Ieškome architektės asistentės/asitento, Skelbimai - Anglija.lt
 

Ieškome architektės asistentės/asitento 

Anglija.lt skelbimas: Atsirado puiki galimybė architektei/ui prisijungti prie komandos privačioje statybų kompanijoje Londone.
Mes esame draugiška, jaunativiška ir labai ambicinga kompanija, kurios pagrindinis ofisas yra Vakarų Londone – Ealing Broadway rajone. Mes dirbame su jvairaus pobūdžio projektais, kuriuos patys jgyvendiname “in house” nuo pradžios iki galo.

Kompanijai jau dugiau nei 20 metų, tačiau nuo 2015 bandome sukurti naują brand’ą – bedü. Kompanija jau yra jgyvendinusi nemažai skirtingo pobūdžio projektų, iš kurių naujausius galite rasti mūsų kompanijos puslapyje www.bedu.com
Rekalavimai kandidatams
- Architektūros Bakalauro ir Magistro diplomai;
- Reikalinga bent 2-jų metų patirtis dirbant projektuose arba statybose;
- Įvairių statybinių detalių bei statybinų medžiagų išmanymas;
- Jeigu nesate susidurę su UK Building, Planning ir kitais su statybomis susijusiais įstatymais bei taisyklėmis, bus norima, kad jas išmoktumėte ir gebėtumėte pritaikyti projektuose.
- Įgūdžiai problemų sprendime ir jų pritaikymas susidūrus su nesklandumais projektuose.
- Ypatingas detalių pastebėjimas.
- Puiki rašytinė ir kalbamoji anglų kalba.
- Autocad programos valdymas.
Pozicija
- Architektės asistentė/asistentas pagelbės kompanijos Architektei (bei Projektų Direktorei) su įvairiomis užduotimis, tokiomis kaip administracinės, architektūrinės ir pan.
- Architektės asistentė/asistentas praleis apie 50% darbo laiko ruošiant brežinius ir kitus su projektais susijusius dokumentus; kitą 50% laiko praleis vadovaujant projektams ir padedant Projektų Direktorei.

Kontraktas
- 40 valandų per savaitę, pastovus kontraktas.
- Darbo laikas 9am – 5pm, nuo Pirmadienio iki Penktadienio.
- Pradinė alga yra nuo £25, 000 gross (prieš mokesčius), bet gali būti pasiūlyta iki £38, 000 gross per metus, priklausomai nuo patirties.
- Šiuo metu visi projektai yra Londone, todėl darbo vieta irgi Londone, Ealing Broadway rajone.
- Kompanija siūlo 28 dienas apmokamų atostogų (21 diena + 7 bank holidays)

Jeigu pažįsate žmogų, kuris gyvena Lietuvoje ir atitinka viršuje pateiktą aprašymą, mes galime suteikti visą jiems reikalingą paramą bei pagalbą gauti darbuotojo vizą, kad atvyktų dirbti pas mus.

Jeigu šis drabo pasiūlymas sudomino, atsiųskite savo CV ir portfolio bent su keliais pavyzdžiais pademonstruojančiais su kokiais projektais ar statybų detalėmis esate dirbę. El. Paštas: gaile@bedu.com
Mes su jumis susisieksime telefonu arba el.paštu ir susitarsime dėl oficialaus darbo pokalbio.

Anglija.lt neatsako už skelbimų turinį: tekstą, nurodytus kontaktus ir pan. Jei manote, kad skelbimo turinys yra klaidinantis arba nelegalus, susisiekite su Anglija.lt.
Paskelbta:
2023-01-12 18:26
Skelbimo autorius:
Vardas:
Gaile
Miestas:
London
Pašto indeksas:
W5 5BG
Telefonas:
El. paštas:
Įdėk naują skelbimą
Darbo sritis
Darbo sritis:
Kiti kvalifikuoti darbai
Vietovė
Vietovė:
Londonas
 (Komentarų: 1)

Susiję raktiniai žodžiai

   


Puslapiai: 12...11