CLINIC DPC - odontologijos klinikų tinklas
 

CLINIC DPC - odontologijos klinikų tinklas 

Namo nr.
77
Gatvė
Fulham Road
Miestas
London
Pašto indeksas
SW6 5HA
Telefonas
Kita veikla
 
 
 
 
 
 
 

Aprašymas

CLINIC DPC – tai didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Šiandien 11 klinikų vienijantis tinklas yra įsikūręs 10 Lietuvos miestų, 11-toji klinika, atvėrusi duris 2017 m., savo tautiečius pasitinka Londone.
2009 metais Kaune duris atvėrė pirmasis „Dantų priežiūros centras“– CLINIC DPC pirmtakas. Tuomet siekė būti ne tik geriausi, bet ir patogiausi – komandos tikslas buvo pacientams suteikti visas įmanomas odontologijos paslaugas vienoje vietoje. Šią viziją klinikų tikslas jau pranoko su kaupu.
 
CLINIC DPC teikia visas šiuolaikinės burnos priežiūros, protezavimo bei chirurgines paslaugas. Dirba su aukščiausios kokybės sertifikuotomis medžiagomis ir modernia įranga, o kvalifikuoti savo sričių specialistai gydymą suteikia ramioje bei pasitikėjimą keliančioje aplinkoje. Pacientų patogumui suteikia galimybes pradėti gydymą vienoje klinikoje, o tęsti kitoje; teikia konsultacijas internetu; suteikia skubią pagalbą, bei rengia nemokamus seminarus visoje Anglijoje, apie visas naujoves susijusias su implantacija ir dantų atkūrimu.
 
Šio odontologijos klinikų tinklo tikslas – padėti Jums plačiai šypsotis ir džiaugtis gyvenimu, juk kiekviena šypsena turi savo istoriją!

Teikiamos paslaugos:
- Dantų implantacija
- Dantų protezavimas
- Terapinis gydymas
- Dantų balinimas ir kapos
- Profesionali burnos higiena
- Burnos ir dantų chirurgija
- Protinio danties rovimas
- Dantų šaknų kanalų gydymas ir pergydymas
- Dantų tiesinimas skairiomis tiesinimo kapomis
- Anestezija
- Vaikų dantų gydymas
- Rentgenologiniai tyrimai

Mus rasite:

775 Fulham Road
London, SW6 5HA
Tel. nr. 07714256288
El. Paštas: info@dentalprocare.co.uk

Susiję raktiniai žodžiai

Stomatologas Londone, Lietuviai stomatologai Londone, Dantu implantai Londone, Dantu plombavimas Londone, Odontologijos klinika Londone, Odontologas Londone, Dantų balinimas Londone
   
CLINIC DPC - odontologijos klinikų tinklas

Didžiausio odontologijos klinikų tinklo Lietuvoje filialas Londone siūlo visas šiuolaikinės burnos priežiūros, protezavimo bei chirurgines paslaugas.

77 Fulham Road London SW6 5HA
info@dentalprocare.co.uk 07714256288 https://www.anglija.lt/