Verta pabandyti 

Anglija.lt skelbimas: IKriptovaliuta Pi nemokamai (nauja)

Noriu visus pakviesti kasti Pi (naują kriptovaliutą). Tai Stanfordo universiteto projektas, kuris šiuo metu yra Beta versijoje, tačiau tai yra dar tik pradžia ir tai yra nauja būsima valiuta, kur greitu metu valiuta bus Amazon ir Akcijų biržose.

Viskas veikia išmaniajame telefone, nieko nekainuoja, neapkrauna pačio telefono, galite prisijungti prie naujos PI kriptovaliutų kasimo telefonu sistemos – www.minepi.com/Lietuvis23

Saugu, nes programėlė yra saugiausiose sistemose – Apple Store bei Google Play. Programėlė telefono baterijos neeikvoja.

Tereikia tik telefono ir kas 24 val. programėlėje paspausti atnaujinti (autentiškumo sumetimais, kad neatrodytų, jog vien dirba automatas („botas“).

Registruotis galima tik per nurodytą nuorodą, nes sistema reikalauja nurodyti rekomendavusį vartotoją, šiuo atveju – Lietuvis23 .
Nuoroda: www.minepi.com/Lietuvis23

ši PI valiuta kol kas neturi įvertintos tikslios vertės, o bus skelbiama šių metų gale, tuomet galėsite ją parduoti už eurus.

am sending you 1π! Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/Lietuvis23 and use my username (Lietuvis23) as your invitation code.
Paskelbta:
2020-03-24 20:22
Skelbimo autorius:
Vardas:
Lietuvis23
Telefonas:
Įdėk naują skelbimą
Darbo sritis
Darbo sritis:
Nekvalifikuoti darbai
Vietovė
Vietovė:
Kitos šalys
 (Komentarų: 10)

Susiję raktiniai žodžiai

   

Atsitiktinės Anglija.lt katalogo įmonės