:myliu Lietuvele....bet savo gyvenima labiau :wink:

Gana filosofiska mintis... :idea:

As tai nieko nesugalvoju, kas mane priverstu grizti. Rimta labai liga nebent... Bet is esmes, tai cia gi gautum bent bazini gydima nemokamai (jei dirbi). Privaciai, vel gi moketi reikia. LT irgi reiktu moketi.

O siaip tai jei turi normalu atlyginima ir patinkanti darba tai ir nematau reikalo grizti. Kaip buvo diskutuota kitoj temoj, tai gal vaiku turejimas priverstu grizti. Bet vel gi nebutinai.

LT dirbau desimt metu. Pradejau jaunas dirbti. Ir kas is to? Beveik nieko neuzsidirbau/neuzgyvenau/neuzdirbau. Gyvenimas netik pinigai, bet be pinigu irgi blogai. Atvaziavau cia tai kaip zmogus pradejau gauti. Dirbi, tai ir uzdirbi.

Nezinau, kaip ten kiti zmones LT sugeba uzsidirbti, bet man kazkaip neiseina/neisejo...

2006 11 16 22:28

Grisciau tada, kai nuejes apsipirkti i parduotuve galeciau nesukti galvos del kainu. Anglijoje tai daryti galiu (aisku, neperku paciu brangiausiu dalyku).

2006 11 17 09:43

Į Lietuvą griščiau, jei ten sumažėtų korupcija, blatai ir pan. Vien pasižiūrėjus į Seimą bloga darosi. Ką jau kalbėti apie smulkesnius valdininkėlius, kurie mano esantys savo kabineto karaliai. :evil:
Owls are not what they seem

2006 11 17 09:56

O as tai grisiu! As nezinau, kas turetu atsitikti, kad negrisciau i Lietuva! :) Na, nebent Lietuvoje karas prasidedu ar ten koks pauksciu gripas...

2006 11 17 10:33

Kas turetu atsitikti, kad jus gristumete i Lietuva?

mano manymu ir asmeniniu patyrimu lietuvoj gyvenimas- tragedija, nebent jau uzdirbes tiek ,kad nereikia sukt galvos.(gali vadybininku dirbti uz 1500lt ir neverkslenti).as vis zadu gryzti i LT tik po du kartus i metus- pries vaziuojant atostogu per kaledas ir vasara.bet pabuve tris savaites vel su zmona susimetam lagamineli ir be gailescio minam atgal.zinoma kiekvienas masto kitaip, bet dar po kazkiek laiko tikrai noreciau gyventi lietuvoj ir padoriai(ta prasme kad susitvarkytu mokesciu sistema, i valdzia kandidatuotu tikrai saziningi zmones norintys padeti lietuvai, o nepripulti jau prie pustuscio lovio) ir t.t. tikrai noreciau gyventi lietuvoj.

2006 11 17 11:35

grisciau i lt jei islosciau milijona£ ir iki gyvenimo galo galeciau gyvent is palukanu

2006 11 17 12:19

jurate rašė:grisciau i lt jei islosciau milijona£ ir iki gyvenimo galo galeciau gyvent is palukanu

O! Teisingai. As apie sita varianta visai uzmirses buvau....

2006 11 18 12:41

jurate rašė:grisciau i lt jei islosciau milijona£ ir iki gyvenimo galo galeciau gyvent is palukanu

tuoj daug kas bandytu su tavim juo dalintis
Puslapis 14   1, 2, 3, 4    Kitas