Patyčių darbe neapsikentusi lietuvė anglus greitai „pastatė į vietą“ 

JK gyvenantys lietuviai neretai skundžiasi, kad anglai, ypač po „Brexit‘o“, pradėjo atvirai rodyti savo nepalankumą atvykėliams. Daugelis linkę kentėti pašaipas bei patyčias, tačiau prieš metus į Norwich‘ą gyventi atvykusi lietuvė nusprendė netylėti.

„Jie su manim nebendrauja dabar, nesisveikina. Jie manęs vengia, aš prie jų nelendu, kieme prasilenkiam ir tiek“, – taip šiuo metu savo situaciją darbovietėje Anglija.lt redakcijai apibūdina Monika Vingilienė.

Į Angliją prieš metus atvykusi jauna moteris Norwich'e, vienoje iš viešojo transporto paslaugas teikiančių kompanijų, įsidarbino autobuso vairuotoja.

Monika pripažįsta, kad važiuoti į Angliją nemokant kalbos buvo rizikingas sumanymas. Dar labiau rizikinga buvo neturint nė mažiausios autobuso vairavimo patirties įsidarbinti vairuotoja.

„Kai nusprendžiau emigruoti, prieš išvažiuodama į Angliją išsilaikiau autobuso vairuotojo teises, gavau pažymėjimą ir išvykau. Autobusu Lietuvoje ne tik kaip vairuotoja, bet ir kaip keleivė nebuvau važinėjusi, nes nuo 16 metų vairuoju nuosavą automobilį. Nors neturėjau jokios autobuso vairavimo praktikos, mane iš karto priėmė į darbą, o paskui ir vairuoti išmokino“, – sako Monika.  Skaityti toliau...

 (Komentarų: 2)

Naudinga informacija