Forumas • Temos rodymas - Įvairūs klausimai
Puslapis 3127   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 127    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2008 09 21 09:32

Pupa Uoga rašė:
o kodel tu manai, kad reikia? gali pas kita GP pasiteirauti, jei nuomones skirsis tada siuskis.

Zinai, cia gydytojai mano, kad vitamino D nereikia, nes ir taip pakanka gaunamo su maistu ar saule. As ir nedaviau is pradziu, bet mano mazyle buvo beprotiskai nerami, istisai verkdavo, o miegodama visa laika blaskydavosi, dauzydavo galvyte i visas puses, buvo pradejes plikti pakausiukas. Paskaiciau, kad cia pirmi vitamino D trukumo pozymiai ir atsisiunciau is LT. Nezinau, ar jis padejo, ar taip viskas susitvarke, kai vasara atejo, bet pagerejo. Mazos profilaktines dozes (1-2 lasiukai) tikrai nepakenks, ypac rudeni ir ziema, kai saules mazai.
Ir dar skaiciau, kad buvo atlikti tyrimai su vaikais sauletose salyse, ir tai nustatytas vitamino D trukumas, ir kad Anglijoje is tiesu to vitamino truksta, tik viskas nurasoma i "cia normalu, reikia gerai maitintis ir visko uzteks".
Cia, aisku, tik mano nuomone, kiekvienai mamai sprest paciai :)

2008 09 21 19:37

del vitamino D kudikiui gali deformuotis kaukole,kojos isklist, ne tik kad plaukai nuslinkt. tai tikrai yra butina, o ypac rudens ziemos laikotarpiu, kai saules mazokai.

2008 09 21 19:45

cia berods klausimai ne i tema....
kodel yra lietuviskai vadinama [b:f6ac4d1a18]sumustiniai[/b:f6ac4d1a18] ??? juk gi pavadinimas nieko bendro neturi su sumusimu :roll: is kur tas pavadinimas :roll: :? :)

2008 09 22 06:57

icibici rašė:cia berods klausimai ne i tema....
kodel yra lietuviskai vadinama [b24]sumustiniai[/b24] ??? juk gi pavadinimas nieko bendro neturi su sumusimu :roll: is kur tas pavadinimas :roll: :? :)

:lol: :lol: :lol:
yra gi tokie mustiniai

2008 09 22 07:01

icibici rašė:del vitamino D kudikiui gali deformuotis kaukole,kojos isklist, ne tik kad plaukai nuslinkt. tai tikrai yra butina, o ypac rudens ziemos laikotarpiu, kai saules mazokai.

Sibire tai buvo butina, bet tai del maisto nepakankamumo. Nevisose salyse gyd. sako, kad reikia D kudikiams. kodel?

2008 09 22 07:29

Pupa Uoga rašė:[quote0b="icibici"]del vitamino D kudikiui gali deformuotis kaukole,kojos isklist, ne tik kad plaukai nuslinkt. tai tikrai yra butina, o ypac rudens ziemos laikotarpiu, kai saules mazokai.

Sibire tai buvo butina, bet tai del maisto nepakankamumo. Nevisose salyse gyd. sako, kad reikia D kudikiams. kodel?[/quote0b]

Manau, todel, kad medicinene sistema kitokia, paprociai.ir t.t.Kiek man teko girdet, Anglijoj, tai vaikui, su auksta , tikrai auksta temperatura, apie 40, liepe isnest is salta ora nurengus, Atseit gydymo metodas temperaturai numust.Kaip jums toks metodas.Nestumet savo keliu menesiu kudikius i salta ora nuogus?
I would love to change the world, but they won't give me the source code.

2008 09 22 14:45

dziuljetux rašė:[quote8c="Pupa Uoga"][quote8c="icibici"]del vitamino D kudikiui gali deformuotis kaukole,kojos isklist, ne tik kad plaukai nuslinkt. tai tikrai yra butina, o ypac rudens ziemos laikotarpiu, kai saules mazokai.

Sibire tai buvo butina, bet tai del maisto nepakankamumo. Nevisose salyse gyd. sako, kad reikia D kudikiams. kodel?[/quote8c]

Manau, todel, kad medicinene sistema kitokia, paprociai.ir t.t.Kiek man teko girdet, Anglijoj, tai vaikui, su auksta , tikrai auksta temperatura, apie 40, liepe isnest is salta ora nurengus, Atseit gydymo metodas temperaturai numust.Kaip jums toks metodas.Nestumet savo keliu menesiu kudikius i salta ora nuogus?[/quote8c]
nuo vitaminu iki temperaturos :lol:
lietuviu liaudies budas kudikiui temperatura numusti - suvynioti i saltame vandenyje ismirkytas paklodes :roll:
kad ir ligoninese ledukais tamperatura (ir ne tik) numusineja.
temperatura tai tik rezultatas, kad kazkas su kunu negerai, reikia gydyti priezasti
o siaip tai jei tik teko girdet, tai nereiskia, kad tiesa :wink:

atgal prie vitaminu, as nemanau, kad paprociai turi labai dideles reiksmes (bent jau Europoj) gydymui, gi visur i gipsa deda, jei luzis, jei gripas - paracetamolis, jei vezys chemoterapija ir operacija ir t.t., tai kaip su tais vitaminais? :roll:

2008 09 22 15:02

o siaip tai jei tik teko girdet, tai nereiskia, kad tiesa

ne tik kad teko, bet sake, kelios mamos, kad buvo liepta joms daryt. :D O jos gyre, kokie geri dakktarai.Siaip man tokios priemones tai nepriimtinos, Ir as niekad nenesciau vaika i salta ora, ar kisciau i salta vandeni.Ira ir kitaip, kaip gydyti.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.

2008 09 22 16:44

Kuo geresnes siltnamio salygos, tuo daugiau invalidu auga.

2008 09 22 22:01

dziuljetux rašė:[quotecb="Pupa Uoga"][quotecb="icibici"]del vitamino D kudikiui gali deformuotis kaukole,kojos isklist, ne tik kad plaukai nuslinkt. tai tikrai yra butina, o ypac rudens ziemos laikotarpiu, kai saules mazokai.

Sibire tai buvo butina, bet tai del maisto nepakankamumo. Nevisose salyse gyd. sako, kad reikia D kudikiams. kodel?[/quotecb]

Manau, todel, kad medicinene sistema kitokia, paprociai.ir t.t.Kiek man teko girdet, Anglijoj, tai vaikui, su auksta , tikrai auksta temperatura, apie 40, liepe isnest is salta ora nurengus, Atseit gydymo metodas temperaturai numust.Kaip jums toks metodas.Nestumet savo keliu menesiu kudikius i salta ora nuogus?[/quotecb]

mano maze,kai buvo 3 men,susirgo slapimo taku infekcija,nors i diena po kelis kartus plaudavau uzpakaliuka.taigi,del infekcijos jai buvo 41 temperaturos ir kai atvaziavo greitoji,apziurejo ir iskart nuoga tik su pampersu isnese i lauka.buvo kovo pradzia ir labai salta.galvojau kad mane istiks isterija.liepiau atiduoti vaika man ir nuogos neleidau nesti,nes bijojau,kad prie viso to neprisidetu plauciu uzdegimas.tai su daktarais vos ne imciu ejom.pasake kad jei lt daro vienaip,tai ne ju problemos.o jie apsauke mane uz neismanyma :roll: ir vistiek laike mergyte lauke nuoga.man tas kainavo daug nervu ir asaru.bet aciu dievui,viskas baigesi gerai.
Puslapis 3127   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 127    Ankstesnis   Kitas