iAgro.lt - inovatyvi įranga ūkininkams (lygiagretaus vairavimo įranga, GPS ir kt.), Skelbimai - Anglija.lt
 

iAgro.lt - inovatyvi įranga ūkininkams (lygiagretaus vairavimo įranga, GPS ir kt.) 

Anglija.lt skelbimas: iAGRO – tai aukščiausių technologijų šiuolaikiniai sprendimai skirti jūsų ūkiui. Mūsų įmonė atsovauja JAV, Vokietijos, Danijos, Airijos ir kitų šalių tiksliosios žemdirbystės produktų gamintojus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
iAGRO siūlo visą spektrą tiksliojo ūkininkavimo sistemų nuo lygiagretaus ir automatinio vairavimo laukuose, iki tikslaus padargo valdymo bei programinės įrangos ūkio valdymui. Mūsų atsovaujami produktai padarys jūsų kasdienį darbą lengvesniu, sumažins žmogiškos klaidos riziką bei padidins jūsų darbo našumą. Mes taip pat siūlome programinę įrangą ūkio valdymui bei melioracijai.

Dėl detalėsnės informacijos apsilankykite www.iagro.lt internetinėje svetainėje, arba susisiekite su mūsų specialistais tiesiogiai, kurie nedelsiant galės Jus pakonsultuoti bet kokiais klausimais, susijusiais su tiksliojo ūkininkavimo sistemomis.

Anglija.lt neatsako už skelbimų turinį: tekstą, nurodytus kontaktus ir pan. Jei manote, kad skelbimo turinys yra klaidinantis arba nelegalus, susisiekite su Anglija.lt.
Paskelbta:
2022-05-02 13:29
Skelbimo autorius:
Vardas:
Ričardas
Telefonas:
El. paštas:
Įdėk naują skelbimą
 (Komentarų: 0)
   Puslapiai: 1...4567