Pradėtas Brigados-Master papildomos jungtinės brigados formavimas, Skelbimai - Anglija.lt
 

Pradėtas Brigados-Master papildomos jungtinės brigados formavimas 

Anglija.lt skelbimas: Brigados-Master Meistrų Registras – 2022 – profesionalių ir patyrusių statybos ir apdailos privačių meistrų, sertifikuotų ir atestuotų specialistų bendradarbiavimo su Brigados-Master profesionali platforma, modernizuota erdvė.

Bendradarbiavimas numato sklandžią profesionalią, kooperacinę veiklą rinkos, augančios konkurencijos, besikeičiančios konjunktūros sąlygomis. Garantuoja darbo planu sklandų derinimą; Klientų atsiskaitymus laiku ir pilnumoje.

Meistrų Registro – 2022 narius iš bendros darbo rinkos mases išskiria kompetentingi ir kokybiški darbo rezultatai; darbai, kurie atlikti lauku ir pilnumoje; sąžiningumas ir atsakomybė, patikimumas ir teigiama reputacija.

Meistrų Registro – 2022 nariai - tai statybų, apdailos procesų meistrų, atskirų sričių specialistų profesionalų elitas; darbų atlikimo kokybės ir patikimumo rodiklis. Narystė jame garbinga; yra prestižinė.

Narystė „Brigados-Master Meistrų Registre - 2022“ nemokama. Bendradarbiavimo modulis ir apimtys nustatomi individualiai.

Meistrų Registro nariams suteikiama pirmenybė dalyvauti Brigados-Master projektuose Lietuvoje ir užsienyje, suteikiamas reklaminis palaikymas; piaras. Suteikiama pagalba darbo grafikų kokybiškam sudaryme, vykdyme. Suteikiama kita parama, įtakojant pilną ir laiku atsiskaitymą už atliktus darbus, didesnį piniginį uždarbį. Suteikiamas juridinis palaikymas.

Meistrų Registro nariai savo darbams ir paslaugoms taiko logiškus, realius statistinius rinkos įkainius; darbų atlikimo terminus. Turi sveiką norą didinti savo uždarbį, ir siekia to. Turi savo UAB, MB, individualaus darbo pažymėjimą. Naudojasi šiuolaikiškais ryšio priemonėmis, Internetu.

-
„Brigada-Master Meistrų Registro – 2022“ narys, tai:
- patyręs meistras, turintis šiuolaikiškus darbo įrankius, darbe naudojantis pažangias technologijas ir jų naujovės, darbo uniformą, transportą asmuo; darbus vykdo pagal LT tvarkas, įstatymus, taisyklės;
- turi (arba ne) savo brigadą, pagalbinius; prietaisus, techniką;
- turi galimybę vykti darbo tikslais i kitus LT miestus;
- Inžinerinių tinklų montavimo, patikrinimų atestuotas, sertifikuotas specialistas;
- architektas, inžinierius, konstruktorius;
- matininkas, geodezininkas, darbų vadovas, techninis prižiūrėtojas.

-
Pretendentas į „Brigada-Master Meistrų Registrą – 2022“ inicijuoja dialogą, derinimą:
1. pateikia Brigados-Master vadovų ar „Brigados-Master Meistrų Registro – 2021“ narių rekomendacijas;
2. atsiunčia savo CV ar laisvos formos darbo aprašymą e-paštu: Diplomat.Service.Baltic@gmail.com (su prierašų - Meistrų Registrui).
P.S. „Meistrų Registro – 2021“ nariams, siekiantiems tolesnio bendradarbiavimo reikalingas supaprastintas perregistravimas „Meistrų Registre – 2022“.

Detaliau:

Anglija.lt neatsako už skelbimų turinį: tekstą, nurodytus kontaktus ir pan. Jei manote, kad skelbimo turinys yra klaidinantis arba nelegalus, susisiekite su Anglija.lt.
Paskelbta:
2022-11-07 06:56
Skelbimo autorius:
Vardas:
Martas
Telefonas:
 
 
 
 
Įdėk naują skelbimą
 (Komentarų: 0)

Įmonių katalogo kategorijos

Viso įmonių
   


Puslapiai: 12...7