Vilniaus Advokatai: teisinės paslaugos visose srityse, Skelbimai - Anglija.lt
 

Vilniaus Advokatai: teisinės paslaugos visose srityse 

Anglija.lt skelbimas: Konsultuojame visoje Lietuvoje šiose teisės srityse:
aplankykite mūsų internetinę svetainę: www.vilniausadvokatai.eu

BAUDŽIAMOJI TEISĖ
Atstovaujame klientus ir giname juos ikiteisminio tyrimo įstaigose, prokuratūroje bei teismuose visoje Lietuvoje, taip pat ruošiame dokumentus ir atstovaujame Europos Žmogaus Teisių Teisme. Advokatų kontoros specialistai turi didelę patirtį gindami klientus baudžiamajame procese. Pirminės konsultacijos teikiamos nemokamai

ADMINISTRACINĖ TEISĖ
Atstovaujame klientus administraciniame procese, skundžiant institucijų veiksmus ir ginant klientų interesus administraciniuose teismuose bei kitose institucijose. Pirminės konsultacijos teikiamos nemokamai.

ŠEIMOS TEISĖ
Teikiame plataus spektro teisinę pagalbą šeimos teisinių santykių srityje: ruošiame vedybų sutartis, konsultuojame sutuoktinių turtinių ir neturtinių teisių, tarpusavio ir vaikų išlaikymo, įvaikinimo bei kitais klausimais. Ruošiame procesinius ir kitus dokumentus (ieškinius, prašymus, sutartis dėl santuokos nutraukimo teisinių pasekmių), reikalingus santuokos nutraukimo bylose bei atstovaujame savo klientus teismuose. Pirminės konsultacijos teikiamos nemokamai.

PAVELDĖJIMO TEISĖ
Tai visuma teisės normų, kurios reglamentuoja mirusio fizinio asmens teisių ir pareigų perėjimą jo įpėdiniams. Paveldėjimo teisė laikoma vienu iš svarbiausių privatinės nuosavybės apsaugos būdų. Teikiame teisines paslaugas ir konsultuojame klientus visais paveldėjimo klausimais. Pirminės konsultacijos teikiamos nemokamai.

CIVILINĖ TEISĖ
Tai savarankiška teisės šaka, sudaranti visos privatinės teisės, kurios normos sąveikauja su moralės normomis, pagrindą; prioritetiškai taikydamos dispozityvųjį teisinio reglamentavimo metodą ir išreikšdamos bendruosius Lietuvos Konstitucijoje įtvirtintus principus, reglamentuoja laisvų, vienas kitam teisiškai nepavaldžių asmenų turtinius bei asmeninius, susijusius su turtiniais, santykius, o specialiai įstatymų numatytais atvejais ir kitus asmeninius ( nesusijusius su turtiniais) bei turtinius santykius, kuriuos reglamentuoja viešosios teisės normos. Konsultuojame civilinės teisės srityje, rengiame dokumentus ir atstovaujame klientus teismuose. Pirminės konsultacijos teikiamos nemokamai.

EUROPOS SĄJUNGOS TEISĖ
Tai atskira teisės sistema, kuri skiriasi nuo tarptautinės teisės sistemos ir yra įtraukta į valstybių narių teisės sistemas. Teikiame teisines konsultacijas, ruošiame dokumentus ir atstovaujame klientus Europos Žmogaus Teisių Teisme. Pirminės konsultacijos teikiamos nemokamai.

Anglija.lt neatsako už skelbimų turinį: tekstą, nurodytus kontaktus ir pan. Jei manote, kad skelbimo turinys yra klaidinantis arba nelegalus, susisiekite su Anglija.lt.
Paskelbta:
2022-12-15 09:15
Skelbimo autorius:
Vardas:
Darius Sosnovskis
Telefonas:
Įdėk naują skelbimą
 (Komentarų: 0)

Įmonių katalogo kategorijos

Viso įmonių
   

Puslapiai: 12...6