Anglijos krepšinio IV divizione tarpusavyje kovojo lietuviškos komandos - Anglija.lt

Anglijos krepšinio IV divizione tarpusavyje kovojo lietuviškos komandos

Ilgai laukta Anglijos lietuvių krepšinio šventė pagaliau atėjo. Anglijos IV diviziono ketvirtfinalio rungtynėse susitiko dvi lietuviškos komandos. „Medelynas“, kurie žaidė savo namų aikštelėje, nugalėjo varžovus Middlesex „LTBC“ ekipą ir dėjo dar vieną žingsnį finalo link.

Rungtynių rezultatas 92:73 (21:13, 20:11, 8:14, 23:15).

„Medelynas“ po pirmoj kėlinio pirmavo 21:13.

Antrame kėlinyje ir toliau vyko įnirtinga kova. Skirtumas tarp komandų tai didėjo, tai mažėjo, bet visą laiką pirmavo pietryčių regiono čempionai BC „Medelynas“. Sėkmingai į žaidimą šeimininkų komandoje įsijungė ir priekinė linija – Benas Švalkūnas, Tadas Bagdonas ir Vincas Vainauskas. Būtent tai buvo pagrindinė priežastis, kodėl „LTBC“ negalėjo priartėti ir prieš antrąją rungtynių pusę atsiliko – 24:41.

Po ilgos pertraukos abi lietuvių komandos šiek tiek sumažino savo apsukas puolime bei pradėjo žaisti atsargesnį, gynybinį krepšinį. Prasčiau tai sekėsi „Medelynui“, kurie per kėlinį nesugebėjo peržengti net 10 taškų ribos ir dėl to vertė nerimauti visus susirinkusius žiūrovus. Pralaimėtas kėlinys 8:14 ir prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė tik 11 taškų.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui „Medelyno“ ekipoje iškarto po tritaškį įsūdė Gintas Goscickas bei Evaldas Virbalas ir šeimininkai vėl susigrąžino 17 taškų persvarą. „Medelynas“ užtikrintai žengė į pusfinalį.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausias buvo Benas Švalkūnas, kuris pelnė 15 taškų, 11 įmetė Tadas Bagdonas, po 9 - Deividas Valatkevičius bei Audrius Damušis.

Middlesex „LTBC“ ekipoje rezultatyviausias su 15 taškų buvo Šarūnas Antanavičius.