JK gyvenantis armėnų kilmės lietuvis iškovojo 7 aukso medalį

Įkėlė Vytautas Stankevičius. Tai yra skaitytojo įkelta informacija, ir Anglija.lt Ltd už turinį neatsako.

Praeitą savaitgalį įvyko Pasaulio jėgos trikovės ir Crosspower taurės pirmenybės varžybos, kuriose sudalyvavo ankščiau ne kartą jau minėtas Armėnų kilmės Lietuvis, gyvenantis Londone, Vladimir (Dymer) Agasaryan.

Šį kartą jis vėl užėmė 1-ają vietą, sumušdamas pasaulio rekordą ir pasiekęs savo asmeninį rekordą, iškeldamas 153 kg štangą,vyrų kategorijoje iki 75 kg. Šioje sporto šakoje, tai jau trečias vyro pasiektas pasaulio rekordas, trijose skirtingose svorio kategorijose.

Prieš tai Vladimir 4 kartus tapo pasaulio šachbokso čempionu trijose skirtingose svorio kategorijose bei pasaulio vicečempionu fitneso srityje.