„Aesthetics&Beauty Teaching Academy“ - aukštos kokybės grožio mokymai 

Namo nr.
7B
Gatvė
High Street
Miestas
Ewell Village
Pašto indeksas
KT17 1SG
Telefonas
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aprašymas

„Aesthetics&Beauty Teaching Academy“ veikla yra akredituota pagal „Continuing Professional Development“ (CPD) tęstinės profesinės veiklos fiksavimo sistemą.

Akademija bendradarbiauja su viena didžiausių draudimo kompanijų šalyje UK INSYNC bei glaudžiai bendradarbiauja su farmacijos kompanijomis.

„Aesthetics&Beauty Teaching Academy“ yra oficialus lietuviškos kosmetikos ODA atstovė Jungtinėje Karalystėje.

Mes siūlome šiuos aukštos kokybės mokymus:
1. Antakių pusiau permanentinis makiažas (semi-permanent make-up, SPMU) pradedantiesiems specialistams.
2. Cheminiai veido valymai su ODA produkcija (glikolio, pieno, gintaro, retinolio rūgštimi). Pirma pakopa pradedantiesiems.
3. „ODA Advanced“ (didelės koncentracijos rūgštys). Antra pakopa jau dirbantiems su šia produkcija.
4. Hialurono rūgšties užpildų technologija pradedantiesiems (įskaitant aukštos kvalifikacijos specialistės lūpų putlinimo pamoką).
5. Hialurono rūgšties užpildų technologija (veido kontūravimas, nechirurginis nosies tiesinimas) besipraktikuojantiems.
6. Raukšlių korekcija botulino toksinu pradedantiesiems.

KODĖL RINKTIS MUS:
1. Dirba tik CPD sertifikuoti savo srities specialistai, turintys aukštąjį medicininį išsilavinimą ir mokytojo kvalifikaciją bei daugiau nei aštuonerių metų darbo grožio ir estetinės medicinos srityje patirtį.
2. Autorinės mokymų programos parengtos atsižvelgiant į naujausias estetinės medicinos technologijas, tendencijas bei darbo patirtį. Visos programos yra CPD akredituotos.
3. Darbas tik su patikrintomis ir kokybiškomis medžiagomis.
4. Individualūs užsiėmimai, kurių metu studentai įgyja reikalingų įgūdžių savarankiškai profesinei veiklai.
5. Sėkmingai baigę mokymus gauna CPD akredituotus sertifikatus, suteikiančius teisę dirbti grožio srityje.
6. Mūsų mokymai suteikia galimybę greitai, kokybiškai, profesionaliai įgyti populiarią šiuolaikinę profesiją. Tai yra puiki galimybė padaryti karjerą grožio srityje.
7. Sužinosite, kaip savarankiškai pradėti Jungtinės Karalystės įstatymus atitinkančią veiklą, gauti reikalingų licencijų ir apsidrausti.

Mokymus veda Natalija, baigusi medicinos studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje, St. George&University of London ir University of Brighton dirbanti NHS sistemoje septyniolika metų. Estetinės medicinos srityje Natalija dirba aštuntus metus. Kursus ji veda anglų, lietuvių ir rusų kalbomis.

Visi mokymai ir išduodami sertifikatai yra akredituoti. Prieš pradedami mokytis studentai gali patikrinti jų autentiškumą susisiekę su akreditacijos kompanija „Continuing Professional Development“ telefonu arba internetu.
Verta paminėti, kad nuo 2019 metų pradžios CPD neakredituoti sertifikatai Jungtinėje Karalystėje oficialiai nepripažįstami, o asmuo, turintis neakredituotą sertifikatą, neturi teisės vykdyti veiklos.

   
„Aesthetics&Beauty Teaching Academy“ - aukštos kokybės grožio mokymai

Kviečiame esamus ir būsimus grožio specialistus į mokymus, kuriuos baigus gausite CPD akredituotus sertifikatus! Taip pat esame oficialūs lietuviškos kosmetikos ODA atstovai JK.

7B High Street Ewell Village KT17 1SG
info@aestheticsbeautyacademy.co.uk 07522247747 https://www.anglija.lt/