Purchase/Sales Manager, Skelbimai - Anglija.lt
 

Purchase/Sales Manager 

Anglija.lt skelbimas: Darbo aprašymas
Eidami šias pareigas būsite atsakingi už pirkimus ir pardavimus, plėtojima tvirtu santykiu su pagrindiniais tiekėjais ir klientais. Jūs skatinsite mūsų įmonės progresą ir veiklą , derėdamiesi dėl komercinių sąlygų ir užmegsite ilgalaikius santykius su tiekėjais / klientais ir potencialiais tiekėjais / pirkėjais. Jūsų stiprūs bendravimo įgūdžiai, prezenativumas ir tarpasmeniniai įgūdžiai bus raktas į sėkmę atliekant šį darbą.

Šis darnas yra įdomus, o didelę jūsų laiko dalį praleisite bendraujant su tarptautiniais tiekėjais ir klientais. Dėl to galite tikėtis kelioniu , kad palaikytumėte ryšį su visais tiekėjais ir klientais.

Darbo pareigos

Busite atsakingas už draugišką ir efektyvų aptarnavimą
Tinkamų pirkimo/tiekimo strategijų kūrimas
Pardavimas didmenininkams
Sąskaitų faktūrų registravimas
Konkrečių prekių pardavimas pagal pirkėjo poreikius
Gaminių eksportavimas klientams
Derėtis dėl kainų ir gauti geriausius pasiūlymus
Užtikrinti, kad produktai būtų pristatyti laiku
Biudžeto sudarymas

Norėdami atlikti šį darbą, turime turėti pakankamai patirties šioje konkrečioje pareigoje ir buti išmanus(i) , bei žinoti dabartinę didmeninės rinkos kainodarą. Mums reikia, kad būtumėte labai motyvuoti ir pozityvaus požiūrio, kuris paskatintų jus mokytis ir priimti iššūkį . Laisva anglų kalba taip pat būtina norint pradėti užmegzti sėkmingą ryšį su potencialiais tiekejais/pirkėjais telefonu ir asmeniškai. Šis vaidmuo tinka ambicingam asmeniui, kuris geba dirbti savo iniciatyva ir puikiai atlaiko iššūkius.
Savo kandidaturos pasiulymus siuskite el. pastu kuris nurodytas zemiau.

Anglija.lt neatsako už skelbimų turinį: tekstą, nurodytus kontaktus ir pan. Jei manote, kad skelbimo turinys yra klaidinantis arba nelegalus, susisiekite su Anglija.lt.
Paskelbta:
2022-10-27 18:43
Skelbimo autorius:
Telefonas:
Įdėk naują skelbimą
Darbo sritis
Darbo sritis:
Vadybininkai
Vietovė
Vietovė:
Londonas

Susiję raktiniai žodžiai

   

Puslapiai: 12...12