Verslo ir asmeniniai mobilieji telefonai, VoIP pagrįstos telefono sistemos, verslo energija I.T įran, Skelbimai - Anglija.lt
 

Verslo ir asmeniniai mobilieji telefonai, VoIP pagrįstos telefono sistemos, verslo energija I.T įran 

Anglija.lt skelbimas: Verslo ir asmeniniai mobilieji telefonai
VoIP pagrįstos telefono sistemos
verslo energija
I.T įranga
Plačiajuostis ryšys ir nuomos linijos
Restauruoti telefonai
Verslo ir vartotojų mobilieji telefonai


DB komunikacijoje, bendradarbiaujame su daugeliu paslaugų teikėjų, kad pagal užsakymą sukurtume telefono sistemą, kuri tiktų jūsų verslui, jei jis yra individualus prekiautojas ir jam tereikia pagrindinės sistemos iki visiškai priglobtos telefono pardavimo aplinkos. Mes pasirūpinsime, kad galėtume pristatyti tiek kainą, tiek aptarnavimą. Prašyti kainos pasiūlymo.

Galime pritaikyti paketus individualiems, individualiems verslininkams arba keliems vartotojams mažose, vidutinėse ar didelėse įmonėse. DB komunikacija veikia su visais pagrindiniais JK tinklais, kad galėtume užtikrinti tiek paslaugą, tiek kainą, priklausomai nuo jūsų poreikių. Kainos skiriasi, teiraukitės pasiūlymo.

DB komunikacija gali tarpininkauti verslo energijai ir rasti geriausią pasiūlymą visoje rinkoje. Su savo komanda galime rasti jums sandorį per 1, 2, 3 ar 4 metus ir duoti nepriklausomus gerus patarimus apie esamas rinkas ir kainas bei pasirūpinsime viskuo fone, kad būtų užtikrintas lengvas perėjimas nuo teikėjo prie teikėjo. Suplanuokite konsultaciją šiandien.

Jei reikia bet kokios IT įrangos, „DB Communication“ suteiks jums bet kokią IT įrangą konkurencingomis kainomis ir pristatys kitą dieną, atsižvelgiant į atsargų prieinamumą.

DB Communication, turime daug jungiamumo sprendimų – nuo ​​šviesolaidinio plačiajuosčio ryšio iki specialių verslo nuomos linijų, kurių sparta iki 10 GB. Susisiekite su mumis dėl galimų pasirinkimų ir specialių plačiajuosčio ryšio pasiūlymų.

Turime atnaujintus mobiliuosius telefonus, kurie yra 100% sertifikuoti, ir visiems suteikiama 12 mėnesių garantija.

Turėdami daugiau nei 20 metų patirtį, galime sudaryti planą, atitinkantį jūsų poreikius pagal kainą ir paslaugas, ir turėti prieigą prie visų pagrindinių JK tinklų. Turiu planų įmonėms ar vartotojams nuo 10 GBP per mėnesį. Pasikalbėkime ir susitarkime, kas jums pasitarnaus geriau.
10,00 GBP per mėnesį

Website
https://db-communication.ueniweb.com/?utm_campaign=gmb

Anglija.lt neatsako už skelbimų turinį: tekstą, nurodytus kontaktus ir pan. Jei manote, kad skelbimo turinys yra klaidinantis arba nelegalus, susisiekite su Anglija.lt.
Paskelbta:
2022-05-02 19:40
Skelbimo autorius:
Vardas:
David Bader
Telefonas:
 
 
 
Įdėk naują skelbimą
 (Komentarų: 0)

Įmonių katalogo kategorijos

Viso įmonių
   


Puslapiai: 12...6