Right Accounts - buhalterinės paslaugos
 

Right Accounts - buhalterinės paslaugos 

Namo nr.
Brookfield House
Gatvė
Selby Road
Miestas
Leeds
Pašto indeksas
LS25 1NB
Telefonas

Aprašymas

Įkūrėte kompaniją, o galbūt jau ne vienerius metus plėtojate savą verslą Jungtinėje Karalystėje, o galbūt esate samdomas darbuotojas ir norite susigrąžinti mokesčius? Vienu ar kitu atveju, be patikimo patarėjo buhalteriniais klausimais apsieiti tikrai sunku. Tad, jei ieškote kokybiškų ir patikimų buhalterinės apskaitos paslaugų, kreipkitės į mus!

Mūsų šeiminė įmonė „Right Accounts“ gali pasigirti dideliu patirties bagažu, nuoširdžiu bendravimu, prieinamomis kainomis ir kokybiškomis paslaugomis, teikiamomis visoje Jungtinėje Karalystėje.

Įmonės „Right Accounts“ teikiamos paslaugos:

- Mokesčių deklaracija (Self Assessment Tax Return) laisvai samdomiems darbuotojams (Self Employed) nuo £65.
- Mokesčių grąžinimas (Tax Refund) dirbantiems kompanijoje (Employed) nuo £45.
- Mokesčių deklaracija CIS registruotiems statybininkams £95. Jeigu pateikiamos tik sąskaitos, kaina bus kitokia, bet fiksuota ir suderinta iš anksto.
- Paslaugų paketas subrangovams, dirbantiems per savo Akcinę bendrovę (dantistas, sunkvežimio vairuotojas, gydytojas, IT konsultantas ir pan.). Mėnesinė paketo kaina rangovui dirbančiam per savo Akcinę Įmonę (Ltd) – £65.
- Teikiame visapusišką kompanijų buhalterinę apskaitą. Šios paslaugos kaina fiksuota – mėnesinė nuo £120 per mėnesį už pilną paketą, kurį galima mažinti ar didinti, priklausomai nuo kliento poreikių.
- Klientams teikiame pagalbą pildant pašalpų formas.
- Tvarkome Jungtinėje Karalystėje reikalingiausius, svarbiausius dokumentus: UTR, NIN, CV, vairuotojo pažymėjimo keitimas, rezidentas, konsulinio būsto paraiškos, mokyklų bei GP registracijos, apeliacijos ir kt.

Visai nesvarbu su kokiomis finansinėmis problemomis susidūrėte! Mes padėsime visais klausimais, nes rūpinamės savo klientais. Esami klientai dažnai mus rekomenduoja ir draugams.

Right Accounts, nes dirbti su mumis apsimoka!

Kontaktai:
Tel.: 0113 323 57831
El. paštas: info@right-accounts.co.uk
www.right-accounts.co.uk
Pamėkite: https://www.facebook.com/pages/Right-Accounts/132929500110798

Susiję raktiniai žodžiai

Buhalterinės paslaugos, Apskaita, Mokesčių grąžinimas, Mokesčių deklaravimas, NIN, Buhalterines paslaugos anglijoje, Buhalteris, Mokesciu deklaracija, UTR numeris, Mokesčių skaičiuoklė UK, Mokesciu skaiciuokle Anglijoje, Pvm, Algalapiai
   
Right Accounts - buhalterinės paslaugos

Buhalterinės apsakaitos paslaugos juridiniams ir fiziniams asmenims, pagalba mokesčių, pašalpų bei dokumentų tvarkymo klausimais visoje JK.

Brookfield House Selby Road Leeds LS25 1NB
info@right-accounts.co.uk 07963960869 https://www.anglija.lt/