Futbolo pradininkė Anglija po pralaimėjimo Urugvajui – ant prarajos krašto

Anglijos nacionalinės futbolo rinktinės ketvirtadienį San Paule laukė labai svarbios rungtynės. Pasaulio futbolo čempionato D grupės antro turo susitikime anglai jėgas išbandė su taip pat nesėkmingai planetos pirmenybėse startavusia Urugvajaus komanda ir pralaimėjo varžovams 1:2.

Abi ekipos po pralaimėjimų pirmame rate atitinkamai 1:2 italams ir 1:3 Kosta Rikai trauktis jau neturėjo kur ir kovojo tik dėl pergalės.

Sėkmė nusišypsojo urugvajiečiams. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Luisas Suarezas - 39-ą ir 85-ą minutėmis. Santykį 75-ą minutę buvo išlyginęs Wayne'as Rooney.

Anglai po antro pralaimėjimo čempionate yra ties iškritimo iš turnyro riba. Jiems ne tik patiems reikia sutriuškinti Kasta Riką, bet ir laukti palankių Italijos rinktinės rezultatų.