"Eureka" vairavimo mokykla 

Miestas
London
Kita veikla

Aprašymas

Nusprendėt išmokti vairuoti? O gal norite patobulinti žinias kelyje? Gal turite vairavimo pažymėjimą, bet primiršote, kaip vairuoti? Galbūt reikia pagalbos pasiruošiant vairavimo testui?

Jeigu esate praradę teisę vairuoti Lietuvoje arba UK, mes galime paruošti jus vairavimo testui greitu būdu (fast track)

Parduodame vairavimo teoriją (lietuvių ir rusų kalba).


Ne bėda! Mes čia, kad Jums padėtume! Mokome vairuoti saugiai visam gyvenimui. Kalbame lietuviškai, angliškai, rusiškai.
Nuo 2014 metų balandžio 7 dienos yra uždrausta naudotis vertėjo paslaugomis teorinio ir vairavimo testo metu atsižvelgiant į tai, kad ne visi, kurie nori laikytis teises Anglijoje, gerai kalba angliškai. Mes siūlome pagalbą – parduodame teorinę medžiagą, išverstą į lietuvių ir rusų kalbas, kuri jums padės mokinantis angliškai. Medžiagą galite nusipirkti paspaudę čia http://eureka-drive.uk/

Taip pat, kad lengviau įsisavintumėte teorijos terminologiją, instruktorius jus mokins praktinio vairavimo naudos, angliškus terminus, kurie bus teoriniam teste, o vairavimo pamokos metu jūs taip pat mokinsitės teorijos, tik jau realiai gatvėse.

Geriausias būdas būtų mokintis teoriją ir praktiką kartu.
Kaip rodo mūsų praktika, net ir ankščiau, kada buvo leidžiama naudotis vertėjo paslaugomis testo metu, tie mokiniai, kurie nepasitikėjo savo anglų žiniomis, buvo įkalbėti naudotis išversta medžiaga ir jų rezultatai neapvildavo – jie puikiai išlaikydavo testą anglų kalba.

Svarbiausia pasitikėti savimi!

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:
Kur mes dirbame? Dirbame:
Romforde, Brentwoode, Dagenhame, Rainhame, Ilforde, East Hame, West Hame, Canning Towne, Prince Regente, Becktone, Plaistowe, Stratforde, Barkinge, Goodmayse, Seven Kinge, Barkingside, Hainaulte, Woodforde, Gands Hille, Newbury Parke, Redbridge, Collier Row, Harold Hill, Harold Woode, Emerson Parke, Gallows Corner, Hornchurch, Elm Parke, Upminsteryje,Walthamstow, Leyton, Wanstead, Leytonstone, Stradford, Highams Park, Woodford Green, Chingford, Forest Gate, Plaistow, West Ham, Bow, Hackney, Clapton, Stoke Newington, Totenham, Wood Green, Lewisham, Hither Green, Catford.
Naujiena!!! Lietuviškai kalbantys instruktoriai jau ir Peterborough.

Neatsižvelgiant į tai, kokio lygio Jūsų vairavimas (ar niekada nevažiavęs, ar primiršęs, kaip važiuoti, o gal reikia pagalbos pasiruošiant vairavimo testui), mes parinksime geriausią būdą jūsų tikslui pasiekti.

Nuo ko pradėti, jei nusprendėte mokintis vairuoti?
Prieš pradedant mokintis, Jums reikia turėti „Provisional Licence“ (mokinuko teises). Jas galite gauti išsiuntę formą D1, kurią galite gauti pašte (tai nieko nekainuoja) arba galite užsisakyti internetu – svetainė http://www.direct.gov.uk (toliau: do it online - motoring forms - form D1). Laikinas vairavimo pažymėjimas kainuoja £43 ir pašto išlaidos specialiu voku, kadangi Jums reikės siųsti savo asmens dokumentą (pasą arba tapatybės kortelę). Stenkitės teisingai užpildyti formą, nes kitu atveju Jūsų paprašys pildyti iš naujo. Pildymas iš naujo pareikalaus daugiau laiko gauti vairuotojo pažymėjimą. Paprastai, tai užtrunka 2–3 savaites. Jei reikia pagalbos pildant formą, galite skambinti aukščiau nurodytais telefonais arba rašyti į el. paštą. Laikino vairuotojo pažymėjimo galiojimas yra labai ilgas. Su šiuo dokumentu Jūs galite vairuoti automobilį su asmeniu, kuris yra ne jaunesnis kaip 21 m. ir kuris turi vairavimo pažymėjimą ne mažiau kaip 3 metus. Taip pat privaloma,kad automobilis būtų apdraustas Jūsų vardu. Ant mašinos priekio ir galo privalote užsidėti „L“ raudoną ženklą baltame fone.

