Negrąžintinas finansavimas - Projektas, Skelbimai - Anglija.lt
 

Negrąžintinas finansavimas - Projektas 

Anglija.lt skelbimas: Negrąžintinas finansavimas - tai negrąžintinos dotacijos forma, teikiama visiems, kurie įgyvendina asmeninio tobulėjimo projektą. Po pasaulinės finansų krizės ir ekonomikos sulėtėjimo, kuris neseniai paveikė visas pasaulio šalis, TVF inicijavo šį projektą, siekdamas rasti tvarų pasaulinės finansų krizės sprendimą. Ją sudaro negrąžintinos pagalbos teikimas įmonėms ar asmenims įvairiems jų plėtros projektams įgyvendinti. Gavėjas nekompensuoja gautos pagalbos ir gali panaudoti dotacijos sumą savo nuožiūra, tačiau vykdydamas plėtros projektą. Šios dotacijos svyruoja nuo 1 000 iki 5 000 000 eurų.
Dinamiškoje ir konkurencingoje ekonomikoje visos įmonės turi žinoti apie naujus pokyčius ir galimybes, susijusias su verslo plėtra. Ypač išskirtinėmis aplinkybėmis, susidariusiomis dėl COVID-19 pandemijos, įmonės gali susidurti su likvidumo ar verslo sunkumais, todėl gali persvarstyti savo investavimo strategiją, diversifikuodamos savo paslaugų ar produktų portfelį. Ši dotacijų programa yra galimybė visiems asmenims arba bet kokios formos įmonėms ar verslui.
Šia išskirtine nekompensuojama pagalba gali pasinaudoti visi. Jūsų paraišką išnagrinės komisija, kuri vėliau imsis tolesnių veiksmų.
Whatsapp +4917683850303
E-mail: Auris.finance1@gmail.com

Anglija.lt neatsako už skelbimų turinį: tekstą, nurodytus kontaktus ir pan. Jei manote, kad skelbimo turinys yra klaidinantis arba nelegalus, susisiekite su Anglija.lt.
Paskelbta:
2022-04-05 16:09
Skelbimo autorius:
Telefonas:
 
Įdėk naują skelbimą
 (Komentarų: 0)

Įmonių katalogo kategorijos

Viso įmonių
   Puslapiai: 12...6