G.Igaris nebetęs ralio - Anglija.lt

G.Igaris nebetęs ralio

Šešta Dakaro ralio diena tapo lemtinga vienam iš jame dalyvaujančių lietuvių - 45-erių metų motociklininkui Gintautui Igariui. Jis ketvirtadienį greičio ruože patyrė avariją, po kurios nebegalėjo tęsti kovos. Lietuvis iš trasos buvo išskraidintas malūnsparniu.

„Sveiki gyvi, turiu prastų naujienų. Sėdžiu kažkur Čilėje, aerodrome, teko paskraidyti malūnsparniu. Liūdna, bet tai reiškia, kad iškritau. Kanjone priekinis ratas vožėsi į kauburį, tai teko paskraidyti per vairą... Labai gaila, kad Jus nuvyliau, bet džiaugiuosi, kad galiu rašyti šią žinutę. Šiaip aš sveikas gyvas, smulkmenos sugrįžus. Iki!“, - rašo G. Igaris „Facebook“ paskyroje „Dakaro lietuviai“.

Po penkių dienų G. Igaris su „Yamaha“ bendroje įskaitoje buvo 103-ias.

Primename, kad praėjusiais metais G. Igaris užėmė 81-ą vietą tarp 97-ių finišavusių motociklininkų.

Ketvirtadienį sportininkai važiavo iš Aricos į Calamą. Varžybų dalyviams teko įveikti 767 km, iš kurių 454 km - greičio ruožas.

Geriausią rezultatą šios dienos greičio ruože užfiksavo Francisco Lopezas. Čilietis bendroje įskaitoje pakilo į ketvirtą vietą ir nuo lyderio atsilieka 6 minutėmis.
Pirmąją poziciją ir toliau išlaiko Olivier Painas. Tiesa, prancūzas šiandien finišavo tik dešimtas, nuo nugalėtojo atsilikęs daugiau nei septyniomis minutėmis.

Į antrąją vietą bendroje įskaitoje pakilo praėjusių metų Dakaro ralio nugalėtojas Cyrilas Despres. Prancūzas šios dienos greičio ruožą baigė trečias. Nuo lyderio bendroje įskaitoje sportininkas dabar atsilieka tik kiek daugiau nei 2 minutėmis.