Eastnet Claims - Avarijų, traumų, nelaimingų atsitikimų kompensacijos 

Namo nr.
3-7
Gatvė
Temple Avenue
Miestas
London
Pašto indeksas
EC4Y0DA

Aprašymas

EASTNET - MES ČIA, KAD PADĖTUMĖME JUMS!


Skambinkite mums tel. 0208 577 0600 arba 07825 870 506 arba 07775 334 233


Ar patyrėte sužalojimų nelaimingo atsitikimo metu, kuris įvyko ne dėl Jūsų kaltės? Mes padėsime Jums pateikti ieškinį. Mūsų draugiškas kolektyvas visada pasiruošęs Jums padėti.

Skambinkite mums nemokamai konsultacijai!


Mes galime padėti atlyginti asmeninę žalą, jeigu:


- Nelaimingas atsitikimas įvyko darbe (įskaitant paslydimus, nugriuvimus bei kritimus, pavojingos įrangos naudojimą,
sunkaus svorio kėlimą, kritimą iš aukščio, nelaimingus atsitikimus žemės ūkyje, sužalojimus dėl sugadintos įrangos naudojimo)


- Patyrėte sužalojimų kelių eismo įvykio metu (automobilio avarija, vairuotojo ir/arba keleivio ieškiniai, motocikliniko ir/arba dviratininko ieškiniai, pėsčiojo ieškiniai)


- Patyrėte sužalojimų užpuolimo metu


- Buvote netinkamai gydytas arba medicininė pagalba buvo suteikta pavėluotai dėl medicininio personalo/gydytojų aplaidumo (pvz. klaidinga diagnozė, gimdymo metu patirtos traumos ir kt.)


- Atsitiko kiti nelaimingi atsitikimai

Susiję raktiniai žodžiai

Kompensacija Londone, Kompensacija uz traumas, Avarija Anglijoje Londone, Trauma Fabrike, Kompensaciju uz traumas ekspertai, Trauma viesajame transporte, Draudimo Kompensaciją, Trauma statybose, Avarija ne del mano kaltes, Avarija kelyje Anglija, Avarija Europoje, Kompensacija del avarijos uzsienyje, Traumu kompensacija
   
Eastnet Claims - Avarijų, traumų, nelaimingų atsitikimų kompensacijos

Ar patyrėte sužalojimų nelaimingo atsitikimo metu, kuris įvyko ne dėl Jūsų kaltės? Mes padėsime Jums pateikti ieškinį. Mūsų draugiškas kolektyvas visada pasiruošęs Jums padėti. Skambinkite mums nemokamai konsultacijai!

3-7 Temple Avenue London EC4Y0DA
enquiries@eastnetclaims.co.uk 02085770600, 07775334233 https://www.anglija.lt/