Lietuvos futbolininkai suklupo prieš Liuksemburgą - Anglija.lt

Lietuvos futbolininkai suklupo prieš Liuksemburgą

Lietuvos futbolo rinktinė prieš pasaulio čempionato atrankos rungtynes sužaidė draugiškas rungtynes su Liuksemburgo komanda ir pralaimėjo rezultatu 1:2.

Lietuviai šiose rungtynėse į priekį išsiveržė jau 15-ąją minutę, kai po Darvydo Šerno perdavimo į vartus pataikė Deivydas Matulevičius. Netrukus po to rungtynių pradžioje susižeidusį vartininką Giedrių Arlauskį turėjo pakeisti Emilijus Zubas.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui (48 min.) Liuksemburgas išlygino rezultatą. Vienas varžovų futbolininkas prasiveržė aikštės viduriu, mūsų gynėjas kamuolį slysdamas išmušė, tačiau jis atiteko A.Joachimui, kuris iš dešinio krašto nuginklavo E.Zubą (1:1).

Rungtynėms įpusėjus Liuksemburgo komandos futbolininkas po atakos kairiuoju kraštu suklaidino gynėją ir iš 15 metrų pasiuntęs kamuolį į viršutinį vartų kampą įmušė įvartį. Liuksemburgas įsiveržė į priekį, rezultatas – 1:2.

Lietuvos rinktinės sudėtis: G.Arlauskis, V.Andriuškevičius, T.Kijanskas, T.Mikuckis, V,Borovskij, A.Novikovas, K.Ivaškevičius, M.Kalonas, M.Stankevičius, D.Šernas, D.Matulevičius. Atsargoje: E.Zubas, E.Vaitkūnas, M.Kuklys, D.Česnauskis, E.Česnauskis, T.Eliošius, S.Mikoliūnas, V.Lukša, F.Černych, E.Razulis.

Rugsėjo 6-ąją lietuviai Rygoje susitiks su Latvija, o rugsėjo 10-ąją žais su Lichtenšteinu. Pasak M.Stankevičiaus, apie šias dvikovas galvojama jau dabar.

„Šios kontrolinės rungtynės tam ir buvo pasirinktos. Tik sunku pasakyti, kiek varžovai mums duos žaisti, kiek patys sugebėsime. Nesame kurianti rinktinė, – pripažino M.Stankevičius. – Bandėme treniruotėse ruoštis, tačiau per porą dienų, susirinkus iš daug skirtingų klubų, daug nuveikti sunku.“