Krungolcas laimėjo sidabrą, o Zadneprovskis bronzą! - Anglija.lt

Krungolcas laimėjo sidabrą, o Zadneprovskis bronzą!

Labai geras pasirodymas bėgimo rungtyje leido E. Krungolcui iškovoti sidabro medalį, o A. Zadneprovskis laimėjo bronzą!

Iš trečiosios vietos startavęs E.Krungolcas aplenkė kiną ir pakilo į antrąją vietą, o A.Zadneprovskis startavo iš šeštosios vietos, tačiau sugebėjo aplenkti tris varžovus. Olimpiniu čempionu tapo rusas Andrejus Moisejevas, išsaugojęs turėtą titulą dar bent ketveriems metams.

Penkiakovininkų iškovoti du olimpiniai medaliai leido Lietuvai pakartoti rekordą - iškovoti penkis medalius per vienerias žaidynes. Penki apdovanojimai buvo laimėti 2000 m. Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse, kuomet auksą iškovojo Virgilijus Alekna ir Daina Gudzinevičiūtė, bronzą laimėjo krepšininkai, Diana Žiliūtė ir irkluotojos Birutė Šakickienė poroje su Kristina Poplavskaja.

Priešpakutinėje šiuolaikinės penkiakovės varžybų rungtyje – jojime – abuLietuvos atstovai sužibėjo, smarkiai pagerinę savo pozicijas bendroje įskaitoje.

35-erių metų Edvinas Krungolcas su žirgu QiangQiang savo kraitį papildė 1144 taškais ir bendrai surinkęs jau 4476 taškus pakilo į trečią vietą.

Dar geriau jam tekusį žirgą NingNing suvaldyti sekėsi Atėnų olimpiados vicečempionui Andrejui Zadneprovskiui – mūsiškis uždirbo net 1168 taškus ir iš viso savo sąskaitoje prieš paskutinę rungtį, kuri yra jo mėgstamiausia – krosą, turintis 4384 taškus užima šeštą vietą.

Iš viso dėl olimpinių medalių varžėsi 36-i atletai.

Priminsime, kad varžybas pradėję ne itin sėkmingai mūsiškiai sulig kiekviena rungtimi gerino savo pozicijas. Po pirmosios rungties – šaudymo pistoletu iš 10 metrų atstumo – Edvinas Krungolcas žengė septintoje vietoje, o Andrejus Zadneprovskis buvo įsitaisęs septynioliktoje pozicijoje.

Fechtavimesi vilnietis E. Krungolcas, pasiekęs 21 pergalę ir 14 pralaimėjimų, pakilo į penktą vietą, o Andrejus Zadneprovskis 20-ąją.

Po 200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi E. Krungolcas pakilo į ketvirtą vietą, o A. Zadneprovskis – į 12-ą.