Parduodama sodyba, Skelbimai - Anglija.lt
 

Parduodama sodyba 

Anglija.lt skelbimas: Dubysos regioniniame parke, Kelmės raj. Liolių sav. Padubysio kaimelyje parduodama sodyba ( žemės sklypas su statiniais ir du žemės ūkio paskirties sklypai), ribojasi su Dubysos upe. Šalia miškas. Sodyboje yra ivesta elektra. Sodyba stovi ypač gražioje ir ramioje vietoje ir gali tapti nuostabiu ramybės kampeliu ieškantiems pabėgimo nuo miesto šurmulio ar tiesiog svajonių namais gamtoje. Vos už kelių šimtų metrų nuo sodybos teka Dubysa, kurioje puiku atsigaivinti karštais vasaros vakarais, o galbūt tai puiki investicija svajojanties apie kaimo turizmo verslą. Per kaimeli nesenai paklotas naujas asfaltas, sodyboje nuolatos gyvenama nuo pastatymo laiku.Sildymas kietu kuru krosnys pagrindiniame name yra net dvi , vanduo is šulinio labai skanus ir geras.Netoliese kaimynai uzsiima baidariu verslu tad galima ir sioje sodyboje kurti versla nes nuosava zeme ribojasi su Dubysa.Namui reikalingas remontas bet gyventi galima nes jame gyvenama nuolatos tad nera apleistas.Bendras namo plotas 72kv po namu yra 2rūsiai, po kitu pagalbiniu namu tai pat yra rusys.Namu valda 25arai, dirbama zeme ir pievos 270a visos zemes neapleistos nes kas metus buvo dirbamos ir sienaujamos.

Geras privažiavimas prie sodybos asfaltuotu keliu.Atstumas iki Raseinių 23km , Kelmės 14km, Šiluvos 20km, Tytuvėnų 15km.

Anglija.lt neatsako už skelbimų turinį: tekstą, nurodytus kontaktus ir pan. Jei manote, kad skelbimo turinys yra klaidinantis arba nelegalus, susisiekite su Anglija.lt.
Paskelbta:
2023-01-09 10:22
Skelbimo autorius:
Vardas:
Erika
Telefonas:
El. paštas:
 
 
 
 
Įdėk naują skelbimą
 (Komentarų: 0)
   Puslapiai: 12...7