Rock Airport Transfers - keleivių pervežimas
 

Rock Airport Transfers - keleivių pervežimas 

Aprašymas

Kviečiame Jus Išbandyti mūsų paslaugas ir nebesirūpinti kelionėmis Londone nuo oro uostų ar Jūsų namų, išvykimo laiką deriname pagal Jūsų patogumą, paimame nuo durų iki durų, palaukiame lėktuvui vėluojant! 

Mes esame tam, kad padėtume Jums pasiekti savo tikslą greitai, patogiai ir už prieinamą kainą.
Keleivių pervežimas su RockAirport Transfers bus greita, patogi ir maloni kelionė.

Nuvešime Jus į pasirinktą oro uostą:
STANSTED, LUTON, SOUTHEND, GATWICK, HEATHROW

Taip pat galimi privatūs/individualūs pervežimai.

Pagrindinė įmonės veikla - saugus, pigus ir greitas keleivių pervežimas į oro uostus, pasitikimas oro uostuose. Galime pervežti Jus ir Jūsų artimuosius bei draugus iš bet kokio Londono tašką į Jūsų pasirinktą vietą ar suteikti transportą vestuvėms, krikštynoms, ekskursijoms ir t.t.

Mikroautobusais, iki 8 sėdimų vietų, vežame keleivius į visus lietuviškus skrydžius. Grupėms, 3 ir daugiau keleivių, taikomos didesnės nuolaidos, o pageidaujantys daugiau patogumų, gali užsisakyti personalinį automobilį.

Vežame tik iš Londono rytų, pietryčių ir šiaurės.

Skambučių centro operatoriai susikalbės su Jumis lietuvių, anglų, rusų bei lenkų kalbomis!

Visi įmonės automobiliai yra techniškai tvarkingi ir nuolatos prižiūrimi. Automobilių vairuotojai turi visas reikalingas licencijas ir, be abejo, vairavimo patirtį Londono džiunglėse. Visi mūsų keleiviai yra apdrausti £10 milijonų keleivių draudimu.

Kodėl verta užsisakyti pas mus?
-Patogu, nes nereikia rūpintis transporto priemone, automobilių stovėjimo aikštele.
-Lankstu, nes pervežimus galima užsakyti tiek i vieną, tiek i abi puses.
-Pigiau, nes sutaupote tikrai nemažai išlaidų, negu išleistumėte važiuojant individualiu transportu ir užsisakant vietą automobilių stovėjimo aikštelėje Londono oro uoste.

Mes suprantame, kaip svarbu yra atitikti klientų lūkesčius - tikslingai ties tuo dirbame ir dedame maksimalias pastangas, jog galutiniu rezultatu klientai liktų patenkinti.

Visuomet stengiamės, jog keleiviai turėtų užtektinai laiko ir įregistruoti asmeninius bagažus, ir pailsėti prieš skrydį!

Paskambinkite mums telefonu: +447799161449

Susiję raktiniai žodžiai

Veza i Londono oro uostus, Parveza is Londono oro uostu, Veza keleivius Londone, Perkrausto Londone, Taksi i Gatwick, Taksi i Londono oro uostus, Taksi i Stansted, Taksi i Luton, Taksi is Luton, Taksi is Stansted, Transportas krikstynoms, Transportas vestuvems Londone, Transportas iskilmems londone
   
Rock Airport Transfers - keleivių pervežimas

Taksi, minivenai, mikroautobusai iš/į visus Londono oro uostus, kitus miestus. Transportas iškilmėms; krovinių pervežimai; recovery.

info@rockairport.com +447799161449 https://www.anglija.lt/