Atlantic Solicitors - teisinės paslaugos 

Namo nr.
Suite 206 Island Business Centre
Gatvė
18-36 Wellington Street
Miestas
London
Pašto indeksas
SE18 6PF
Telefonas

Aprašymas

Mūsų teisės komandos stiprioji pusė – specializuotų teisės sektorių išmanymas. Mus, kaip teisininkus, renkasi fiziniai asmenys ne tik spręsti kasdienes teisines problemas, tokias kaip:

- skyrybos,

- vaiko išlaikymas, 

- vaikų gyvenamosios vietos nustatymas, 

- skolų išieškojimas, 

- vairavimas esant neblaiviam, 

- ginčai dėl būsto nuomos, 

- su darbdaviu, 

- kaimynu, 

- perkant ar parduodant namą, 

- sudarant įvairius sandorius tarp fizinių ir (arba) juridinių asmenų (įmonių), 

- nekilnojamojo turto sektoriaus ir efektyvaus civilinių ginčų sprendimo srityse.

 

Esame patyrusių aukštos kvalifikacijos teisininkų komanda, teikianti teisines konsultacijas įvairiose teisės srityse, tokiose kaip:

- baudžiamoji,

- civilinė, 

- šeimos, 

- darbo, 

- imigracinė, 

- komercinė, 

- kompanijų,

- nekilnojamojo turto teisė.

 

 Visada laikomės savo pagrindinių vertybių – meistriškumo, lojalumo, komandinio darbo. Visuomet siekiame geriausiai užtikrinti savo klientų interesus.

Darbui atsidavę aukštos kvalifikacijos atitinkamų sričių specialistai yra įgiję  įvairiapusišką profesinę patirtį studijuodami ir dirbdami Didžiojoje Britanijoje, teikdami konsultacijas vykdant didžiausius sandorius ir atstovaudami klientams sprendžiant svarbius ginčus. Mes siekiame geriausio rezultato, o ne trumpalaikės naudos. Padėti klientams – daugiau nei vien profesinė mūsų pareiga. Klientams stengiamės pasiūlyti jiems svarbius, praktiškus sprendimus.

Labiausiai vertiname individualų požiūrį, todėl visais atvejais siekiame apsaugoti klientus nuo nereikalingų teisinių paslaugų. Atidžiai išklausome klientus ir padedame jiems nustatyti svarbiausius tikslus ir siekius, o tada atsižvelgdami į tai apibrėžiame savo užduotį. Pateikiame greitus ir aiškius atsakymus, kaip galima pasiekti norimą rezultatą.

Suprantame, kaip svarbu būti gerai informuotiems apie savo klientus, kad galėtume numatyti problemas ir neleistume joms peraugti į krizes. Remdamiesi sukauptomis žiniomis ir profesine patirtimi, stengiamės pateikti klientams lengvai suprantamus sprendimus.

Nuolat vertiname savo darbo veiksmingumą, kad visais atvejais tinkamai patenkintume klientų interesus. Jeigu įmanoma, apskaičiuojame teisines išlaidas iš anksto ir klientams pasiūlome tinkamiausius finansinius sprendimus, atsižvelgdami į asmenines ir finansines klientų aplinkybes.

Kontaktinis telefonas:
Lietuvių kalba 07455077177
Bendras 020 8855 4111
Faksas 020 8043 2769
El. paštas - bendras admin@atlanticsolicitors.com
Lietuvių kalba - odetam@atlanticsolicitors.com

Susiję raktiniai žodžiai

Ginčų sprendimo advokatai Londone, Ginčų sprendimo teisininkai, Bylinėjimosi išlaidu advokai, Viešosios teisės advokatai, Turtiniu ginčų nagrinėjimo advokatai, Netoli manęs esantys turtinių ginčų advokatai, Gyvenamuju uzimamu, nuomojamu patalpu ginčų nagrinėjimas teisme, Geriausi imigracijos advokatai Londone, Imigracijos advokatų mokesčiai, Imigracijos advokatai Londone nemokamai konsultuoja, Jungtinės Karalystės imigracijos advokatų atsiliepimai, Netoliese esantys imigracijos advokatai, Imigracijos advokatai Londone, Imigracijos advokatai, Nekilnojamojo turto advokatai Londone, Nekilnojamojo turto advokatų netoli manes, Nekilnojamojo turto advokatų mokesčiai, Nekilnojamojo turto advokatų darbas, Darbo teises advokatų nemokami patarimai, Darbo teises advokatai Londone, Advokatai salia manes, Darbo teises advokatai be laimejimo nereikia moketi, Be laimejimo nereikia moketi darbo advokatų netoli manes, Be laimėjimo nereikia moketi darbo advokatai konstruktyvus atleidimas is darbo, Be laimejimo nereikia moketi darbo advokatai, šeimos advokatų valstybes apmokama teisinė pagalba, šeimos advokatų nemokami patarimai, šeimos teisės advokatų kainos, Pigūs advokatai šeimos teisė, šeimos advokatai Londone
   
Atlantic Solicitors - teisinės paslaugos
Teisinės paslaugos Londone. Siekiame geriausio rezultato, o ne trumpalaikės naudos. Klientams stengiamės pasiūlyti jiems svarbius, praktiškus sprendimus.
 
 
Suite 206 Island Business Centre 18-36 Wellington Street London SE18 6PF
odetam@atlanticsolicitors.com 07455077177 https://www.anglija.lt/