Londono viešasis transportas per Naujuosius metus: ką svarbu žinoti? - Anglija.lt
 

Londono viešasis transportas per Naujuosius metus: ką svarbu žinoti? 

Kaip ir kiekvienais metais, Naujųjų metų pasitikimas Londone yra ypatingos svarbos įvykis. Čia rengiami įspūdingi naujametiniai fejerverkai, o pirmąją Naujųjų metų dieną vyksta paradas. Tad besinaudosiantiems viešojo transporto sistema yra itin svarbu žinoti apie jos darbo grafikų pasikeitimus. Be to, reikia nepamiršti, kad žmonių srautas bus tikrai didelis. Anglija.lt pateikia svarbiausią informaciją ketinantiems keliauti viešuoju Londono transportu.

Sausio 31 d.

Šią dieną važiavimas „Tranport for London“ viešojo transporto sistema bus nemokamas nuo 23.45 val. sausio 31 d. iki 4.30 val. sausio 1 d.

Metro traukiniai dauguma linijų kursuos pagal specialų visos nakties grafiką:
• Traukiniai „Piccadilly“ linija nekursuos tarp Rayners Lane ir Uxbridge.
• Pirmieji traukiniai važiuos pagal darbo dienos grafiką.
• Dauguma linijų traukiniai kursuos kas 2-8 minutes Londono centrinėje dalyje ir kas 5-15 minutes už centrinės dalies ribų ir atšakomis iki 4.30 val. sausio 1 d.
• „Waterloo & City“ linija traukiniai kursuos kas 3-10 minutes iki maždaug 2.30 val.
• Kai kuriose „Central“, „Circle“, „Hammersmith & City“, „Metropolitan“ ir „Piccadilly“ linijų dalyse traukiniai kursuos ne taip dažnai, kaip įprastai.

Šios metro stotys bus uždarytos arba jose bus galima tik išeiti:

• Blackfriars station - tarp 23.30 iki 4.30 val. Atidaryta tik metro traukiniams, „National Rail“ traukiniai nestos.
• Chalk Farm – uždaryta nuo 22 val.
• Charing Cross - uždaryta nuo 19 val.
• Covent Garden – galima tik išeiti nuo 19 val.
• Embankment - uždaryta nuo 23.30 iki 00.15 val.
• Lambeth North - uždaryta nuo 23.30 val.
• Leicester Square - galima tik išeiti nuo 20 val., uždaryta nuo 23.30 val.
• Piccadilly Circus - uždaryta nuo 23.30 val.
• Southwark - galima tik išeiti nuo 23.45 val.
• St Paul's - galima tik išeiti nuo 23.45 val.
• Westminster – persėsti galima tik nuo 21.30 val.

„London Overground“ traukinių eismo pokyčiai:
• Traukiniai kursuos pagal darbo dienos grafiką:
o tarp Highbury & Islington ir Crystal Palace/West Croydon.
o tarp Dalston Junction ir New Cross/Clapham Junction.
• Traukiniai kursuos pagal šeštadienio grafiką:
o tarp Richmond/Clapham Junction ir Stratford.
o tarp Watford Junction ir Euston.
• Traukiniai nekursuos tarp South Tottenham ir Barking.
• Traukiniai nekursuos tarp Romford ir Upminster.
• Traukiniai nekursuos tarp Edmonton Green ir Cheshunt.
• Traukiniai rečiau (maždaug 20 minučių) kursuos tarp Liverpool Street ir Chingford ir nestos Bethnal Green, Hackney Downs ir Clapton stotelėse.
• Traukiniai rečiau (maždaug 20 minučių) kursuos tarp Liverpool Street and Edmonton Green/Enfield Town ir nestos Bethnal Green, Cambridge Heath, London Fields and Hackney Downs stotelėse.
• Specialūs visos nakties traukiniai kursuos tarp Highbury & Islington ir New Cross Gate kas 15 minučių.
• Specialūs traukiniai kursuos tarp Willesden Junction ir Stratford kas maždaug 15 minučių iki 2.30 val.
• Specialūs traukiniai kursuos tarp Liverpool Street ir Enfield Town kas 30 minučių iki 2.30 val., tačiau nestos Bethnal Green, Cambridge Heath, London Fields or Hackney Downs stotelėse.
• Keleiviams rekomenduojama važiuoti pakaitiniais arba vietos autobusais.

