JK gyvenantis armėnų kilmės lietuvis pagerino Lietuvos rekordą

Įkėlė Vytautas Stankevičius. Tai yra skaitytojo įkelta informacija, ir Anglija.lt Ltd už turinį neatsako.

Prieš porą savaičių Rokiškyje vyko Lietuvos štangos spaudimo čempionatas, kuriame dalyvavo ne kartą Anglija.lt minėtas JK gyvenantis armėnų kilmės lietuvis– Vladimir (Dy Mer) Agasaryan.

Vaikinas laimėjo 1-ąją vietą 66 kg svorio kategorijoje, pasiekęs Lietuvos rekordą iškeldamas 145,5 kg (0,5 kg daugiau nei paskutinysis rekordas). To niekas nebuvo padaręs 4 paskutiniuosius metus. Vladimir tapo antruoju sportininku Lietuvos istorijoje, pasiekusiu Kandidato Meistro laipsnį savo svorio kategorijoje.

Paskutinį kartą kalbėjome apie Vladimirą po Pasaulio štangos spaudimo Taurės čempionato, vykusio balandžio mėnesį. Ten jis taip pat laimėjo pirmąją vietą.  Skaityti toliau...

2018-06-28 / 08:28