ToothBrush Dental Practice - odontologijos klinika Pietryčių Londone 

Namo nr.
32-64
Gatvė
Lee High Road
Miestas
London, Lewisham
Pašto indeksas
SE13 5FH
Kita veikla
 
 
 
 
 
 
 
 

Aprašymas

Odontologijos klinika Pietryčių Londone maloniai kviečia apsilankyti visus londoniečius ir už Londono ribų gyvenančius žmones, ieškančius sąžiningų ir rūpestingų odontologų.

Esame neseniai duris atvėrusi odontologijos klinika, tačiau mūsų kolektyvas turi sukaupęs ilgą darbo patirtį ir garsėja savo ypatingu siekiu suteikti pačias geriausias gydymo paslaugas.

Kalbos ir kultūros požiūriu mišraus mūsų kolektyvo nariai bendrauja anglų, lietuvių, rusų, hindi, ispanų ir portugalų kalbomis ir suteiks ne tik jums, bet ir jūsų draugams, artimiesiems ir kaimynams galimybę pasinaudoti mūsų paslaugomis.

Kiekvienas iš mūsų specializuojamės kažkokioje konkrečioje srityje, todėl, esant reikalui, nukreipiame pacientus pas odontologą, kuris užtikrins geriausią gydymo rezultatą ir suteiks garantiją.

Specifinių odontologinių terminų ir planuojamo gydymo paaiškinimas pacientui ir jo nusiskundimų išklausymas yra vienas svarbiausių bendravimo etapų. Mums labai svarbu, kad jūs, jūsų draugai ir jūsų artimieji jaustųsi patogiai suprasdami gydymo planą ir eigą.

Gydymo koordinatorė Erika Sabkauskienė visuomet patars, pasiūlys ir paaiškins optimalų gydymo variantą, kuris tinką būtent jums, ir nukreips pas specialistą, užtikrinsiantį kokybišką paslaugą ir garantuosiantį gydymo ilgaamžiškumą.

Dirbame taikydami tiek naujus, tiek ir laiko patikrintus gydymo metodus, todėl visuomet galime pasiūlyti ne vieną gydymo planą, kuris tenkins pacientą ir bus jam finansiškai prieinamas.

Mes teikiame šias odontologijos paslaugas:

- Apžiūra
- Konsultacija
- Dantų plombavimas
- Estetinis plombavimas
- Dantų šaknų gydymas
- Dantų šalinimas
- Dantų kanalų gydymas
- Protezavimas
- Dantų tiesinimas
- Burnos higiena
- Implantai
- Dantų balinimas
- Pieninių dantų gydymas


Apžiūra

Rekomenduojama visiems – tiek dideliems, tiek ir mažiems – apsilankyti pas odontologą kas pusę metų bendrai dantų ir dantenų apžiūrai. Tai padės išvengti ar diagnozuoti problemą ankstyvoje stadijoje. Bet kuris gydymas, nereikalaujantis didelių gydymo intervencijų bei laiko, visada kainuoja pigiau ir gali būti suteiktas vieno apsilankymo metu.

Apžiūros metu mūsų klinikos odontologai paaiškins ir sudarys gydymo planą su gydymo kainomis, padarys rentgeno nuotraukų. Jums pageidaujant, gydymas planas ir nuotraukos bus jums išsiųstos elektroniniu paštu.

Konsultacija

Nemokamai konsultuojame dėl dantų balinimo ir tiesinimo procedūrų. Kadangi konsultacijos metu nereikalingos rentgeno nuotraukos ar išsamaus gydymo plano sudarymas, gydytojas gali greičiau ir paprasčiau konsultuoti ir įvertinti, ar jums galima atlikti balinimą ar dantų tiesinimą.

Mes naudojame „Invisalign“ tiesinimo kapomis sistemą. Balinimo lazeriu procedūra dėl COVID-19 laikinai neatliekama, tačiau kreipkitės į kliniką dėl atnaujintos informacijos.

Dantų plombavimas

Priekiniams ir krūminiams danties paviršiams atstatyti naudojame tik danties spalvos kompozitines medžiagas. Plombos kaina priklauso nuo restauracijos dydžio bei danties padėties. Gydytojas jus informuos apie plombos dydį (maža, vidutinį, didelė) prieš pradėdamas gydymą.

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas priekiniams danties paviršiams plombuoti suteikiant ar pagerinant danties forma bei spalvą. Mūsų klinikoje mes naudojame kelių sluoksnių estetinio plombavimo medžiagas, kuriomis įmanoma atkurti danties forma bei spalvą, kuri visiškai nesiskiria nuo jūsų natūralaus danties. Estetinio plombavimo kainą stengiamės koreguoti priklausomai nuo dantų skaičiaus bei sudėtingumo. Kreipkitės ir mes galėsime jums suteikti daugiau informacijos telefonu.

Burnos higiena

Mes siūlome profesionalios burnos higienos paslaugą, kurios atlikimo metu nuo dantų ne tik bus pašalinti susikaupę akmenys ir apnašos, bet ir suaugę pacientai ir vaikai bus apmokyti teisingos burnos higienos. Ilgametę darbo patirtį turinti burnos higienistė Erika Sabkauskienė gydo periodonto ligas, atlikdama giluminius valymus su nuskausminimu. Burnos higienos procedūra atliekama ir vaikams nuo 12metų.
Labai svarbu, kad būtų atlikta profesionalinė vaiko dantų būklės patikra ir vaikas būtų išmokytas taisyklingai prižiūrėti dantis. Teisingi įpročiai veda link dantų gydymo nereikalaujančios ateities. Burnos higienistė taip pat konsultuoja blogo kvapo klausimais, gydo kraujuojančias dantenas rankiniais instrumentais.


Esame įsikūrę pačioje Pietryčių Londono širdyje – Lewishame. Iki mūsų patogu atvažiuoti traukiniu, DLR, autobusu ar automobiliu. Automobilį galite 1.5 val. nemokamai palikti „Lidl“ parduotuvės automobilių stovėjimo aikštelėje arba Lewishamo prekybos centre darbo dienomis (2val. - £2,80, šeštadienį – £2 visai dienai, sekmadienį – £1,5 visai dienai).

Darbo laikas

I-V 10:00-19:00
VI 9:00-17:00
VII pagal užrašymą.
Jei pageidaujate vėlyvo arba ankstyvo susitikimo su gydytoju arba burnos higieniste darbo dienomis, prašome pranešti iš anksto.

Susiję raktiniai žodžiai

Dantų Balinimas, Stomatologas Londone, Dantu implantai Londone, Dantų tiesinimas Londone, Odontologas Londone, Burnos higiena Londone, Estetinis plombavimas londone, Stomotologas pietryčių Londone, Akmenų valymas Londone, Dantų balinimas kapomis Londone, Invisalign Londone, Dantų tiesinimas pietryčių Londone, Erika Sabkauskiene, Botoksas, Fileriai Londone
   
ToothBrush Dental Practice - odontologijos klinika Pietryčių Londone

Nauja odontologijos klinika Pietryčių Londone kokybiškai teikia visas odontologijos paslaugas.

32-64 Lee High Road London, Lewisham SE13 5FH
erika@toothbrushdental.com 02084889356 , 07720746162 https://www.anglija.lt/