Kaip vyksta teorijos testas?
Su šiuo vairuotojo pažymėjimu jūs jau galite oficialiai registruotis teorijos egzaminui. Šį egzaminą sudaro dvi dalys. Pirmoji: Jums duodama valanda laiko atsakyti į 50 klausimų, iš kurių Jūs turite mažiausiai teisingai atsakyti 43. Antroji dalis: tai 14 vaizdo klipų, kuriuose Jums reikės žymėti, kada pamatysite kliūtį kelyje. Balų sistema nuo 5-0, priklauso, kaip greitai Jūs pastebėjote kliūtį ir nuspaudėte pelytę. Iš galimų 75 taškų Jums reikia surinkti mažiausiai 44. Abi šios dalys turi būti išlaikytos vienu metu. Pavyzdžiui, jei neteisingai atsakėte į 10 klausimų, vadinasi, testą teks perlaikyti. Abi testo dalys vyks be pertraukos, taigi rezultatą sužinosite tik po viso testo, palaukus 15 min.

Kiek kainuoja teorijos testas? Teorijos testas kainuoja £23.
Dėl medžiagos pasiruošimui teorijos testui informacijos galite gauti susisiekę su mumis. Jeigu neturite galimybės ar laiko nusipirkti medžiagos, mes visada turime knygas arba CD pardavimui (kaina kaip parduotuvėje). Dėl lietuvių arba rusų k. medžiagos taip pat skambinkite. Išlaikius teorijos testą, Jūs turite 24 mėnesius nuo išlaikymo dienos išlaikyti vairavimo egzaminą.

Kaip vyksta vairavimo egzaminas? Prieš testą Jūsų paprašys, kad perskaitytumėte mašinos numerį iš 20 m nuotolio. Nesvarbu, ar Jūs nešiojate akinukus ar kontaktinius lęšius, svarbiausia matyti gerai į tolį, kada ruošiatės vairuoti. Jeigu Jūs nesugebėsite perskaityti, testas bus baigtas ir Jūs prarasit pinigus, kuriuos sumokėjote. Toliau Jums užduos klausimus, susijusius su mašinos mechanine dalimi. Pateikiama tik keletas klausimų. Pageidautina, kad į juos būtų atsakyta, nes jei nežinosite, bus priskaičiuoti taškai prie Jūsų vairavimo klaidų. Kokie gali būti užduodami klausimai, Jus supažindins Jūsų instruktorius.

Egzaminas trunka 40 min. Jūs turėsite parodyti savo galimybes vairuoti saugiai pagal „Highway Code“ (čia galiojančiomis taisyklėmis) skirtinguose keliuose ir judėjimo situacijose. Vairuoti reikia įvairiose gatvėse, t. y. gyvenamuosiuose rajonuose, kaimo vietovėse, greitkelyje, vietovėse, kur didesnis judėjimas pėsčiųjų ir automobilių, skirtingo greičio gatvėmis, žieduose. Taip pat testo metu Jūsų paprašys priparkuoti automobilį atbuline pavara arba sustoti dešinėje kelio pusėje ir pavažiuoti atgal keliu automobilio ilgiu prie kelkraščio naudojant užpakalinę pavarą. Jeigu testas vyks centre, kuriame yra „bay parking“, Jūsų gali paprašyti pastatyti mašiną į blokelį irgi naudojant užpakalinę pavarą. Egzamine bus tik vienas iš šių galimų manevrų. Niekada negali žinoti, kas gali būti prašoma padaryti. Taigi reikia išmokti juos visus. Taip pat gali paprašyti parodyti Jūsų sugebėjimą sustabdyti mašiną avarinėje situacijoje. Instruktorius norės pamatyti Jūsų reakciją ir kaip Jūs kontroliuosite mašiną. Gatves, kuriose bus atliekamas testas, pasirenka egzaminatorius. Jis pateiks nuorodas, kur važiuoti, pavyzdžiui, prie šviesoforo prašome sukti į dešinę ir t. t. Nuorodas jis pateikia prieš privažiuojant sankryžą, kad Jūs turėtumėte užtektinai laiko pasiruošti (tai trunka apie 20 min.). Kitą testo dalį važiuosite naudojant navigacinę sistemą. Egzaminatorius pats nustatys maršrutą. Išlaikyti testą Jūs galite tuo atveju, jei padarysite iki 15 vairavimo klaidų. Jei padarote nors vieną rimtą arba pavojingą klaidą, vadinasi, testo neišlaikėte. Testo pabaigoje egzaminatorius paaiškins, kodėl Jūs išlaikėte arba neišlaikėte testo. Jei išlaikėte vairavimo testą, egzaminatorius išrašys Jums sertifikatą, kuris suteiks teisę važinėti nepriklausomai. Jums tik beliks išsiųsti laikiną vairavimo pažymėjimą ir testo sertifikatą į DVLA ir be jokio papildomo mokesčio gausite GB licenciją, kuri galioja visoje Europoje, taigi ir Lietuvoje.

Kiek kainuoja vairavimo testas? Vairavimo testas kainuoja £62 plius mokestis už mašinos nuomą. Instruktorius atvažiuoja 1 val. prieš testą. Instruktorius privalo suteikti švarią, mechaniškai tvarkingą ir apdraustą mašiną, atitinkančią egzamino standartus. Kitos paslaugos:

Taip pat siūlome po egzamino išklausyti kursą „Pass Plus“. Tai 8 val. kursas su instruktoriumi, skirtas, pvz., pagerinti jūsų važiavimą greitkelyje, tamsiu paros metu, blogomis oro sąlygomis. Baigus šį kursą, Jūs gausite sertifikatą. Ši programa yra siūloma vairuotojams, kurie yra 17–25 m. amžiaus. Pagal statistiką, tai kategorija vairuotojų, kurie per pirmuosius vairavimo metus daugiausia papuola į eismo įvykius ir šios kategorijos vairuotojai moka daug daugiau už mašinos draudimą. Taigi pravažiavęs papildomas pamokas „Pass Plus“ ir gavęs sertifikatą, vairuotojas ne tik pagerina savo vairavimo įgūdžius, bet ir gauna galimybę įsigyti gerokai pigesnį draudimą. Jei Jūs turite teisę vairuoti, bet kurį laiką šiomis teisėmis nesinaudojote arba norite pagerinti žinias važinėti Anglijoje, o gal norite pradėti vairuoti, nors nevažinėjote jau daugiau nei metus – ne bėda, bet kokiu atveju, neatsižvelgiant į tai, kiek pagalbos Jums reikės, instruktorius individualiai paruoš Jums mokymo programą ir Jūs galėsite vairuoti su malonumu. Apie mokyklą: Mūsų mokykla ruošia B kategorijos vairuotojus, bet dažnai skambina žmonės, kurie nori išsilaikyti aukštesnių kategorijų kursus. Pačios informacijos apie kursus vairuoti autobusą ar sunkio svorio mašiną, galite rasti čia http://www.direct.gov.uk (toliau: motoring - driving for a living - becoming a lorry or bus driver). Čia rasite informacijos, ar Jūs turite teisę mokintis, nuo ko pradėti, kokios formos reikalingos. Paskui Jums reikės susirasti mokyklą praktiniam važiavimui.

Jei pageidausite daugiau informacijos, skambinkite, padėsime, kiek galėsime. Tik reikia priminti, kad šios kategorijos (C D E) nėra įtrauktos į mūsų mokyklos programą. Mes tik galime pateikti visą informaciją, susijusią su šių kategorijų įsigijimu. Kokie instruktoriai mokina? Instruktoriai yra kvalifikuoti Anglijoje. Mes dirbame su automobiliais, ne senesniais kaip dveji metai, su mechanine pavarų dėže, varomais benzinu arba dujomis. Mašinos yra tvarkingos, apdraustos pagal visus reikalavimus. Jūsų teisė pasirinkti, su kuo norėtumėte mokytis, su vyru instruktoriumi ar su moterimi. Taip pat yra tik angliškai kalbantis instruktorius. Taigi, jeigu pageidaujate, galite mokintis su juo. Taip pat mūsų mokykloje dirba rusiškai kalbantis instruktorius. Kiek kainuoja pamokos? Valanda, tai yra 60 min., su instruktoriumi kainuoja £25. Pamokos trukmė – 2 val. (taip yra efektyviau). 

Susiję raktiniai žodžiai

Vairavimo mokykla Londone, Vairavimo kursai Londone, Praktinis vairavimo mokymas Londone, Moko vairuoti Londone, Vairavimo teorija lietuviskai, Vairavimo teorija londone, Vairavimo teorijos kursai londone, Lietuviskai kalbantis instruktorius londone, Lietuviska vairavimo teorija londone, Vairavimo kursai lietuviu kalba, Vairavimo kursai lietuviu kalba londone, Vairavimo teorija lietuviu kalba, Vairavimo teorija rusu kalba, Parduodame vairavimo teorija
   
"Eureka" vairavimo mokykla

Vairavimo kursai, vairavimo įgūdžių tobulinimas, pagalba ruošiantis vairavimo testui Anglijoje. Kalbame lietuviškai, angliškai, rusiškai.

London
eurekadriving@gmail.com 07982239089, 02084911511 https://www.anglija.lt/