Futbolo pradininkė Anglija po pralaimėjimo Urugvajui – ant prarajos krašto - Anglija.lt

Futbolo pradininkė Anglija po pralaimėjimo Urugvajui – ant prarajos krašto

Anglijos nacionalinės futbolo rinktinės ketvirtadienį San Paule laukė labai svarbios rungtynės. Pasaulio futbolo čempionato D grupės antro turo susitikime anglai jėgas išbandė su taip pat nesėkmingai planetos pirmenybėse startavusia Urugvajaus komanda ir pralaimėjo varžovams 1:2.

Abi ekipos po pralaimėjimų pirmame rate atitinkamai 1:2 italams ir 1:3 Kosta Rikai trauktis jau neturėjo kur ir kovojo tik dėl pergalės.

Sėkmė nusišypsojo urugvajiečiams. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Luisas Suarezas - 39-ą ir 85-ą minutėmis. Santykį 75-ą minutę buvo išlyginęs Wayne'as Rooney.

Anglai po antro pralaimėjimo čempionate yra ties iškritimo iš turnyro riba. Jiems ne tik patiems reikia sutriuškinti Kasta Riką, bet ir laukti palankių Italijos rinktinės rezultatų.

Tai buvo 11-as anglų ir urugvajiečių tarpusavio mačas mačas istorijoje. Pergalių balansas kol kas yra Urugvajaus rinktinės naudai - 5 pergalės, 3 lygiosios ir 3 pralaimėjimai.

Pastarąjį kartą komandos žaidė draugiškas rungtynes. 2006 metų kovo 1 dieną Liverpulyje buvo užfiksuotos nulinės lygiosios.

Pasaulio čempionatuose Anglijos ir Urugvajaus keliai susikirto du sykius. 1954-ais Urugvajus šventė pergalę ketvirtfinalyje 4:2, o 1966 metais dvikova grupės varžybose baigėsi taikiai 0:0. Tais metais anglai pirmą ir kol kas vienintelį sykį tapo pasaulio čempionais. Urugvajus triumfavo dukart - 1930 ir 1950 metais.

Rezultatas:

Anglija 1 - 2 Urugvajus

39' Luis Suarez [0 - 1]
75' Wayne Rooney [1 - 1]
85' Luis Suarez [1 - 2]