„TfL Rail“ traukinių eismo pokyčiai:
Liverpool Street-Shenfield
• Traukiniai nekursuos tarp Liverpool Street ir Romford
• Traukiniai kursuos kas maždaug 15 minučių tarp Romford ir Shenfield visą dieną ir naktį.
• Pakaitiniai autobusai kursuos tarp Stratford ir Romford kas maždaug 10-15 minučių, išskyrus tarp vidurnakčio ir 5.30 val., kai jie kursuos kas maždaug 30 minučių.
Paddington-Heathrow Terminal 4
• Traukiniai po vidurnakčio nestos Heathrow Terminal 4.
• Traukiniai kursuos tarp Paddington ir Hayes & Harlington, tačiau nestos Acton Main Line, kas maždaug 30 minučių iki 00.30 val. ir kas maždaug 30 minučių iki 4:30 val., o vėliau kursuos pagal įprastinį darbo dienos grafiką.

DLR traukiniai kursuos pagal specialų visos nakties grafiką kas 15 minučių visais maršrutais tarp 00.30 iki 8 val.

Tramvajai kursuos pagal šeštadienio grafiką. Traukiniai kursiuos pagal specialų visos nakties grafiką kas 30 minučių tarp Wimbledon ir Beckenham Junction/New Addington. Toks grafikas galios iki pirmųjų traukinių eismo sausio 1 d., kai jie kursuos pagal sekmadienio grafiką.

Autobusų eismo pokyčiai:

• Autobusai kursuos pagal šeštadienio grafiką iki 14 val. su pakeitimais dėl Naujųjų metų šventimo.
• 507 maršrutu daugiau autobusų kursuos pagal šeštadienio grafiką.
• Mažiau autobusu kursuos pagal įprastinį darbo dienos grafiką tik 521 ir X68 maršrutais.
Autobusų eismas po 14 val.:
• Nuo 14 val. į Londono centrą važiuojantys autobusai bus nukreipiami arba važiuos ne iki savo įprastinės paskutinės stotelės dėl pasirengimo naujametiniams fejerverkams.
• Jeigu nevažiuojate stebėti fejerverkų, jeigu galite, pradėkite savo kelionę prieš 14 val., kad išvengtumėte vėlavimo.
Autobusų eismas po 19.30 val.
Nuo 19.30 val. autobusai kursuos centrinių taškų:
• Elephant & Castle – į Londono pietryčius, pietvakarius ir pietus.
• Holborn – į Londono rytinę ir šiaurės rytų dalį.
• Oxford Circus – į Londono rytus, vakarus ir šiaurės vakarus.
• Tottenham Court Road – į šiaurinę ir šiaurės rytų Londono dalį.
• Green Park – į vakarinę ir pietvakarinę Londono dalį.
• Victoria – į pietinę, pietvakarinę ir šiaurės vakarinę Londono dalį.

Iki 6 val. visi autobusai turėtų grįžti prie savo įprastinio grafiko, išskyrus tuos, kurių eismą paveiks Naujųjų metų paradas.

Šią dieną vairuotojams nebus taikomi Congestion Charge ir T-Charge mokesčiai. Nuo 14 val. keliai bus uždaryti aplink Victoria Embankment, Westminster Bridge, Whitehall ir St. James's Park. O nuo 17 val. bus uždaryti keliai prie Waterloo Bridge ir South Bank

Dauguma kelių turėtų būti atidaryti apie 6 val. arba kai tik bus saugu tai padaryti, išskyrus kelius, susijusius su Naujųjų metų paradu.

Naujieji metai, sausio 1 d.

Metro traukiniai rečiau kursuos visomis linijomis:
• Traukiniai nekursuos „District“ linija tarp Earl's Court ir Kensington (Olympia).
• Traukiniai nekursuos „Piccadilly“ linija tarp Rayners Lane ir Uxbridge iki 11 val.
• Dauguma linijų traukiniai kursuos kas 3-10 minutes Londono centre ir kas maždaug 10-30 minučių už jos ribų ir atšakose po 4.30 val.
• Traukiniai kursuos rečiau arba pradės kursuoti vėliau tam tikrose „Central“, „Hammersmith & City“, „Metropolitan“, „Piccadilly“ ir „Waterloo & City“ linijų dalyse.
• Paskutiniai traukiniai kursuos pagal darbo dienos grafiką.

