Studio M – architektai ir interjero dizaineriai 

Miestas
Londonas, visa Anglija
Telefonas
 
 
 
 
 

Aprašymas

Architektai, Interjero dizaineriai, logo, skrajučių kūrėjai.

Studia M yra Londone įsikūrusi architektūros ir interjero dizaino studija. Didžioji dalis mūsų patirties sukaupta su gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatais. Teikiame paslaugas, susijusias tiek su naujais pastatais, tiek su senų pastatų atnaujinimu.

Mes didžiuojamės turėdami galimybę rūpintis savo klientais, bei nuolat padarome daugiau, nei yra reikalaujama, ir taip įgyvendiname projektus laiku ir numatyto biudžeto rėmuose, didžiąją dalį užsakymų gauname dėl puikių rekomendacijų.

Studia M ieško būdų sukurti tinkiamiausią sprendimą klientui, bei pastatui. Mūsų gebejimas įžvelgti svarbiausias projekto dalis, bei užtikrinti kokybę. Suteikiame galimybę klientams gauti aukščiausias Jungtinės Karalystės galimus standartus atitinkančius rezultatus. Kadangi esame architektūros studija, mūsų paslaugos ir veikla yra pagrįsta Jungtinės Karalystės RIBA (ROYAL INSTITUTE OF BRITISH ARCHITECTS) veiksmų planu bei jame numatytais darbų etapais.

Tai padeda suprasti klientui mūsų siūlomų paslaugų struktūrą bei kaip paslaugos yra susijusios viena su kita. Taip siekiame suteikti bendras architektūros ir interjero dizaino paslaugas, kurios padeda įvertinti projekto perspektyvą iki pat jo užbaigimo. Tikimės, jog šiame skyriuje pateikta informacija padės Jums suprasti mūsų siūlomų paslaugų apimtį, tačiau, jei turėtumėte papildomų klausimų, prašome susisiekti su mumis ir apsitarsime Jūsų asmeninius poreikius detaliau.

Paslaugos:

- Deriname projektus visame Londone
- Atliekame rekonstrukcijas Londone ir kituose UK miestuose
- Individualūs namų projektai ir kitų pastatų projektavimas
- Visų dokumentų tvarkymas
- Namo projekto sukūrimas (Full Planning Applications)
- Namų pridavimas, statybos užbaigimas
- Interjero dizainerės paslaugos
- Namų ir kitos paskirties pastatų rekonstrukcijos, remontas
- Rengiame teritorijų planavimo dokumentus
- Statybos techninė priežiūra
- Pastatų statyba
- Pastatų pridavimas

Nemokama konsultacija telefonu. 
PAPILDOMOS PASLAUGOS – logotipų, skrajučių kūryba.

 

Susiję raktiniai žodžiai

Namo priestato architektūra ir leidimų gavimas (House extention), Namo lofto architektūra ir leidimų gavimas (Loft conversation), Gyvenamo ploto didinimas architektūra ir leidimų gavimas, Interjero dizainas, 3D vizualizacijos – kaip atrodys projektas., Papildomų statinių architektūra ir leidimų gavimas, Didelių projektų architektūra ir leidimų gavimas, Detalaus projekto vystymas pagal patvirtintą projekto struktūrą
   
Studio M – architektai ir interjero dizaineriai

Studio M yra Londone įsikūrusi architektūros ir interjero dizaino studija, kurianti aukštos kokybės architektūrinius sprendimus plačiam klientų spektrui. Teikiame paslaugas, susijusias tiek su naujais pastatais, tiek su senų pastatų atnaujinimu!

 

Londonas, visa Anglija
mail@studiom-architects.com 07837652842 https://www.anglija.lt/