Grožio salonas „Mimosa Beauty Boutique“ Londone
 

Grožio salonas „Mimosa Beauty Boutique“ Londone 

Namo nr.
4
Gatvė
Western Gateway, Grainstore
Miestas
London
Pašto indeksas
E16 1BA
Telefonas
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aprašymas

Įsikūręs pačiame Londono centre, kur verda triukšmingas didmiesčio gyvenimas, „Mimosa Beauty Boutique“ grožio salonas – tylos ir ramybės oazė. Čia užsukęs žmogus gali atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, atsipalaiduoti bei skirti laiko savo išvaizdai ir gerai savijautai.
„Mimosa Beauty Boutique“ siūlo aukščiausios kokybės grožio terapijos paslaugas bei grožio procedūras, skirtas tiek moterims, tiek vyrams. Itin aukštos kvalifikacijos darbuotojai teikia veido, kūno, rankų ir plaukų priežiūros paslaugas.
Jie visuomet pasirengę įsiklausyti į kiekvieno kliento pageidavimus. Grožio meistrai rekomenduos efektyviausias kosmetikos priemones ir procedūras, atitinkančias individualius poreikius. „Mimosa Beauty Boutique“ specialistai ne tik padeda išsirinkti grožio paslaugas, bet ir padeda kurti stilių, atskleidžiantį žmogaus asmenybę bei gyvenimo būdą.
Jie parenka tik pačios aukščiausios kokybės „La Biosthétique Paris“ kosmetiką, kuri jau beveik 70 metų garsėja kokybe ir efektyvumu.
„Mimosa Beauty Boutique“ darbuotojų tikslas vienintelis – pasirūpinti, kad kiekvienas žmogus pasijustų gerai ir liktų patenkintas paslaugomis. Neatsitiktinai klientams sukuriama asmeninė erdvė, kurioje jie gali mėgautis išskirtiniu grožio specialisto dėmesiu.
„La Biosthétique“ produktų pasiūla „Mimosa Beauty Boutique“ salone bei interneto svetainėje galima įsigyti grožio meistrų naudojamų „La Biosthétique“ kosmetikos priemonių.
Pasaulyje garsėjančios „La Biosthétique“ bendrovės steigėjai įsitikinę, kad viskas mūsų gyvenime turi būti gražu: išvaizda, elgesys, gyvenimo būdas ir kasdien naudojamos priemonės.
„La Biosthétique“ kosmetikos idėja gimė šarmingame Paryžiuje, bet ji gaminama tikslumą mylinčioje Vokietijoje. „La Biosthétique“ siūlomos itin puikios kokybės veido, kūno ir plaukų priežiūros priemonės garsėja efektyvumu.

„Mimosa Beauty Boutique“ grožio salono paslaugos:
Plaukų priežiūra:
- Moterų kirpimas
- Vaikų kirpimas (iki 13-os metų)
- Vyrų kirpimas
- Šukavimas

- Plaukų dažymas
- Plaukų šaknų dažymas
- Plaukų dažymas viena spalva
- Plaukų dažymas sruogomis
- Plaukų dažymas (Balayage)
- Veido priežiūra
- Antakių ir blakstienų priežiūra
- Procedūros veidui
- Nagų priežiūra
- Manikiūras

- Pedikiūras
- Nagų priauginimas geliu
- Kūno priežiūra
- Depiliacija vašku
- Anticeliulitinis masažas
- Soliariumas

„Mimosa Beauty Boutique“ grožio specialistės:
Sveiki, aš Aurelija,
esu blakstienų priauginimo ir depiliacijos meistrė.
Dirbdama niekada nenustoju gilinti kompetenciją: lankau profesinio tobulinimosi seminarus ir kursus, o įgytas žinias perteikiu dirbdama su klientais. Mano kertiniai principai darbe – profesionalumas ir subtiliai išreikšta veido bei kūno estetika.
Blakstienų priauginimas ir stilizavimas – lyg meditacija, leidžianti man ir mano klientei sustoti, susikaupti ir pabūti su savimi.

Mano vardas Inga,
esu įgijusi Nacionalinio profesinio ugdymo (National Vocation Qualification, NVQ) antrojo ir trečiojo lygių grožio specialistės kvalifikacijas.
Mano specializacija – veido procedūros. Atlieku veido odą jauninančias, stangrinančias ar pakeliančias procedūras. Galiu klientėms rekomenduoti ir atlikti procedūras, skirtas kovai su veido odos senėjimo procesais.
Dirbdama visada naudoju tik aukščiausios kokybės profesionalias kosmetikos priemones.

