E. Petrauskas - bokso čempionato vicečempionas - Anglija.lt

E. Petrauskas - bokso čempionato vicečempionas

Europos bokso olimpinių vilčių (19-22 metų) čempionate Kaliningrade (Rusija) sidabro medalį pelnė bei vicečempiono titulu tenkinosi Evaldas Petrauskas.

2012 metų Londono vasaros olimpinių žaidynių bronzos medalininkas svorio kategorijoje iki 64 kg antradienį finale 8:13 pralaimėjo nugalėtoju tapusiam turnyro šeimininkui Avakui Uzlianui.

Edgaras Skurdelis (60 kg) turnyre Kaliningrade iškovojo bronzos medalį.

Turnyre taip pat dalyvavo, tačiau apdovanojimų nepelnė Ričardas Kuncaitis (64 kg), Rokas Mišauskas (91 kg) ir Mantas Valavičius (+91 kg).

Čempionate Kaliningrade varžėsi 139 boksininkai iš 30 valstybių.