Įvairūs, Skelbimai - Anglija.lt
 

Įvairūs 

Anglija.lt skelbimas: "FishWish” – tai rūpestingai bei atsakingai vystomas šeimos verslas, kuris teikia aukštos kokybės žuvies ir jūros gėrybes į namus visoje Lietuvoje per 1-3 d. d. ! Nuo plačiausio baltos žuvies asortimento iki „Matjes“, laukinės lašišos, tuno, ikrų, aštuonkojų čiuptuvų, midijų ir kitų žuvies ir/ar jūros gėrybių internetinėje parduotuvėje
„FishWish“ rasite tik pačios aukščiausios kokybės žuvį bei jūros gėrybes! Mes užtikriname maksimaliai trumpą žemoje temperatūroje užšaldytos laukinės, švariame vandenyje sugautos ar tvariai augintos žuvies ar jūros gėrybių kelią iki vartotojo. Laukinės gamtos, ekologiška bei tvarios žvejybos žuvis ir jūros gėrybės jūsų stalą pasieks bet kur Lietuvoje! Būtina paminėti, kad apsipirkus www.fishwish.eu už 66 eurus ir daugiau, Jūsų užsakymą į namus pristatysime nemokamai! Susipažinkite su Jums paruoštu aukštos kokybės žuvies ir jūros gėrybių asortimentu el. parduotuvėje. Pasiruoškite artėjančioms šventinėms ir siūlome įsigyti žuvies bei jūrų gėrybių rinkinius šventiniui stalui - https://fishwish.eu/saldyta-zuvis-juros-gerybes-internetu/sventiniai-pasiulymai/.

Anglija.lt neatsako už skelbimų turinį: tekstą, nurodytus kontaktus ir pan. Jei manote, kad skelbimo turinys yra klaidinantis arba nelegalus, susisiekite su Anglija.lt.
Paskelbta:
2022-10-20 12:51
Skelbimo autorius:
Vardas:
FishWish
Telefonas:
Įdėk naują skelbimą
 (Komentarų: 2)
   


Puslapiai: 12...7