Siuntų pervežimas Londonas-Lietuva-Londonas, Skelbimai - Anglija.lt
 

Siuntų pervežimas Londonas-Lietuva-Londonas 

Anglija.lt skelbimas: “UK – Via Baltica” – tai 2011 metais įkurta šeimos verslo įmonė, teikianti siuntų pervežimo paslaugas iš Lietuvos į Londoną/iš Londono į Lietuvą. Patirtis pati kalba už save. Esame sukaupę didesnę nei 11 metų patirtį, todėl puikiai išmanome siuntinių pervežimo subtilybes. Dirbame daugiau kaip su 1000 nuolatinių klientų ir plečiamės toliau, atsižvelgdami į kiekvieno iš jūsų poreikius!

Siuntos, tiek Lietuva-Londonas, tiek Londonas-Lietuva, yra transportuojamos NUO DURŲ IKI DURŲ, todėl mūsų klientai džiaugiasi galėdami naudotis mūsų paslaugomis neiškeldami kojos iš namų. Patikima, saugu ir greita – patikėkite savo siuntas mums.

Kiekvieną savaitę, tuo pačiu laiku gabename tiek mažas, tiek dideles siuntas iš bet kurio Lietuvos kampelio į Londoną ir atvirkščiai. Patikėję savo siuntas mums, galite būti tikri, kad jos tikrai nebus nei kiek sugadintos ar kitaip pažeistos, bei bus pristatytos tiksliu laiku ir vietoje.

Daugiau informacijos: www.uk-viabaltica.lt

Kontaktai Lietuvoje:
+370 683 93664
+370 601 93658
uk-viabaltica@hotmail.co.uk

Kontaktai Londone:
+44 780 1502885
uk-viabaltica@hotmail.co.uk

Anglija.lt neatsako už skelbimų turinį: tekstą, nurodytus kontaktus ir pan. Jei manote, kad skelbimo turinys yra klaidinantis arba nelegalus, susisiekite su Anglija.lt.
Paskelbta:
2023-09-12 15:23
Įdėk naują skelbimą
 (Komentarų: 0)

Susijusios įmonės:

Viso įmonių
   
Puslapiai: 12...7