Studio M – architektai ir interjero dizaineriai 

Miestas
Londonas, visa Anglija
Telefonas
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aprašymas

Studio M
Architektai + Interjero dizaineriai
Studio M yra Londone įsikūrusi architektūros ir interjero dizaino studija, kurianti aukštos kokybės architektūrinius sprendimus plačiam klientų spektrui. Didžioji dalis mūsų patirties sukaupta su gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatais. Teikiame paslaugas, susijusias tiek su naujais pastatais, tiek su senų pastatų atnaujinimu.

 

Mūsų interjero dizaineriai glaudžiai dirba su mūsų architektais tam, kad interjero planai visiškai atitiktų projektą, ir suteikia naujausią perspektyvą pastatui. Esame kvalifikuoti mesti iššūkius architektūrinėms struktūroms. Mes didžiuojamės turėdami galimybę rūpintis savo klientais bei nuolat padarome daugiau, nei yra reikalaujama, ir taip įgyvendiname projektus laiku ir pagal numatytą biudžetą, didžiąją dalį darbų gauname dėl gerų rekomendacijų.

 

Studio M ieško būdų sukurti tinkamiausią sprendimą klientui bei pastatui. Mūsų gebėjimai yra įžvelgti svarbiausias projekto dalis bei užtikrinti kokybę, suteikti galimybę klientams gauti aukščiausius Jungtinės Karalystės galimus standartus atitinkančius rezultatus. Kadangi esame architektūros studija, mūsų paslaugos ir veikla yra pagrįsta Jungtinės Karalystės RIBA (ROYAL INSTITUTE OF BRITISH ARCHITECTS) veiksmų planu bei jame numatytais darbų etapais. Tai padeda suprasti klientui mūsų siūlomų paslaugų struktūrą bei kaip paslaugos yra susijusios viena su kita. Taip siekiame suteikti bendras architektūros ir interjero dizaino paslaugas, kurios padeda
įvertinti projekto perspektyvą iki pat jo užbaigimo.

 

Tikimės, jog šiame skyriuje pateikta informacija padės Jums suprasti mūsų siūlomų paslaugų apimtį, tačiau, jei turėtumėte papildomų klausimų, prašome susisiekti su mumis ir apsitarsime Jūsų asmeninius poreikius išsamiau.

 

RIBA Etapas 0 – Kliento konsultacija

Strateginis apibrėžimas:
- Stengiame įsiklausyti į kliento idėjas ir esminius elementus, kurie yra būtini ir susiję su projektu
- Su mūsų solidžios patirties pagalba mes esame pajėgūs pateikti klientui pasiūlymus, kurie padeda įvertinti potencialius projekto apribojimus ar galimybes, ar netgi projekto finansavimo pasiūlymų pateikimą.


RIBA Etapas 1 – Mes išklausome

Pasirengimas ir apibendrinimas:
Kai tik projekto idėja yra suformuluota, mes kartu su klientu sudėliojame projekto apibendrinimą, ir nurodome reikšmingiausius projekto veiksnius. Tai apima planuojamą biudžetą ir įgyvendinimo terminus.


RIBA Etapas 2 – Kūrybiškumo paieškos

Koncepcinis projektas:

Parengus projekto apibendrinimą, mes pasitelkiame įvairius iliustracinius metodus, kurių pagalba paruošiame pirminius modelius;
1. Ranka piešti eskizai
2. 3D kompiuteriu pateikti modeliai
3. 3D vizualizacijos

 

Šios priemonės padeda parodyti klientui pastato formą ir mąstą, kaip pastatas atrodytų aplinkos kontekste.

 

RIBA Etapas 3 – Statybos leidimų gavimas (Planning Application)

Sukurtas projektas:
Sukurtas preliminarus projektas šiame etape yra tobulinamas taip, kaip pageidauja priežiūros institucijos. Šiame etape Studio M projektą papildo esminiais dizaino ir techniniais reikalavimais, ir pateikia paraišką (planning application) Jūsų vardu.
Mes stengiamės sukurti ir pateikti projektą ir paraišką taip, kad vėliau patvirtinta projekto struktūra neviršytų Jūsų numatyto biudžeto.

 

RIBA Etapas 4 – Techninis projektas

Techninis projektas ir statybos reikalavimai:
Šiame projekto etape suderintą projekto struktūrą patobuliname techniniais brėžiniais ir specifikacijomis tam, kad būtų galima pateikti statybos reikalavimų atitikties paraišką (Tender), tuo pačiu metu, susijusias su ankstesniais planavimo patvirtinimais. Sukuriamos tinkamiausios statybos technikos, atsižvelgiant i projektą ir numatytą biudžetą, bei visą tai įvertiname pagal ilgaamžiškumo, tvarumo, akustinių charakteristikų ir efektyvumo kriterijus.

 

RIBA Etapas 5 – Statyba (Construction)

Kaip pagrindinis konsultantas, mes koordinuojame statybų komandą, organizuojame statybvietės ir projektavimo komandų susitikimus, bei informuojame Jus apie procesą bei iškilusius klausimus statybvietėje. Mes taip pat atliekame išsamius statybvietės patikrinimus, kurių įvertinimas atitinka mūsų griežtus reikalavimus

 

RIBA Etapas 6 ir 7 – Dėmesys detalėms

Studio M dalyvaus ir prižiūrės jūsų projekto statybos kokybę iki perdavimo klientui. Po darbų rezultato perdavimo ir pastato užimtumo, mes palaikome ryšį su klientu ir taip įsitikiname, ar kliento lūkesčiai yra pateisinti, bei organizuojame defektų / trūkumų ištaisymo procedūras, jei tokių reikėtų.

 

PAPILDOMOS PASLAUGOS – papildomos paslaugos neįeina į įprastinę architekto paslaugų apimtį, kuri nurodyta aukščiau. Papildomoms suteiktoms paslaugoms bus taikomi sutarti įkainiai.

 

Susiję raktiniai žodžiai

Namo priestato architektūra ir leidimų gavimas (House extention), Namo lofto architektūra ir leidimų gavimas (Loft conversation), Gyvenamo ploto didinimas architektūra ir leidimų gavimas, Interjero dizainas, 3D vizualizacijos – kaip atrodys projektas., Papildomų statinių architektūra ir leidimų gavimas, Didelių projektų architektūra ir leidimų gavimas, Detalaus projekto vystymas pagal patvirtintą projekto struktūrą
   
Studio M – architektai ir interjero dizaineriai

Studio M yra Londone įsikūrusi architektūros ir interjero dizaino studija, kurianti aukštos kokybės architektūrinius sprendimus plačiam klientų spektrui. Didžioji dalis mūsų patirties sukaupta su gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatais. Teikiame paslaugas, susijusias tiek su naujais pastatais, tiek su senų pastatų atnaujinimu. 

 

Londonas, visa Anglija
mail@studiom-architects.com 07837652842 https://www.anglija.lt/