„London Overground“ traukinių eismo pokyčiai:
• Maršrutais be uždarymų traukiniai kursuos pagal šeštadienio grafiką.
• Pirmieji traukiniai kursuos pagal sekmadienio grafiką.
• Traukiniai nekursuos tarp South Tottenham ir Barking.
• Traukiniai nekursuos tarp Romford ir Upminster.
• Traukiniai nekursuos tarp Edmonton Green ir Cheshun.
• Traukiniai nekursuos tarp Surrey Quays ir Clapham Junction.
• Traukiniai rečiau (kas maždaug 20 minučių) kursuos tarp Liverpool Street ir Chingford ir nestos Bethnal Green, Hackney Downs ir Clapton stotelėse.
• Traukiniai rečiau (kas maždaug 20 minučių) kursuos tarp Liverpool Street ir Edmonton Green/Enfield Town ir nestos Bethnal Green, Cambridge Heath, London Fields and Hackney Downs stotelėse.
• Keleiviams rekomenduojama važiuoti pakaitiniais arba vietos autobusais.

„TfL Rail“ traukinių eismo pokyčiai:
• Traukiniai nekursuos tarp Liverpool Street ir Romford.
• Traukiniai rečiau, kas maždaug 15 minučių, kursuos tarp Romford ir Shenfield.
• Keleiviams rekomenduojama važiuoti pakaitiniais arba vietos autobusais.

DLR traukiniai kursuos pagal šeštadienio grafiką nuo 8 val.

Tramvajai ir autobusai kursuos pagal sekmadienio grafiką.

Šią dieną vairuotojams nebus taikomi Congestion Charge ir T-Charge mokesčiai.

Sausio 2 d.

Metro, „London Overground“, „TfL Rail“, DLR ir tramvajai kursuos įprastai. Šią dieną vairuotojams jau taikomi Congestion Charge ir T-Charge mokesčiai.

„Tranport for London“ pasilieka teisę koreguoti eismo grafikus. Daugiau informacijos rasite čia.

Anglija.lt linki Jums smagiai sutikti Naujuosius metus!!!

www.anglija.lt

Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Kaip ir kiekvienais metais, Naujųjų metų pasitikimas Londone yra ypatingos svarbos įvykis. Čia rengiami įspūdingi naujametiniai fejerverkai, o pirmąją Naujųjų metų dieną vyksta paradas. Tad besinaudosiantiems viešojo transporto sistema yra itin svarbu žinoti apie jos darbo grafikų pasikeitimus. Be to, reikia nepamiršti, kad žmonių srautas bus tikrai didelis. Anglija.lt pateikia svarbiausią informaciją ketinantiems keliauti viešuoju Londono transportu.

Sausio 31 d.

Šią dieną važiavimas „Tranport for London“ viešojo transporto sistema bus nemokamas nuo 23.45 val. sausio 31 d. iki 4.30 val. sausio 1 d.

Metro traukiniai dauguma linijų kursuos pagal specialų visos nakties grafiką:
• Traukiniai „Piccadilly“ linija nekursuos tarp Rayners Lane ir Uxbridge.
• Pirmieji traukiniai važiuos pagal darbo dienos grafiką.
• Dauguma linijų traukiniai kursuos kas 2-8 minutes Londono centrinėje dalyje ir kas 5-15 minutes už centrinės dalies ribų ir atšakomis iki 4.30 val. sausio 1 d.
• „Waterloo & City“ linija traukiniai kursuos kas 3-10 minutes iki maždaug 2.30 val.
• Kai kuriose „Central“, „Circle“, „Hammersmith & City“, „Metropolitan“ ir „Piccadilly“ linijų dalyse traukiniai kursuos ne taip dažnai, kaip įprastai.

Šios metro stotys bus uždarytos arba jose bus galima tik išeiti:

• Blackfriars station - tarp 23.30 iki 4.30 val. Atidaryta tik metro traukiniams, „National Rail“ traukiniai nestos.
• Chalk Farm – uždaryta nuo 22 val.
• Charing Cross - uždaryta nuo 19 val.
• Covent Garden – galima tik išeiti nuo 19 val.
• Embankment - uždaryta nuo 23.30 iki 00.15 val.
• Lambeth North - uždaryta nuo 23.30 val.
• Leicester Square - galima tik išeiti nuo 20 val., uždaryta nuo 23.30 val.
• Piccadilly Circus - uždaryta nuo 23.30 val.
• Southwark - galima tik išeiti nuo 23.45 val.
• St Paul's - galima tik išeiti nuo 23.45 val.
• Westminster – persėsti galima tik nuo 21.30 val.

