Rock Airport Transfers 

Aprašymas

Teikiame transporto paslaugas visais gyvenimo atvejais.

Pagrindinė įmonės veikla - saugus, pigus ir greitas keleivių pervežimas į oro uostus, pasitikimas oro uostuose. Galime pervežti Jus ir Jūsų artimuosius bei draugus iš bet kokio Londono tašką į Jūsų pasirinktą vietą ar suteikti transportą vestuvėms, krikštynoms, ekskursijoms ir t.t.

Mikroautobusais, iki 8 sėdimų vietų, vežame keleivius į visus lietuviškus skrydžius. Grupėms, 3 ir daugiau keleivių, taikomos didesnės nuolaidos, o pageidaujantys daugiau patogumų, gali užsisakyti personalinį automobilį.

Vežame saugiai, greitai ir nebrangiai.

Visi įmonės automobiliai yra techniškai tvarkingi ir nuolatos prižiūrimi. Automobilių vairuotojai turi visas reikalingas licenzijas ir, be abejo, vairavimo patirtį Londono džiunglėse. Visi mūsų keleiviai yra apdrausti 10 milijonų £ keleivių draudimu.

Bendraujame lengvai, suprantamai ir paprastai.

Mūsų skambučių centro operatoriai ir vairuotojai be jokių problemų susikalbės su Jumis lietuvių, anglų, rusų bei lenkų kalbomis.

Susiję raktiniai žodžiai

Veza i Londono oro uostus, Parveza is Londono oro uostu, Veza keleivius Londone, Perkrausto Londone, Taksi i Gatwick, Taksi i Londono oro uostus, Taksi i Stansted, Taksi i Luton, Taksi is Luton, Taksi is Stansted, Transportas krikstynoms, Transportas vestuvems Londone, Transportas iskilmems londone
   
Rock Airport Transfers

Taksi, minivenai, mikroautobusai iš/į visus Londono oro uostus, kitus miestus. Transportas iškilmėms; krovinių pervežimai; recovery.

orouostaivezu24@gmail.com 07526150848 https://www.anglija.lt/