Atrankoje į Europos čempionatą Lietuvos futbolininkai įveikė Čekijos rinktinę - Anglija.lt

Atrankoje į Europos čempionatą Lietuvos futbolininkai įveikė Čekijos rinktinę

Antradienio vakarą Lietuvos futbolo rinktinė išvykoje sužaidė antrąsias atrankos į 2012 metų Europos čempionatą I grupės rungtynes, kurių rezultatas pradžiugino net didžiausius pesimistus. Trenerio Raimondo Žutauto vadovaujami mūsų šalies futbolininkai Olomouco miesto stadione daug kam netikėtai 1:0 nugalėjo Čekijos nacionalinę ekipą.

Vienintelį susitikimo įvartį 26-ą min. pelnė Darvydas Šernas.

40-ą min. čekas Milanas Barošas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Čekams šis mačas atrankos cikle – pirmasis, o lietuviai savo sąskaitoje jau turėjo tašką, kurį iškovojo penktadienį Kaune, kai lygiosiomis 0:0 sužaidė su Škotijos rinktine.

Škotai antradienį namuose po net 7-tą teisėjo pridėto laiko minutę pelnyto įvarčio 2:1 įveikė Lichtenšteino rinktinę.