Black Knights regbininkai ir toliau stebina pergalėmis - Anglija.lt

Black Knights regbininkai ir toliau stebina pergalėmis

King’s Lynno Black Knights regbio komanda , kurios didžiąją daugumą sudaro lietuviai, laimėjimu pradėjo pirmąjį Rytų Regbio Lygos Taurės turą. Birželio 1 d. įvykusiose varžybose komanda sutriuškino St Ives Roosetrs regbininkus.

Žaidimas buvo fiziškai sunkus abiems komandoms ir po pirmųjų 10 žaidimo minučių aikštelę turėjo palikti žaidėjas ir treneris Reg Dunn. Nepaisant to, Black Knights ir toliau spaudė priešininkus atakomis ir tvirta gynyba. Tik pirmojo kėlinio pabaigoje priešininkų komandai pavyko taktiškai išprovokuoti Black Knights gynybą ir suradus tinkamą progą pelnyti taškus užbaigiant pirmąjį kėlinį rezultatu 6-0.

Tačiau tai tik dar labiau skatino nepasiduoti Black Knights žaidėjus. Stulbinančia ataka komandos kapitonas Gintaras Šimanskis paliko St Ives Roosters be vieno iš pagrindinių priešininkų komandos grumtynių žaidėjo – jam buvo sulaužyta ranka.

Pirmuosius Black Knights taškus pelnė Marius Steponaitis, puikiai individualiai apžaisdamas priešininkus. Likus vos keletui minučių iki antro kėlinio pabaigos priešininkai vėl sugebėjo suklaidinti Black Knights gynybą ir pelnė taškus, bet spyris į vartus buvo taip pat nesėkmingas, tad varžybos po dviejų 40 minučių kėlinių baigėsi lygiosiomis 10-10.

Jau per pirmąsias pirmojo pratęsimo kėlinio minutes Black Knights padarė klaidų, o tai suteikė galimybę St Ives komandai įspirti baudinį ir išsiveržti į priekį 12-10. Po šio baudinio atmosfera tik dar labiau įkaito ir tik likus 3 minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos dviem jauniausiems komandos žaidėjams Alex Drewery ir Jordan Tucker pavyko pelnyti taškus ir rezultatu 16-12 laimėti pirmąjį turą.

Birželio 8 d. įvyks kitos komandos varžybose, kuriose jie žais prieš Burry St Edmunds Titans ekipą.