Dirbti masažuotoja su apgyvendinimu. Geriausiai apmokamas darbas Londone., Skelbimai - Anglija.lt
 

Dirbti masažuotoja su apgyvendinimu. Geriausiai apmokamas darbas Londone. 

Anglija.lt skelbimas: Ei. Ei,

Šiuo metu ieškome masažuotojos, kuri prisijungtų prie mūsų komandos netoli Londono. Vertiname profesionalumą, komandinį darbą ir gebėjimą teikti pirmenybę klientų pasitenkinimui. Mūsų klientai yra aukštos kokybės, labai malonūs ir pagarbūs, o tai užtikrina malonią darbo aplinką.

Šiai darbo vietai užimti patirties nereikia, nes tinkamam kandidatui suteiksime apmokymus. Už šią poziciją siūloma gauti nuo 2000 iki 4000 svarų sterlingų savaitinių pajamų. Jei reikia, suteikiame apgyvendinimą.

Mūsų paslaugos apima kūno masažą, tantrinį masažą, jausmingą masažą ir sportinį masažą. Svarbu pažymėti, kad seksualinio kontakto nėra, tik masažas.

Kviečiame kandidatus, kurie yra atviri, nori mokytis ir pritaria mūsų vertybėms, kandidatuoti į šią poziciją. Anglų kalbos mokėjimas nėra būtinas.

Jei susidomėjote galimybe kandidatuoti, atsiųskite keletą naujausių nuotraukų su savo kontaktiniais duomenimis į mūsų WhatsApp +44 7480 970410. Susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau.

Dėkojame, kad apsvarstėte šią galimybę.

Anglija.lt neatsako už skelbimų turinį: tekstą, nurodytus kontaktus ir pan. Jei manote, kad skelbimo turinys yra klaidinantis arba nelegalus, susisiekite su Anglija.lt.
Paskelbta:
2023-04-13 20:49
Skelbimo autorius:
Vardas:
Lilian
Telefonas:
Įdėk naują skelbimą
Darbo sritis
Darbo sritis:
Nekvalifikuoti darbai
Vietovė
Vietovė:
Londonas

Susiję raktiniai žodžiai

   Puslapiai: 12...11