Kapų tvarkymas, priežiūra ir dekoravimas, Skelbimai - Anglija.lt
 

Kapų tvarkymas, priežiūra ir dekoravimas 

Anglija.lt skelbimas: Teikiame įvairias kapų tvarkymo ir priežiūros paslaugas Panevėžio apskrityje. Jei esate toli nuo artimųjų kapų, ar neturite galimybės atvykti, mes padėsime jums pasirūpinti jų tvarka ir švara.

Gyvenimui vis labiau greitėjant, randame vis mažiau laiko pasirūpinti tais, kurie mums yra svarbiausi.

Teikiame įvairias kapavietės tvarkymo paslaugas Panevėžio apskrityje. Naujų kapų sutvarkymas, senų kapų atnaujinimas ir daugybė kitų paslaugų.

Taip pat galime periodiškai pasirūpinti jūsų kapų tvarka, t.y. surinkti šiukšles, nuravėti žolynus, palaistyti gėles, uždegti žvakę ar bet ką kitą, ko jums reikia.

Darbus stengiamės atlikti greitai ir kokybiškai. Esant ypatingai progai, galime atlikti iki jūsų norimos datos.

Galime nuvykti ir į už miesto ribų esančias kapines.

Galime padėti ir su nestandartinėmis užklausomis, pavyzdžiui ištiesinti bortelius, priklijuoti paminklą ir pan. Kapavietę visuomet stengiamės padaryti it naują.

Taip pat gaminame vainikus pagal užklausimą. Dėl kainų ir pavyzdžių galite apsilankyti mūsų svetainėje arba susisiekti parodytais kontaktais.

Idėja pradėti šią veiklą kilo po to, kai išgirdome apie sunkumus toli nuo namų gyvenantiems žmonėms pasirūpinti artimųjų kapais. Todėl kiekvienu kapu rūpinamės taip, lyg jis priklausytu mums.

Anglija.lt neatsako už skelbimų turinį: tekstą, nurodytus kontaktus ir pan. Jei manote, kad skelbimo turinys yra klaidinantis arba nelegalus, susisiekite su Anglija.lt.
Paskelbta:
2022-03-31 17:16
Skelbimo autorius:
Telefonas:
El. paštas:
 
Įdėk naują skelbimą
 (Komentarų: 0)

Įmonių katalogo kategorijos

Viso įmonių
   


Puslapiai: 12...6