„London Overground“ traukinių eismo pokyčiai:
• Traukiniai kursuos pagal darbo dienos grafiką:
o tarp Highbury & Islington ir Crystal Palace/West Croydon.
o tarp Dalston Junction ir New Cross/Clapham Junction.
• Traukiniai kursuos pagal šeštadienio grafiką:
o tarp Richmond/Clapham Junction ir Stratford.
o tarp Watford Junction ir Euston.
• Traukiniai nekursuos tarp South Tottenham ir Barking.
• Traukiniai nekursuos tarp Romford ir Upminster.
• Traukiniai nekursuos tarp Edmonton Green ir Cheshunt.
• Traukiniai rečiau (maždaug 20 minučių) kursuos tarp Liverpool Street ir Chingford ir nestos Bethnal Green, Hackney Downs ir Clapton stotelėse.
• Traukiniai rečiau (maždaug 20 minučių) kursuos tarp Liverpool Street and Edmonton Green/Enfield Town ir nestos Bethnal Green, Cambridge Heath, London Fields and Hackney Downs stotelėse.
• Specialūs visos nakties traukiniai kursuos tarp Highbury & Islington ir New Cross Gate kas 15 minučių.
• Specialūs traukiniai kursuos tarp Willesden Junction ir Stratford kas maždaug 15 minučių iki 2.30 val.
• Specialūs traukiniai kursuos tarp Liverpool Street ir Enfield Town kas 30 minučių iki 2.30 val., tačiau nestos Bethnal Green, Cambridge Heath, London Fields or Hackney Downs stotelėse.
• Keleiviams rekomenduojama važiuoti pakaitiniais arba vietos autobusais.

„TfL Rail“ traukinių eismo pokyčiai:
Liverpool Street-Shenfield
• Traukiniai nekursuos tarp Liverpool Street ir Romford
• Traukiniai kursuos kas maždaug 15 minučių tarp Romford ir Shenfield visą dieną ir naktį.
• Pakaitiniai autobusai kursuos tarp Stratford ir Romford kas maždaug 10-15 minučių, išskyrus tarp vidurnakčio ir 5.30 val., kai jie kursuos kas maždaug 30 minučių.
Paddington-Heathrow Terminal 4
• Traukiniai po vidurnakčio nestos Heathrow Terminal 4.
• Traukiniai kursuos tarp Paddington ir Hayes & Harlington, tačiau nestos Acton Main Line, kas maždaug 30 minučių iki 00.30 val. ir kas maždaug 30 minučių iki 4:30 val., o vėliau kursuos pagal įprastinį darbo dienos grafiką.

DLR traukiniai kursuos pagal specialų visos nakties grafiką kas 15 minučių visais maršrutais tarp 00.30 iki 8 val.

Tramvajai kursuos pagal šeštadienio grafiką. Traukiniai kursiuos pagal specialų visos nakties grafiką kas 30 minučių tarp Wimbledon ir Beckenham Junction/New Addington. Toks grafikas galios iki pirmųjų traukinių eismo sausio 1 d., kai jie kursuos pagal sekmadienio grafiką.

Autobusų eismo pokyčiai:

• Autobusai kursuos pagal šeštadienio grafiką iki 14 val. su pakeitimais dėl Naujųjų metų šventimo.
• 507 maršrutu daugiau autobusų kursuos pagal šeštadienio grafiką.
• Mažiau autobusu kursuos pagal įprastinį darbo dienos grafiką tik 521 ir X68 maršrutais.
Autobusų eismas po 14 val.:
• Nuo 14 val. į Londono centrą važiuojantys autobusai bus nukreipiami arba važiuos ne iki savo įprastinės paskutinės stotelės dėl pasirengimo naujametiniams fejerverkams.
• Jeigu nevažiuojate stebėti fejerverkų, jeigu galite, pradėkite savo kelionę prieš 14 val., kad išvengtumėte vėlavimo.
Autobusų eismas po 19.30 val.
Nuo 19.30 val. autobusai kursuos centrinių taškų:
• Elephant & Castle – į Londono pietryčius, pietvakarius ir pietus.
• Holborn – į Londono rytinę ir šiaurės rytų dalį.
• Oxford Circus – į Londono rytus, vakarus ir šiaurės vakarus.
• Tottenham Court Road – į šiaurinę ir šiaurės rytų Londono dalį.
• Green Park – į vakarinę ir pietvakarinę Londono dalį.
• Victoria – į pietinę, pietvakarinę ir šiaurės vakarinę Londono dalį.