Esu Svetlana,
grožio pasaulyje dirbu nuo 2017 metų. Esu įgijusi blakstienų ir antakių meistrės-trenerės akreditaciją. Dirbdama visada siekiu tobulumo ir kokybės. Ypač mėgstu formuoti ir koreguoti antakius, atlieku kitas antakių priežiūros procedūras. Tai mano aistra. Mano šūkis: jums reikia tik dviejų dalykų – meilės ir geros antakių bei blakstienų meistrės!

Mano vardas Karolina,
mano moto: „Makiažo galia atskleisti gražiausiu moters bruožus!“
Studijuoti ir dirbti visažiste pradėjau prieš aštuonerius metus. Mažais žingsneliais tobulėjau, mokiausi ir ieškojau savęs. O šiandien esu ten, kur norėjau būti!
esu akredituota makiažo meistrė. Nuolat tobulinuosi ir seku naujausias makiažo tendencijas, dalyvauju tarptautiniuose konkursuose bei projektuose. Mėgaujuosi darbu, jis man ir malonumas, ir saviraiška, ir menas.
Esu laimėjusi prizinių vietų ne viename konkurse. 2019 metais konkurse „Best Beauty Look“
užėmiau trečiąją vietą nuotakos makiažo ir įvaizdžio rungtyje bei trečiąją vietą „Royal Ascot“ makiažo ir įvaizdžio rungtyje. XVI tarptautiniame konkurse „Empire of Beauty 2021“ Tel Avive (Izraelis) iškovojau trečiąją vietą už kūrybinį nuotaikos makiažą bei trečiąja vietą už dūminio makiažo techniką.

Esu Simona,

labai myliu savo darbą ir jau daugiau nei šešiolika metų rūpinuosi savo klienčių nagais bei rankomis. Nuolat seku naujausias manikiūro ir pedikiūro madų tendencijas, gilinu žinias, kad klientes galėčiau maloniai nustebinti manikiūro pasaulio naujienomis. Itin mėgstu gelinio nagų priauginimo ir korekcijos procedūras.

Esu Diana,

jau daugiau nei penkiolika metų dirbu grožio srityje. Esu baigusi plaukų stilistės kursus „Femina Bona“ akademijoje, įgijau „Pivot Point“ kirpimo, dažymo ir šukuosenų modeliavimo specialistės kvalifikacijas.
Modelinius kirpimus siūlau vyrams ir moterims. Dažau plaukus sruogelėmis, balayage bei ombre metodais. Naudoju tik aukščiausios kokybės profesionalią kosmetiką.
Labai myliu savo klientus, todėl visada stengiuosi siekti tobulų rezultatų.

Mano vardas Simona,
esu kvalifikuota ilgalaikio makiažo specialistė. Atlieku antakių formavimą, dažymą henna dažais bei antakių laminavimą. Galiu atlikti ilgalaikio makiažo šalinimą naudodama „Phiremoval“ produktus.
Esu įgijusi Labdaringojo profesinio parengimo technikume (Vocational Training Charitable Trust, VTCT) ketvirtojo lygio mikropigmentacijos akreditaciją. Sėkmingai baigiau kvalifikacijos kėlimo kursus.
Mano tikslas yra nenustoti tobulėti ir suteikti geriausias paslaugas savo klientėms.
Nekantrauju su jumis susitikti.
—-
„Mimosa Beauty Boutique“
4 Western Gateway,
Grainstore, London E16 1BA
Tel: 077 96 752 235
Darbo laikas:
I-V 10-20 val.
VI 09:00 – 17:00 val.
Sekmadieniais nedirbame

Susiję raktiniai žodžiai

Grožio salonas, Mimosa Boutique
   
Grožio salonas „Mimosa Beauty Boutique“ Londone

Itin aukštos kvalifikacijos darbuotojai teikia aukščiausios kokybės grožio terapijos paslaugas bei grožio procedūras, skirtas tiek moterims, tiek vyrams.

4 Western Gateway, Grainstore London E16 1BA
07796752235 https://www.anglija.lt/