Lietuvos regbininkai Anglijoje lauks tautiečių palaikymo - Anglija.lt

Lietuvos regbininkai Anglijoje lauks tautiečių palaikymo

Įkėlė Dominykas. Tai yra skaitytojo įkelta informacija, ir Anglija.lt Ltd už turinį neatsako.

Liepos 11-12 dienomis Ekseteryje (Exeter) vyks Europos mažojo regbio (regbis-7) čempionato "Grand Prix" diviziono paskutinis - trečiasis - etapas. Tarp 12 stipriausių Europos komandų varžosi ir Lietuvos rinktinė.

Pirmajame etape Maskvoje (Rusija) puikiai pasirodė po kelerių metų pertraukos į elito divizioną sugrįžusi Lietuvos komanda, užėmusi aštuntąją vietą. Antrajame etape Prancūzijoje mūsiškiai tenkinosi dešimtąja pozicija.

Po dviejų etapų Lietuvos rinktinė su 9 taškais užima devintąją vietą. Šiais metais Lietuvos rinktinei keliamas tikslas išlikti aukščiausiame divizione ir patekti į dešimtuką. Vietą "Grand Prix" divizione praras paskutinę vietą užėmusi komanda.

Ekseteryje Lietuvos rinktinė kovas pradės B grupėje su Ispanijos, Anglijos ir Italijos komandomis. Šeštadienį lietuviai sužais tris grupės mačus, o sekmadienį vyks kovos atkrintamosiose varžybose dėl vietų.

Regbio-7 rungtynės trunka du kėlinukus po 7 minutes, todėl žiūrovams nuobodžiauti nėra kada. Pirmosios rungtynės prasideda 10 val. (tikslūs rungtynių laikai dar nepaskelbti).

Antrajame etape Prancūzijoje nugalėjo aistringai savų sirgalių palaikomi šeimininkai. Turnyre Ekseteryje pirmą kartą tikimasi, kad tribūnose bus nemažai Lietuvos sirgalių.

"Manau, kad Anglijoje vaizdas bus panašus, kaip Prancūzijoje, tik vietoj prancūzų stadioną užpildys lietuviai. Tai mums bus dar didesnis paskatinimas siekti geresnių rezultatų", - sakė vienas Lietuvos rinktinės lyderių Jonas Mikalčius.

Liepos 18-19 dienomis Lietuvos rinktinė vyks į Lisaboną (Portugalija), kur vyks olimpinis atrankos turnyras. Jame mūsiškiai kausis dėl patekimo į 2016 metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.