Galimas išskirtinio verslo perkėlimas į Angliją, karamelinių saldainių ir ledinukų ant pagaliuko gam, Skelbimai - Anglija.lt
 

Galimas išskirtinio verslo perkėlimas į Angliją, karamelinių saldainių ir ledinukų ant pagaliuko gam 

Anglija.lt skelbimas: Parduodamas išskirtinių, su iliustracijomis viduje, karamelinių saldainių ( cukrinių ir becukrių) bei ledinukų ant pagaliuko gamybos / prekybos verslas. Įvairių skonių saldainiai gali būti su raidėmis, vardais ar įmonių logotipų vaizdais viduje. Ledinuko iliustracija atitinka jo skonį- obuolio iliustracija puoš obuolinį skanėstą, apelsino – apelsininį ir t.t. Yra galimybė gaminti netradicinių skonių saldainių- alaus, tabako, šampano. Naudojami natūralūs dažikliai.
Šiuo metu veikiantis verslas parduodamas su gamybos įranga: karamelės masės išpylimo įrenginys, šaldymo ir šildymo stalai, karamelės pjaustymo įrengimas, pagalvėlių formos gamybos įrengimas, masės suktuvas su šildymo tenais, saldainių surinkimo talpa ant ratukų, užlydymo įrenginys, skirtas pakavimui nuo 1 iki 6vnt saldainių. Į pardavimo kainą įeina- detalus gaminimo apmokymas, receptūra, prekybos klientų kontaktai, pakavimo maišelių užsakymo detalės, www.ledinukas.lt, 2 komplektai lauko prekybai ( prekybiniai stovai, palapinės, stalai, reklaminiai plakatai) ir kita. Nuomuojamos patalpos įrengtos pagal reikalavimus maisto gamybai.
Papildomos galimybės šiame versle:
– saldainiai su įdaru; galimybė pagaminti saldainius su kliento žaliava, jei ji sauso ar pusiau sauso pavidalo;
– parodomosios gamybos edukacijos; tai įdomu įvairaus amžiaus žmoniems; taip pat suteikiama konsultacija, jei ateitį norima investuoti į išvažiuojamąsias edukacijas;
– galimybė tartis dėl šio verslo perkėlimo į užsienį, jei atsirastų besidominančių tai daryti ne Lietuvoje;
– pagal užsakymus logotipų kūrimas saldainiuose bei pagal užsakytos formos ledinukų ant pagaliuko gamyba.
Su rimtai susidomėjusiais, galimi bendri verslo plėtros sprendimo variantai.

Anglija.lt neatsako už skelbimų turinį: tekstą, nurodytus kontaktus ir pan. Jei manote, kad skelbimo turinys yra klaidinantis arba nelegalus, susisiekite su Anglija.lt.
Paskelbta:
2023-07-22 13:49
Skelbimo autorius:
Telefonas:
El. paštas:
 
 
 
 
Įdėk naują skelbimą
Darbo sritis
Darbo sritis:
Nekvalifikuoti darbai
Vietovė
Vietovė:
Londonas
 (Komentarų: 0)

Susiję raktiniai žodžiai

   Puslapiai: 12...12