Iki 6 val. visi autobusai turėtų grįžti prie savo įprastinio grafiko, išskyrus tuos, kurių eismą paveiks Naujųjų metų paradas.

Šią dieną vairuotojams nebus taikomi Congestion Charge ir T-Charge mokesčiai. Nuo 14 val. keliai bus uždaryti aplink Victoria Embankment, Westminster Bridge, Whitehall ir St. James's Park. O nuo 17 val. bus uždaryti keliai prie Waterloo Bridge ir South Bank

Dauguma kelių turėtų būti atidaryti apie 6 val. arba kai tik bus saugu tai padaryti, išskyrus kelius, susijusius su Naujųjų metų paradu.

Naujieji metai, sausio 1 d.

Metro traukiniai rečiau kursuos visomis linijomis:
• Traukiniai nekursuos „District“ linija tarp Earl's Court ir Kensington (Olympia).
• Traukiniai nekursuos „Piccadilly“ linija tarp Rayners Lane ir Uxbridge iki 11 val.
• Dauguma linijų traukiniai kursuos kas 3-10 minutes Londono centre ir kas maždaug 10-30 minučių už jos ribų ir atšakose po 4.30 val.
• Traukiniai kursuos rečiau arba pradės kursuoti vėliau tam tikrose „Central“, „Hammersmith & City“, „Metropolitan“, „Piccadilly“ ir „Waterloo & City“ linijų dalyse.
• Paskutiniai traukiniai kursuos pagal darbo dienos grafiką.

„London Overground“ traukinių eismo pokyčiai:
• Maršrutais be uždarymų traukiniai kursuos pagal šeštadienio grafiką.
• Pirmieji traukiniai kursuos pagal sekmadienio grafiką.
• Traukiniai nekursuos tarp South Tottenham ir Barking.
• Traukiniai nekursuos tarp Romford ir Upminster.
• Traukiniai nekursuos tarp Edmonton Green ir Cheshun.
• Traukiniai nekursuos tarp Surrey Quays ir Clapham Junction.
• Traukiniai rečiau (kas maždaug 20 minučių) kursuos tarp Liverpool Street ir Chingford ir nestos Bethnal Green, Hackney Downs ir Clapton stotelėse.
• Traukiniai rečiau (kas maždaug 20 minučių) kursuos tarp Liverpool Street ir Edmonton Green/Enfield Town ir nestos Bethnal Green, Cambridge Heath, London Fields and Hackney Downs stotelėse.
• Keleiviams rekomenduojama važiuoti pakaitiniais arba vietos autobusais.

„TfL Rail“ traukinių eismo pokyčiai:
• Traukiniai nekursuos tarp Liverpool Street ir Romford.
• Traukiniai rečiau, kas maždaug 15 minučių, kursuos tarp Romford ir Shenfield.
• Keleiviams rekomenduojama važiuoti pakaitiniais arba vietos autobusais.

DLR traukiniai kursuos pagal šeštadienio grafiką nuo 8 val.

Tramvajai ir autobusai kursuos pagal sekmadienio grafiką.

Šią dieną vairuotojams nebus taikomi Congestion Charge ir T-Charge mokesčiai.

Sausio 2 d.

Metro, „London Overground“, „TfL Rail“, DLR ir tramvajai kursuos įprastai. Šią dieną vairuotojams jau taikomi Congestion Charge ir T-Charge mokesčiai.

„Tranport for London“ pasilieka teisę koreguoti eismo grafikus. Daugiau informacijos rasite čia.

Anglija.lt linki Jums smagiai sutikti Naujuosius metus!!!

 (Komentarų: 0)

Susiję straipsniai:

Susiję straipsniai: