Forumas • Temos rodymas - Įvairūs klausimai
Puslapis 2127   1, 2, 3, 4, 5 ... 127    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2008 09 09 15:47

Vat butent , kad PAYG Oysteri gali naudoti tik undergrounde, trame, DLR ir autikuose. O jei nori Oysteri naudoti British Rail turi tureti Oyster -travelcard
Who was the first person to say, "See that chicken over there ... I'm gonna eat the first thing that comes out if its butt"?

2008 09 09 20:22

labiausiai demesi turi atkreipt i savo vaika :) as pernai turejau isrinkt vaikui mokykla, simiet jis jau is keliavo :) maniskis tikrai ne matematikas, ir tikrai ne chemikas.jis humanitaras. apdovanojimus namo tempia uz visokius expresion :) bet abejoju ar jam sustiprinta anglu butu i nauda, nes tik pernai lankyt mokykla pradejo. tai parinkau jam sports school. juk gi dvylika, darosi paauglys, tai svarbu, kad paugliska energija butu nukreipta teisinga linkme.plius patikrinau mokyklos reitingus. tai ne pati prasciausia. ir kaip vienas protingas zmogus man sake, kai rinkau mokykla, pati geriausia mokykla, tai nereiskia pati tinkamiausia mano vaikui :)
beje, kai renkiesi m-kla, turi irasyti tris is ju ( bent pas mus) mano sunus gavo tik trecia mokykla kuria rinkausi, nes delsiau aplication form priduot. pirma mokykla buvo pati jam netinkamiausia, bet sunus labai norejo i ja nes dauguma draugu keliavo. antra buvo arciausiai namu ir plius stipriai atnaujinama. o trecia buvo sports school, kuri man atrode tinkamiausia ir i kuria pateko.
siulau pasiskaitinet apie mokyklas internete. mokiniu nuomones, tevu. gal tai pades apsisisprest. o labiausiai tai atkreipk demesi i vaika, kas jam lengviausia, ka jis daro su malonumu. tik neturi nulemt sprendimo, ko tu pati is vaiko nori :)
sekmes issirenkant :wink:[/quote]

labai aciu uz patarimus :) .sunus linkes i daile ir visokius menus,tik kad nezinau kur tokia mokykla rasti :( .bet teks apsispresti ir kuo greiciau.

2008 09 09 20:25

Ohmygod rašė:Vat butent , kad PAYG Oysteri gali naudoti tik undergrounde, trame, DLR ir autikuose. O jei nori Oysteri naudoti British Rail turi tureti Oyster -travelcard

o kaip su Overground? ten irgi negalejo PAYG ?

2008 09 09 20:27

S2 rašė:

labai aciu uz patarimus :) .sunus linkes i daile ir visokius menus,tik kad nezinau kur tokia mokykla rasti :( .bet teks apsispresti ir kuo greiciau.

ner uz ka :) mes mamos linkusios panikuot, kai tenka apsisiprest vaikus liecianciais klausimais. bet gal intuicija padeda priimt teisingus sprendimus :)

2008 09 09 22:30

icibici rašė:

Ne....
Visai neseniai reikejo is Ldn Bridge nuvaziuoti i Charing X su overgroundu (british rail :wink: ) ir dede pasake kad negaliu su PAYG :? tik su Oyster travelcard, ta pati istorija pasikartojo sekmadieni Aexander Palace.., nors visos tos stotys turi "touch in/out" reader'ius... :roll:
Who was the first person to say, "See that chicken over there ... I'm gonna eat the first thing that comes out if its butt"?

2008 09 10 06:14

Ohmygod rašė:[quote26="icibici"]

Ne....
Visai neseniai reikejo is Ldn Bridge nuvaziuoti i Charing X su overgroundu (british rail :wink: ) ir dede pasake kad negaliu su PAYG :? tik su Oyster travelcard, ta pati istorija pasikartojo sekmadieni Aexander Palace.., nors visos tos stotys turi "touch in/out" reader'ius... :roll:[/quote26]
nu galetu Borisas sita reikala patvarkyt netolimoje ateityje. o ne tik branginti iki 10% visa transporta :evil:

2008 09 15 21:37

Krabas rašė:man irgi kilo klausimukas - ar Oysteris galioja traukiniu (ne metro) stotyse? Kazhkaip girdejau, kad vienose yra Oysteriu aparatai, o kitose ner. Kaip ten ish tikro?

jei turi savaitini oysteri, pvz 1,2,3 zonas, tai gali vaziuoti traukiniu i tas zonas, taciau jei tik seip pasipildei tuomet nea :(

2008 09 20 18:53

Help pls!!! Kur gauti Vitamino D3 kudikiui? GP aiskina kad nereikia, o man rodos kad reikia, gal kas zinot? Aciu

2008 09 20 21:46

Maaja rašė:Help pls!!! Kur gauti Vitamino D3 kudikiui? GP aiskina kad nereikia, o man rodos kad reikia, gal kas zinot? Aciu

Paprasyk ko nors, kad atsiustu is Lietuvos, nes cia tikriausiai lasiuku negausi. As siunciausi is LT.

2008 09 21 06:02

Maaja rašė:Help pls!!! Kur gauti Vitamino D3 kudikiui? GP aiskina kad nereikia, o man rodos kad reikia, gal kas zinot? Aciu

o kodel tu manai, kad reikia? gali pas kita GP pasiteirauti, jei nuomones skirsis tada siuskis.
Puslapis 2127   1, 2, 3, 4, 5 ... 127    Ankstesnis   Kitas