Forumas • Temos rodymas - Emigrantas - išdavikas ar didvyris?
Puslapis 1011   1 ... 7, 8, 9, 10, 11    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2006 11 11 08:18

Skristi... rašė:Dar vvenas darbelis ir tada tikrai jau eisiu miegoti: Kodėl lietuviams tie pinigai rūpi labiau nei kitiems? Mūsų diskusijoje tai estai ir latviai

nu skristi,neleidi man ramiai ryto pradet :lol: pinigai...pinigai :? zinai,skristi,as niekad negrisiu i LT vadybininku dirbt uz 1000-2000lt.jau geriau cia tuoletus plausiu uz 1000£,ir man atrodys gyvenimas grazesnis :lol: ir ne vien del pinigu... sakysi,as tupa,nevykele...tiek to,jei tau taip pasirodis :? nelabai tikiu,kad tu kazka geriau isspausi savo gyvenime tiek cia,tiek LT
kaip save pakelsi,kito nesutrypes...skristi,tu tipiskas lietuvis...
mes pamatome kitu trukumus tuos,kuriu mums patiems truksta :wink:

2006 11 11 15:37

icibici rašė:nelabai tikiu,kad tu kazka geriau isspausi savo gyvenime tiek cia,tiek LT

Vsiškai nieko nesupratau ką norėjai pasakyti, matyt jau Lietuviškai nebemoku.

Gyvenime svarbausia būti laimingu, man tas pats ar tu laiminga tualetus plaudama ar vadybininke dirbdama. Nežinau ar aš ko pasieksiu, bet vien siekdamas aš jaučiuosi laimingas, to man pakanka.

2006 11 18 17:00

Skristi... rašė:[quote97="icibici"]nelabai tikiu,kad tu kazka geriau isspausi savo gyvenime tiek cia,tiek LT

Vsiškai nieko nesupratau ką norėjai pasakyti, matyt jau Lietuviškai nebemoku.

Gyvenime svarbausia būti laimingu, man tas pats ar tu laiminga tualetus plaudama ar vadybininke dirbdama. Nežinau ar aš ko pasieksiu, bet vien siekdamas aš jaučiuosi laimingas, to man pakanka.[/quote97]

matau,skristi,kad tu nesugebi ar nemoki kitu suprast.nueini lengviausiu keliu,tau paprasciau gaunas kita pasmerk,paniekint,pazemint,nei suprast.taigi,kaip save pakelsi kito nesutrypes....
lietuviskas bruozas pasiputimas del nieko...ir gerai pamascius,kodel mes tai darom?uzsidedamas pasiputimo kauke,bandai paslepti savo kompleksus,savo baimes... :roll:

o del siekimo gyvenime,pasakysiu tik tiek:alhoholikas siekdamas butelio irgi jauciasi laimingas :wink: ar to pakanka?

Re: Emigrantas - isdavikas ar didvyris?

2006 11 20 20:45

As tai galvoju nei isdavikas nei didvyris kiekvienas daro tai kaip jam maloniau ir geriau vienas nuo pradziu kovoja o po to ilsisi patenkintas kad laiku suprato ko reikia o antras tik stebi ir nagus grauzia :) o estu gyvenimas daug geresnis nei lietuviu nes skirtingi mokesciai ir zmogui daugiau lieka pinigu pragyventi Estijoje nei Lietuvoje nors dirbtu ta pati darba
As neliudnas-As blaivas....

2006 11 21 18:25

Saulius rašė:o estu gyvenimas daug geresnis nei lietuviu nes skirtingi mokesciai ir zmogui daugiau lieka pinigu pragyventi Estijoje nei Lietuvoje nors dirbtu ta pati darba

Prašom plačiau apšviesti.

2006 12 01 16:41

Saulius rašė:As tai galvoju nei isdavikas nei didvyris kiekvienas daro tai kaip jam maloniau ir geriau vienas nuo pradziu kovoja o po to ilsisi patenkintas kad laiku suprato ko reikia o antras tik stebi ir nagus grauzia :) o estu gyvenimas daug geresnis nei lietuviu nes skirtingi mokesciai ir zmogui daugiau lieka pinigu pragyventi Estijoje nei Lietuvoje nors dirbtu ta pati darba

mano kunas sudarytas is mazyciu lasteliu.kas nutiktu jei savo lastelemis nepasirupinciau,jei jos negautu butinu gyvybinem funkcijom palaikyt medziagu.jos zutu,geriausiu atveju susirgtu.
o kas yra valstybes maziausioji lastele?SEIMA!ir valstybe tikrai mazai skiria paramos seimoms.vien jau is mano draugu rato puse issilakste i uzsienius,o vienisiai like LT nelabai skuba kurt seimu,nes vis nepakankamai apsirupine.skauda sirdi,kai vyrai palieka seimas,kad uzdirbtu daugiau pinigu seimai.labai liudna,bet serga musu valstybe

2006 12 03 23:49

Niu nezinau, as tai daug latviu savo kely sutikau, o lietuvio nei vieno metus laiko, taip kad tikriausiai labai priklauso nuo to, kurioj daly esat. Beje, Lietuvoj gyventoju daugiau nei Latvijoj ar Estijoj, tai naturalu, kad daugiau zmoniu isvaziuoja.
O tas klausimas ar mes didvyriai ar isdavikai, manau yra neteisingas. Niu ir kas, kad as dabar cia gyvenu? Gal po keliu metu kitur gyvensiu, o tie kurie garsiausiai sauke 'isdavikai' bus patys priversti Lietuva palikt. As manau, kad bet kuriuo atveju pastangos kazko pasiekt gyvenime, ir nesvarbu kur, Lietuvoj ar uzsieny, yra geriau nei sedejimas sudejus rankas ir tikejimasis, kad valstybe ar kas nors kitas viska ant lekstutes atnes. gerbiu tuos zmones, kurie randa drasos kazko siekti - tiek Lietuvoj, tiek uzsieny.

2006 12 05 10:06

quote00]As manau, kad bet kuriuo atveju pastangos kazko pasiekt gyvenime, ir nesvarbu kur, Lietuvoj ar uzsieny, yra geriau nei sedejimas sudejus rankas ir tikejimasis, kad valstybe ar kas nors kitas viska ant lekstutes atnes. gerbiu tuos zmones, kurie randa drasos kazko siekti - tiek Lietuvoj, tiek uzsieny.

Visiskai pritariu siai minciai.
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 12 05 10:20

Skristi... rašė:[quotea8="Saulius"]o estu gyvenimas daug geresnis nei lietuviu nes skirtingi mokesciai ir zmogui daugiau lieka pinigu pragyventi Estijoje nei Lietuvoje nors dirbtu ta pati darba

Prašom plačiau apšviesti.[/quotea8] cia sunku ka placiau papasakoti nes geriau jau pagyvenus Estijoje paciam pamatyti nei girdeti tada ir gali palyginti
As neliudnas-As blaivas....

2006 12 05 20:05

Saulius rašė:[quote07="Skristi..."][quote07="Saulius"]o estu gyvenimas daug geresnis nei lietuviu nes skirtingi mokesciai ir zmogui daugiau lieka pinigu pragyventi Estijoje nei Lietuvoje nors dirbtu ta pati darba

Prašom plačiau apšviesti.[/quote07] cia sunku ka placiau papasakoti nes geriau jau pagyvenus Estijoje paciam pamatyti nei girdeti tada ir gali palyginti[/quote07]
Vienu zodziu, eik tu, Skristi, i... :evil: ...Estija! :lol:
Puslapis 1011   1 ... 7, 8, 9, 10, 11    Ankstesnis   Kitas