Forumas • Temos rodymas - Emigrantas - išdavikas ar didvyris?
Puslapis 111   1, 2, 3, 4, 5 ... 11    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Emigrantas - išdavikas ar didvyris?

2006 09 20 09:53

Kazkas norejo paklausti kaip jauciasi tautieciai palike Lietuva - isdavikais ar didvyriais?

Na, as jauciuosi nei isdavike, nei didvyre. Jauciuosi zmogumi ir tiek.

O tie, kas liko Lietuveleje, kaip jauciasi? Didvyriais?

Didvyris yra tas, kuris kazka padare didingo. Likti Lietuvoj, t.y. ten kur gimei, kur uzaugai, kur nieko kito neveiki, bet tik egzistuoji, plauki sena visu kitu istrypta vaga - kas cia didingo? O pasiryzti pradeti viska is naujo, eiti ieskoti darbo svecioje salyje, kur galbut neturi jokiu pazistamu, galbut mokytis sklandziai kalbeti kita kalba - cia jau yra kazkas didingo. Tai gal gi visgi prie didvyriu stovyklos linkciau. Nors, kaip sakiau, taip zmoniu neskirstau.

2006 09 20 10:20

Tai kad nera jie nei didvyriai, nei isdavikai! Tiesiog paprasti zmones, isvazeve kita sali ir tiek. :roll:

2006 09 20 11:01

Manau, kad visada bus trintis tarp isvaziavusiuju ir likusiu Lietuvoje. Cia gi toks lietuviskas bruozas - dziaugtis kai kaimyno troba dega ir verkti kai draugas geresne masina nusipirko. Vare ir varys lietuviai vienas ant kito.
Gyvenu UK ir nesijauciu dydviriu, bet zinau, kad prisidedu daugiau prie Lietuvos ekonomikos finansiskai nei daugelis pasilikusiu "patriotu".
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 09 20 13:16

Myself, o kaip tu prisidedi prie LT ekonomikos? As irgi noreciau...

2006 09 20 13:33

visi mes prisidedame - siunciame pinigus i Lietuva tevams, artimiesiems ir pan. O tie pinigai yra isleidziami Lietuvoje.
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 09 20 13:52

ai, tai cia anokis prisidejimas. kiek jau ten nusiunti. dirbantys LT vistiek daugiau isleidzia, mokesciu sumoka, ir t.t.

Re: Emigrantas - isdavikas ar didvyris?

2006 09 20 15:18

Geltonkase rašė:Kazkas norejo paklausti kaip jauciasi tautieciai palike Lietuva - isdavikais ar didvyriais?

Tai kad, man atrodo, visi jie skirtingai jauciasi... O dauguma ju, manyciau, net nera apie tai susimaste :D Lietuviu patriotizmas toliau uzklijavimo ant lango "Maximos" lipduko (pati maciau Londone! :) ) kazkaip neina... :roll:

Re: Emigrantas - isdavikas ar didvyris?

2006 09 20 15:24

Geltonkase rašė:O pasiryzti pradeti viska is naujo, eiti ieskoti darbo svecioje salyje, kur galbut neturi jokiu pazistamu, galbut mokytis sklandziai kalbeti kita kalba - cia jau yra kazkas didingo. Tai gal gi visgi prie didvyriu stovyklos linkciau. Nors, kaip sakiau, taip zmoniu neskirstau.

O tai kodel negalima to Lietuvoje daryt?! :lol: Aisku, galima! Galima eit mokytis, isigyt kita profesija, mokytis uzsienio kalbos, isvaziuoti i kita miesta ir ten viska pradet is naujo, pradet savo versla ir t.t. Galima... bet UK lengviau: maziau pastangu, daugiau babkiu moka... Tai kurioj vietoj cia didvyriskumas pasireiskia?! :shock:

2006 09 20 15:38

As neteigciau, kad UK lengviau nei LT.
Ziuzia, o tu pats/pati kur? LT?
Tuomet suprantu, kodel taip sakai. Kai gyveni UK ir prie visu pastangu mokantis kalbos, ieskant darbo ir t.t. dar prisideda visur besivelkantis tau prilipdytas eptitetas "bloody imigrant", tai lengva tikrai nera...
Ar cia daugiau moka? Pavertus pagal kursa - o taip! Bet pagal pragyvenimo lygi, tai turbut panasiai. Tikrai cia pragyventi irgi reikia pastangu, ir valios, ir uzsispyrimo.
O LT taip pat galima didvyriu buti - kas be ko.
Uztat ir sakau, kad as nelinkusi zmoniu skirstyti didvyriais/looseriais vien pagal tai, kur jie gyvena. Jau verciau - KAIP jie gyvena.

2006 09 21 08:02

va butent, svarbu kaip gyvena, o ne kur gyvena...visur viskiu yra-ir lietuvoje ir anglijoje...o skustis, kad cia nelengva, o leituvoje viskas parasciau ir neverta, kas tada liepia cia buti, vaziuokit i tevyne ir dirbk, arba atvirksciai, kam pavydet, kad isvaziave daugiau uzsidirba- varyk ir tu svetur...
Puslapis 111   1, 2, 3, 4, 5 ... 11    Kitas